Afili Aşk Ömer Kimdir? Ayşe’yi İstemeye Gelen Yakışıklı Çocuk

Afilli Aşk Ömer rolü kimAfili Aşk Ömer Kimdir?

Afili aşk dizisinde Ömer karakterini oynayan oyuncu kimdir? Ayşe’yi istemek için gelen ve abisi tarafından hemen Ayşe’nin verilmiş olduğu Ömer karakterini burada sizlerle paylaşmak istiyoruz. Afili aşk dizisinin 5 Şubat 2020 tarihinde yayınlanan son bölümüne katılan oyuncu Ömer karakterini oynayan Emre Bulut oldu. Ömer hakkında detaylı bilgileri ve bu rolü canlandıran Emre Bulut kimdir hangi amaçla Afili aşk dizisine geldiği gibi detaylı sorulara burada yanıt vermek istiyoruz.

Ömer diziye 5 Şubat tarihinde yayınlanan yeni bölümde dahil oldu. Ömer Ayşe’den çok hoşlandı, onunla yemeğe gidip zaman geçirdikçe ona aşık oldu. Ancak Ayşe’nin gözü Keremden başkasını görmediği için Ömer ile olması imkansız. Ancak abisinden Ayşe’yi istemeye gelen Ömer ister istemez Ayşeyi veren abisi Ömer’i şaşırtsa da Ayşe’nin gönlünü yapmak elbette daha zor olacak.

Afilli Aşk Ömer karakteri bilgileriEmre Bulut kimdir? hakkında bilgiler

Emre bulut 1992 yılında İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş eğitimini ise İstanbul’da tamamladıktan sonra oyunculuk konusunda çeşitli dersler almaya başlamıştır. Emre bulut Akademi 35.5 oyunculuk atölyesinde oyunculuk eğitimleri almıştır. Uzun süre tiyatro sahnelerinde kendisini göstermiş olan Emre bulut birçok farklı tiyatro oyununda roller üstlenmiş televizyonda ise ilk dizi deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan kış güneşi dizisinde yaşamıştır.

Afilli Aşk Ömer rolü Emre Bulut2017 yılında ise Esiri Beden isimli bir filmde rol alan Emre Bulut ATV ekranlarında yayınlanan Seven Ne yapmaz isimli dizide de rol almıştır. Elimi bırakma dizisinde Ersoy karakterine hayat veren ve şoför Ersoy olarak bilinen Emre Bulut TRT ekranlarında ki bu dizide iki sezon boyunca rol almıştır. Elimi bırakma dizisinin final yapmasının hemen ardından afili aşk dizisi ile görüşen Emre Bulut Ayşe’yi abisinden isteyen Ömer karakterine hayat veriyor.

Afilli Aşk Ömer kimdirAfili aşk Ömer kimdir Emre Bulut hakkında detaylı bilgiler konumuz şimdilik bu kadar, sizler de Afilli aşk dizisine son giren oyuncuların merak ediyorsanız lütfen Afili aşk dizisine yeni katılan oyuncular konumuza göz atınız. Teşekkür eder iyi seyirler dileriz.

Etiketler