Afili Aşk Volkan’ın Evlilik Adayı Kız Büşra Cebe Kimdir? Bilgileri

Afili Aşk Volkan’ın Evlilik Adayı Kız Kim Muhsin Amcanın Yelda ile ayarladığı Büşra Cebe Kimdir ?
Çarşamba akşamlari kanal D ekranlarindan yayinlanan ve sevilen dizi afili aşk’ a yeni oyuncu dahil oldu. Yelda hanim eşi Muhsin bey’ in Volkan’ i evlendirme arzusu dogrultusunda Volkan’a uygun bir kismet buldu ve Volkan’la evin bahçesinde buluşturdu. Peki Volkanın evlenmek üzere oldugu kız kim ?
 
Afili Aşk Volkan evlenecek mi kiminle evlenecekBuyuk bir kitle tarafindan izlenen dizi afili aşk’ in oyuncu kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Burcu Ozberk, Serkay Tütüncü, Asena Tuğal, Benian Dönmez, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Taner Rumeli, Ozan Dağgez gibi bir çok oyuncu sahne almaktadir ve her hafta da yeni oyuncular konuk olarak dizide farkli karaktarleri canlandiriyorlar ve son olarak da Büşra Cebe dizinin oyunculari arasina dahil oldu ve dizi de Volkan in evlenecegi kiz rolun’de dir.
 
Büşra Cebe Kimdir, Kaç Yaşinda?Büşra Cebe Kimdir Kaç Yaşinda
Büşra Cebe ankara da 1995 yilinda dunyaya gozlerini açmişdir ve şimdi 24 yaşindadir . 
unlu oyuncu 180 cm buyunda ve 60 kg agirligindadir. İlk okul ve lise eğitimini ankarada tamamlayan oyuncu Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bolumu meznunudur ve sunuculuk için diksiyon, spikerlik egitimlerini başari ile tamamlamiştir.
 
Guzel oyuncu iş hayatina ise TRT Belgesel ekranlarindan yayinlanan Aktuel Fuar Zamani programinda sunuculuk yaparak başlamiştir. Bir Çok onemli isimden dersler alan ve egitimlerle de kendini geliştiren oyuncu ve sunucu ilk ve başarili deneyiminden sonra TRT Okul da da Televizyon Dergisi isimli programin sunuculugunu ustlenmiş ve genç yaşina ragmen başarili olmuştur.
 
Afili Aşk Volkanın evleneceği Büşra Cebe KimdirSpor ile de iç içe yaşayan Büşra Cebe milli tekvando sporcusudur. Başarili ve guzel oyuncu sporun diger dallarindan At biniciligi ve okçuluk la da profesyonel olarak ilgileniyor ve sosyal medya paylaşim lari de zaten At lara olan ilgisinin bir gostergesidir. Büşra hanim Farsça, ingilizce, Osmanlica ve Arapça gibi dillere de hakimdir ve bu da onun dikkatleri ozerine çekmesini saglayan ozelliklerinden sadece biridir.
 
Büşra Cebe’nin oynadigi diziler 
Büşra Cebe aldigi oyunculuk egitimlerinden sonra ilk olarak ATV kanalinin sevilen dizisi Eşkiya Dunyaya Hükümdar Olmaz dizisinde kimliksiz bir ajan karakterine hayat vermiştir. Büşra Cebe şu an sa kanal D ekranlarindan yayinlanan ve reytingde de her hafta birinci olan Afili Aşk dizisinde oynamaktadir ve oyunculuk kariyeri olarakta bir roportajinda çukur ve soz dizilerinde rol almak istedigini soylemiştir.
 
Afili Aşk Volkanın görüştüğü kız kimdirVolkan Kiminle Evlenecek ?
Muhsin bey Keremi evlendirdikten bir sure sonra Volkani da evlendirmenin peşine duştu ve Yelda’nin buldugu kizla da evlendirmek istiyorlar ama şu an Volkan ve Gonca iyi ya da kötü bir birliktelik yaşiyorlar ve merak edilen ise bu kizin bu birlikteligin uzerinde nasil etki yaratacagidir . 
Aslinda Volkan ve Gonca ikilisine baktigimizda benzer yonlerinin pek çok olmadigini goruyoruz. Her halde tek benzerlikleri şimdiye kadar dizide yaşadiklari kisa sureli ilişkilerdir ve öte yandansa Gonca’nın Samet’e yaklaşmakta başarisiz olmasından sonra Volkan’a yaklaşmasi  biraz onu art niyetli gosteriyor ve bu da seyirci de bu ilişkinin bitmesine dair arzu ve istek uyandirmaktadir.
Afili Aşk Volkan kiminle evlenecekPeki sizce Volkan bu durumda nasil bir yol izleyecek ? Volkan Gonca ile mi yoksa Yelda’nın bulduğu Büşra Cebe ile mi evlenecek sizce? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Etiketler