Afili Aşk Tersine Bakar Hayat Aynısından, Uçurur kalbinin bir parçasından kim söylüyor

Afili Aşk Tersine Bakar Hayat Aynısından İyi Olmak Öyle Zor Sınav Başlatır En Başından Şarkısını kim söylüyor Sözleri nasıl merak edenler için bu konumuzu açarak bilgilendirmek istiyoruz. Afili Aşk dizisi 3. bölüm fragmanında çalan Tersine Bakar Hayat Aynısından, Uçurur kalbinin bir parçasından şarkısını kim söylüyor sözlerini sizler için buraya ekleyeceğiz.

Afili Aşk Tersine Bakar Hayat Aynısından şarkısını kim söylüyorAfili Aşk Tersine Bakar Hayat Aynısından, Uçurur kalbinin bir parçasından şarkısını kim söylüyor

Kanal D de ekrana gelen ve çarşamba günlerine hayat veren oldukça yüksek reyting oranları ile bu yaz aylarının en iyi dizisi diyebileceğimiz Afili Aşk dizisinin 26 Haziran çarşamba günü yayınlanacak olan 3. bölüm fragmanında çok güzel ve hareketli bir şarkı çalıyor. Afilli Aşk yeni bölümde çalan şarkıyı seslendiren sanatçı oldukça merak edilirken hemen yanıt vermek istiyoruz. Afilli Aşk İyi olmak öyle zor sınav başlatır en başından diye devam eden şarkıyı söyleyen Aslı Demirer‘dir.

Bildiğiniz üzre Afili Aşk dizisinin müzikleri 3 isme emanetti. Aslı Demirer, Safa Hendem ve Mehmet Cem Ünal gibi isimler Afili Aşk dizisinin müziklerini yapan isimler. Dizinin ilk iki bölümü büyük ilgi görünce 3. bölümü de merakla beklenmeye başlandı. Afili Aşkta 3. bölümde çalan Tersine bakar hayat aynısından şarkısını da seslendiren isim olan Aslı Demirer oldukça güzel sesiyle diziye renk katıyor. Tersine bakar hayat aynısından, Bak sevmiş ağlıyor arkasından diye devam eden ve 3. bölümde söylediği şarkıyla Afili Aşk dizisini canlandıran Aslı Demirer bundan sonra başka dizilerin de müziğini yapacak kapasiteyi fazlasıyla gösteriyor.

Afili Aşk Dizi Fragmanında çalan Tersine Bakar Hayat AynısındanAfili Aşk Tersine Bakar Hayat Aynısından, Uçurur kalbinin bir parçasından Bak sevmiş ağlıyor arkasından İyi olmak öyle zor sınav başlatır en başından Sözleri:

Dizide oldukça güzel bir şarkı çaldığını ve Aslı Demirer’in bu şarkıyı seslendirdiğini yukarıda yazmıştık. İşte Afili aşk dizisinde çalan o şarkının sözleri:
Tersine bakar hayat aynısından
Uçurur kalbinin bir parçasından
Bak sevmiş ağlıyor arkasından
İyi olmak öyle zor sınav başlatır en başından

Aslı Demirer Afili Aşk müziğini söylüyor Tersine bakar hayat aynısındanElbette bu müziğin sözlerinin bu kadar az olmasını beklemiyoruz. Ancak dizinin fragmanında çalan bu şarkının başka hiç bir yerde çalmadığını ve Afili Aşk dizisine özel olduğunu hemen belirtmemiz gerekiyor. Afili Aşk için özel yazılan ve Aslı Demirer’in söylemiş olduğu bu güzel şarkının tüm sözlerini sizlere çıktığında yazacağız. Afili Aşk dizisinde çalan tüm şarkılar ve müzikleri sizlere bu sayfada sunmaya çalışacağız.

Afili Aşk Dizi Fragmanında çalan Tersine Bakar Hayat Aynısından şarkısı

Afili Aşk dizisinin müziğini yapan Aslı Demirer kimdir? Kısaca bilgilerini verelim sizlere. 1990 yılında Samsun’da doğan Aslı Demirer İstanbul Teknik Üniversitesinde Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Aslı Demirer 2011 de Türkiye’nin en önemli müzik yarışmalarından biri olan “Music Factory” de birinci olduktan sonra dizi ve film müziklerini yapmak üzere teklifler almaya başlamıştır. Aranjör Aytaç Özgümüş ile geçtiğimiz yıl düzenlenen törenle evlenen Aslı Demirer, bugüne kadar bir çok sayıda reklam, dizi ve sinema filminin müziğini seslendirmiş ve son olarak Afili Aşk dizisinde çalan Tersine bakar hayat aynısından diye başlayıp İyi olmak öyle zor sınav başlatır en başından diye devam eden şarkıyı seslendirmiştir. Afili Aşk her çarşamba Kanal D de devam ediyor..

Etiketler