Afili Aşk Rıfat Cihanlı Kimdir (Hazım Körmükçü) Muhsin’in Rakibi

Afili Aşk Rıfat Cihanlı Kimdir (Hazım Körmükçü) Muhsin’in Rakibi. Afili Aşk dizisi yeni bölümü 11 eylül çarşamba günü yayınlanıyor. Afili Aşk yeni bölümünde diziye bir konuk oyuncu katılıyor. Afili Aşk dizisinde uzun süredir anı anılan ancak yüzü görülmeyen Rıfat Cihanlı diziye katılıyor. Rıfat Cihanlı rolünü kim canlandırıyor? Bilgileri konumuzun devamında.

Afili Aşk dizisinde Kerem Ayşe’nin matematik hocasını dövdüğü için karakolluk olur. Muhsin Kerem’in bu davranışından dolayı onu suçlar ve Kerem evden ayrılır Ayşe’yle birlikte. Kerem kendini koruduğu için Ayşe çok mutlu olmuştur. Ayşe Kerem’le birlikte ayrılır evden. Diğer yandan Modamu yurtdışına açılmak üzere anlaşma imzalayacaktır. Modamu’nun başında olan Kerem babasıyla kavga edince şirketten de ayrıldığı için Rıfat bunu kendi için fırsata dönüştürür. Kerem’e iş teklifi yapar ve Kerem buna ne cevap verecektir. Afili Aşk dizisinde Muhsin ve Rıfat’ı Afili Aşk dizisinde ilk kez yüz yüze gelir. Muhsin ve Rıfat arasında sürekli bir mücadele vardı ve bu mücadeleyi izleyeceğiz yeni bölümünde. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün ve Okşan Tavaslıoğlu’nun yazdığı, Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerini paylaştığı Afili Aşk dizisi sürprizle dolu yeni bölümü ile Çarşamba 20.00’de Kanal D’de yayınlanacaktır.

Afili Aşk Hazım Körmükçü Rıfat Cihanlı Kimdir?

Afili Aşk dizisine katılan yeni oyuncu Rıfat Cihanlı karakterini canlandıracak olan oyuncu Hazım Körmükçü. Afili Aşk dizisine katılan Hazım Körmükçü kimdir? Hazım  Körmükçü Kanal D’de yapılan yapımını ARC Film ve yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği reytinglerde kanalın yüzünü güldüren dizisi Afili Aşk’ın bu hafta ki bölümünde konuk oyuncu oluyor.

Rıfat Cihanlı Rolü; 

Afili Aşk dizisinde Rıfat Cihanlı kimdir? Rıfat Cihanlı Modamu’nun en büyük rakibidir. Önceki bölümlerde Rıfat ve Muhsin’in telefonda tartıştıklarını görmüştük. Kerem babası ile tartışıp evden ayrılma kararı alır. Tabi sadece evden değiş şirketten de ayrılır.  Kerem’in şirketten ayrıldığı haberini alan Rıfat bu fırsatı değerlendirir ve Kerem’e bir teklifte bulunur. Kerem bu teklife ne cevap verecek? Kerem tabi ki ailesini ve özellikle babasını terketmeyecek ve her zaman onların yanında olacaktır.

Hazım Körmükçü Kimdir?

Hazım Körmükçü 1965 İstanbul doğumlu.Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Sanatla ilgilenen bir aileden gelmektedir. Hazım Körmükçü bu zamana kadar bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Sonrasında televizyon ekranlarında da oldukça çok dizisi vardır. Hazım Körmükçü’nün rol aldığı bazı diziler şöyle; İlk kez 1987 yılında Kavanozdaki Adam dizisinde seslendirme yapmıştır. Bir çok rol aldığı diziler olsa da son olarak rol aldığı ve akılda kalan dizileri Cennetin Gözyaşları, Yeter, Kara Kutu, Eyvah Eyvah, Kiraz Mevsimi, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizilerinde rol aldı.

Etiketler