Afili Aşk Reyting Sonuçları Nasıl, dizi izlendi mi tutuldu mu? Yorumlarınız

12.06.2019
528

Sevilerek izlenen Afili Aşk dizisinin Reyting Sonuçları nasıl, dizi izlendi mi tutuldu mu? Yorumlarınız nedir diye bu sayfayı oluşturarak hem sizlere bilgi vermek hemde sizlerin görüşlerinden haberdar olmak için bu sayfayı oluşturduk. 12 Haziranda başlayan Afilli Aşk dizisi oldukça romantik bir komedi dizisi. Ama dram da var, macera da. Tam bir yaz dizisi işte, içinde her şeyi bulacağınız..

Afili aşk dizisi son reytingleriAfili Aşk Reyting Sonuçları Nasıl İşte son durum:

Afili Aşk ve Benim Adım melek reytingleriAfili Aşk Reyting Sonuçları Nasıl diye hep soruluyor. Kasım ayının 13. günü yayınlanan Afili Aşk Yeni bölümde çok ciddi bir yarış oldu. Afili Aşk Reyting Sonuçları Nasıl diyenlere işte düşüşün başladığı ilk hafta diyebiliriz.

Çarşamba reytingleri nasıl sonuçlandı 9 Ekim 2019Afili Aşk Dizisi Reyting Sonuçları

Afili Aşk dizisinin almış olduğu reyting sonuçları yeni sezon dizilerinin başlamasından sonra da çok fazla düşmedi. Bu nedenle sezon boyunca 5 üzerinde kalmaya devam edecek olan Afili Aşkın uzun süre devam edeceği ve yaz dizisi olarak başlaması rağmen tüm sezon dizilerinden daha fazla izleneceğine kesin gözüyle bakılıyor. İşte son bölümde 9 Ekim çarşamba günü Afili Aşk dizisinin almış olduğu reyting sonuçları:

Afili Aşk dizisi Çarşamba haftalık Reytingleri

Afili Aşk Reyting Sonuçları İlk Hafta 5.15 Total reyting ile 2. sırada yer buldu. 2.Hafta Afili Aşk 19 Haziran 2019 Çarşamba Reytingleri 6.9 total reytingle 1. oldu. 3. hafta Afili Aşk 26 Haziran 2019 Çarşamba 5.8 Reytingle 1 .oldu. Temmuz Ayında Afili Aşk yaz sezonunun en iyi dizisi olmaya başladı.

Afili Aşk 17 temmuz Çarşamba Reytingleri

Kanal D ekranlarında 12 Haziran 2019 çarşamba akşamı başlayan Afilli Aşk isimli yeni dizi reyting sonuçlarını ab ve Total sıralamasını ve izlenme oranlarını sizler için detayları ile birlikte yazacağız ve Afilli Aşk isimli dizinin nasıl bir reyting aldığını izlenip izlenmediğini ve izleyicilerin diziyi beğenip beğenmediklerini sizlerin de yorumlarıyla burada paylaşmak istiyoruz.

Afili Aşk dizisinin Reyting SonuçlarıAfili Aşk dizisi Reyting Sonuçları

2019 yılında yaz aylarını renklendiren dizilerden birisi olmayı hedefleyen ve Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamları izleyeceğimiz Afili Aşk dizisinin baş rollerinde Çağlar Ertuğrul Kerem Yiğiter Burcu Özberk ve Ayşe Özkayalı gibi önemli isimler yer alıyor. Dizinin reytingleri nasıl olacak, Afilli aşk dizisi ne kadar reyting alacak tutacak mı izlenecek mi gibi soruları merak eden izleyicilerimize hemen şunu belirtelim ki yaz ekranında çarşamba günü yayınlanan çok dizi olmadığı için Afilli Aşk dizisinin tutacağını izleneceğini düşünüyoruz, çünkü başka dizi yok.

Reyting konusunda oldukça şanssız bir kanal olan Kanal D 2018-2019 yıllarında birçok dizisine erken final yaptırmak zorunda kalmış bu yüzden de yeni dizilerinde oldukça sıkıntı çekmişti. Yaz ekranında çok fazla dizi olmadığı için Afilli Aşk isimli dizinin izlenip izlenmeyeceği ve reytinglerde nasıl olacağı da oldukça merak ediliyor. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u baş rollerinde izleyeceğimiz Afilli Aşk dizisinin yeteri kadar izlenme oranına ulaşacağını çünkü çarşamba günü izlenecek başka bir programın olmadığını herhangi bir dizinin yayınlanmadığını bir kez daha hatırlatalım. Afilli Aşk reyting sonuçlarını her hafta sitemize ekleyerek konumuzu güncelleyeceğiz.

Afili Aşk Reyting Sonuçları ab totalAfili Aşk Reyting Sonuçları Nasıl Ab Total Sıralaması:

Kanal D ekranlarındaki Afilli Aşk isimli dizinin reyting sonuçları nasıl olacak dizi yeteri kadar izlenecek mi yoksa Kanal D düşük reytinglerden dolayı Afilli Aşk dizisine de erken veda edecek mi oldukça merak ediliyor. Afilli Aşk isimli dizinin reyting sonuçlarını Perşembe günü saat 10’dan itibaren sizlere burada detaylarıyla yazmaya çalışacağız. Afilli Aşk bizce iyi bir reyting alacak dizilerden birisi. Çünkü yaz aylarında çarşamba günü ikinci bir alternatifi olmayan dizinin oldukça yüksek izlenme oranlarına ulaşması da mümkün. Birçok gazeteci ve medya uzmanı da Afilli Aşk dizisinin yüksek reyting oranlarına ulaşacak konusunda hemfikir.

Afili Aşk dizisi nasıl izlendi mi tutuldu mu Reyting SonuçlarıAfili Aşk Reytingleri Nasıl izlendi mi tutuldu mu?

Afili Aşk dizisinin izlenme oranları herkes tarafından oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz sezon oldukça zor günler geçiren Kanal D sadece Arka Sokaklar ve Zalim İstanbul dizilerini gelecek sezona taşıyabildi, onun dışındaki diziler ise erken final yaparak ekranlara veda ettiği için Afilli Aşk isimli dizinin izlenme oranları ve reyting sonuçları oldukça merak ediliyor. Dizioyuncu.com sitemizde Afilli Aşk dizisinin oyuncularını sizlere tanıttığımız gibi dizinin alacağı reyting sonuçlarını ve izlenip izlenmediğini hakkındaki yorumları da sizlerle paylaşmak istiyorum. Sosyal medyada oldukça beğenilen binlerce yorumun yazıldığı Afili Aşk dizisinin yeterli düzeyde reyting alması halinde yaz boyunca devam edeceği ve tutulan dizinin belki de gelecek sezonda devam edebileceği konuşuluyor.

12 Haziran Afili Aşk dizisi Reyting SonuçlarıAfili Aşk Dizisinin İzleyici Yorumları:

Afili Aşk Dizisine sosyal medyada binlerce yorum geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş dizinin oldukça beğenildiğini ve tahminlerin üzerinde reyting alacağını ifade ederek bu yazın izlenebilecek dizilerinden birisi olarak gösterdi Afilli Aşk dizisini. Onun dışında birçok yazar ve yorumcu Afili Aşk dizisi ile ilgili olumlu görüşlerine ve dizinin oldukça akıcı olduğunu belirten yazılar kaleme aldılar. Sizlerde Afili Aşk dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir diğer izleyicilerimize dizi hakkındaki fikirlerinizi iletebilirsiniz.

Afili Aşk dizisi Çarşamba haftalık ReytingleriLütfen sizlerde Afilli Aşk dizisi hakkında izlenimlerinizi diziyi nasıl bulduğunuzu samimi görüşlerinizi bizlere yazın ve diğer okurlarımızın da diziyle ilgili hem reyting hemde izleyici bilgilerine ulaşmasına katkıda bulunun. Şimdiden yorum ve görüşlerini belirten tüm okurlarımıza teşekkür ederiz. Afilli Aşk dizisini nasıl buldunuz? Beğendiniz mi?

Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi, Kerem ve Ayşe Aşkı?

Afilli Aşk dizisini nasıl buldunuz beğendiniz miAfilli Aşk dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi? Yorumlarınız aşağıda:

Afili Aşk 17 temmuz Çarşamba Reytinglerini burada sizlere bir kez daha yazmak istiyoruz. Afili Aşk 24 temmuz Çarşamba Reytingleri ile Afili Aşk 31 temmuz Çarşamba Reytinglerini de sizlere güncelleyerek sunacağız dizioyuncu.com sayfamızda..Afili Aşk 17 temmuz Çarşamba Reytingleri

YORUMLAR

 1. KEREM dedi ki:

  AFİLİ AŞK MUHTEŞEM FEVKALADE ÇOOOOOOOOOK GÜZEL İNŞALLAH Hİç bitmez demiştim ama bitti

 2. Selen dedi ki:

  2005de yayinlanan ask oyunu disiznin birebir aynisi arisve bakin

 3. Selen dedi ki:

  2005de yayinlanan ask oyunu adli dizinin birebir aynisi. Basrolde yasemin ergene yani doktor ela ve keremcem oynuyordu bi arsive bakin

 4. Anonim dedi ki:

  Bazen çizgi-film gibi

 5. Ati dedi ki:

  22 bölüm fragmanını hiç sevmedim dizinin tadı kaciyo

 6. Serdar kaçmaz dedi ki:

  Afili ask dizisi süper toplu izliyoruz çok keyifli eğlenceli hiç bitmesin fanatigi olduk tebrikler başarılar

 7. Serdar kaçmaz dedi ki:

  Afili aşk beğeni ile izliyoruz süper film hiç bitmesin

 8. Serdar kaçmaz dedi ki:

  Efuli ask dizisi süper toplu izliyoruz çok keyifli eğlenceli hiç bitmesin fanatigi olduk tebrikler başarılar

 9. NİHAL dedi ki:

  Afilli Aşk espirileri fena değil.Bayan oyuncular adeta (ileriyaştakiler dahil)yarı çıplak.Türk ailesinin giyim tarzına uymuyor.Zengin kesim çok açık giymek zorundaymış gibi…
  Ahlaki yapıyı bozmak için elinden gelen yapılıyor…..Yazık bu millete yapılanlara…Azıcık kendinize gelin..Ananız bacınız böyle mi geziyor pespaye… Resmen et pazarı…..Edep yahu..

 10. Suzan selbuz dedi ki:

  Dızıye bayıldım …yeşilçam kokuyor. …başarılarının devamı dileğiyle. ..