Afili Aşk Yeni Oyuncu Fulya Ferah Kimdir? (Kısmetse Olur Didem)

Afili Aşk Yeni Oyuncu Fulya Ferah Kimdir? (Kısmetse Olur Didem)… Afili Aşk dizisi yeni bölümüne bir konuk oyuncu katılıyor. Afili Aşk dizisi Fulya karakteri kimdir? Afili Aşklar dizisi yeni bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kanal D uzun bir aradan sonra bir dizi ile reytinglerde ilk sıraya oturmayı başardı. Afili Aşk dizisi Kanal D nin yüzünü güldürdü. Afili Aşk dizisi de romantik komedi türünde ve izleyenleri güldürmeyi başarıyor.

Afili Aşk dizisi yeni bölümünde Fulya Ferah karakteri katılıyor diziye. Afili Aşklar dizisi 5. bölümünde diziye Fulya Ferah katılıyor. Fulya Ferah kimdir? Fulya Ferah dizideki karakteri ve gerçek hayatta kim olduğunu sizlerle bu konumuzda paylaşıyoruz.

Afili Aşk dizisi 5. Bölüm Özeti Neler Olacak?

Kerem ve Ayşe arasındaki aşk oyunu inatlaşma ile devam ediyor. Kerem Ayşe’nin magazin programlarına çıkan eski sevgili ile görüntülerinden sonra evden çıkmayacak çalışmayacak diyerek resti çekiyor. Ayşe bunu kabul ediyor ancak bunun sonucunu ödetir elbette. Kerem’in annesi de Ayşe’yi hanımefendi olarak eğitmeye karar veriyor. Ayşe istemese de bunlara boyun eğmek zorunda kalırken Kerem’in iş yerinde ona kafasını takan Ceyda’da Ayşe ile arasını bozmak için her şeyi yapıyor.

Afili Aşk Dizisi Fulya Ferah Karakteri Rolü Kimdir?

Afili Aşk dizisi 5. bölümünde Kerem ve şirket çalışanları toplantı yaparken Ceyda Full still takı tasarımları ile görüşmelerimiz önemli bir noktaya geldi diyor. Full stil takı tasarımın sahibi de Fulya Ferah. Peki Fulya Ferah kimdir? Fulya Ferah eskiden Kerem’in görüştüğü kadınlardan birisi. Kerem’e kırgın biraz. Kerem ise bu işi almak için Fulya Hanım ile özel ilgileniyor. Bu ilgiyi de gizli fotoğraf çekimleri ile Ceyda hemen Ayşe’ye ulaştırıyor.

Ayşe de kıskanç krizine girerek şirkete geliyor. Kerem ve Fulya Hanım’ı oda da buluyor. Tepki gösteriyor. Kıskanılmak Kerem’in hoşuna gidiyor. Ayşe’nin ona ilgi duymasından etkileniyor. Bakalım ilerleyen bölümler de bu aşk oyunu nasıl gerçeğe dönüşecek? Bizim bu konumuzda size aktaracağımız bilgi Fulya karakterini kimin canlandırdığı? 

Afili Aşk Dizisi Fulya Ferah Kimdir Gerçek Adı?

Afili Aşk dizisinde Fulya karakterini görünce hatırladınız mı? Daha önce ekranda izledik mi hangi programda görmüştük? Biz size hemen hatırlatalım. Evlilik programlarının yasaklanmadığı ve her türlü tiyatro oyun içeren evlilik programlarının serbest olduğu dönem de Kısmetse Olur vardı Kanal D de. Kısmetse Olur programında yarışmacılar daha doğrusu gelin adayları ve damatlar evlere yerleştirilip sabah 8 akşam 5 burada yaşamaları isteniyordu.

Bu süreçte de yan evde bulunan gelin ve ya damat adayları ile kaynaşıp evlenecekleri kişiyi seçmeleri isteniyordu. Bu program çok sevildi beğenildi. Reytinglerde başarılı bir programdı. Gelin ve damat adayları popüler olmuştu o dönemde. İşte o popüler olan gelin ve damat adaylarından olan Didem Delen vardı!! İşte o Didem Delen şimdi Afili Aşk dizisinde Fulya Ferah oldu.

Kısmetse Olur evlilik programının popüler gelin adayı Didem Delen program sürecinde ve sonrasında bir süre Adnan Kızıltaş ile sevgili olmuştu. İkilinin sevgisi çok beğenildi izlendi. Hayranları onlar için stüdyoda sürprizler hazırladılar. Ancak program sonlanınca bir süre sonra aşkları da sonlandı. Didem Delen uzun süredir ekranda görünmüyordu ancak fragmanda görülünce hemen kim olduğunu tahmin ettik.

Didem Delen Kimdir? Didem 1985 İstanbul doğumlu. İkizler burcu. Halkla ilişkiler bölümünden mezun.  Afili Aşk dizisinde rol alacak olan Didem Delen instagram hesabına ulaşarak daha fazla resme ulaşabilirsiniz. Didem Delen instagram adresi; https://www.instagram.com/didemdelen_dd/

Etiketler