Afili Aşk Dizisinin Final Yapacağı Haberi Doğru mu, Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

10 Yorum 1.698 kez izlendi

Afili Aşk Dizisinin Final Yapacağı Haberi Doğru mu, Afili Aşk Ne Zaman Bitecek Final Olacak? sorularına yanıt vereceğiz. Son günlerde sosyal medyada Canevim dizisinin Reytingleri düşük olduğu ve yeni sezonda da düşeceği için biteceği ve Afili aşk dizisinin de hikayesi kısıtlı olduğu için biteceği konuşuluyor. Bu konuda Afili Aşk ne zaman bitecek, Afili Aşk yeni sezonda devam edecek mi, Afili Aşk kaç bölüm sürecek sorularına yanıt vereceğiz.

Afili Aşk Dizisinin Final mi yapacak haberiKanal D ekranlarında çarşamba günleri yayınlanan Afili Aşk dizisinin yeni sezonda ekrana gelmeyeceği, çünkü hikayesinin son bulduğu ve bu nedenle senaryonun uzatılmayıp dizinin tadında bırakılacağı, bu yüzden de Afilli Aşk dizisinin 15. bölüm civarında biteceği konuşuluyor. Bizde bu konumuzda Afilli Aşk dizisinin ne zaman biteceği yeni sezonda devam edip etmeyeceği hakkında detaylı bilgileri sizler için derleyip yazmak istiyoruz.

Afilli Aşk Dizisi iddia edildiği gibi senaryosu kısıtlı mı kaç bölümde bitecek neden devam etmeyecek hikayeyi devam ettirecek bir senarist ile anlaşma ihtimali var mı yok mu ve bu kadar yüksek reytingler alırken Afili Aşk dizisinin erken final yapmasının izleyiciye olumsuz etki edip Kanal D dizilerine artık güvenin tamamen biteceği konuşuyor. Bu nedenle Afilli Aşk dizisinin bitirilmesi sadece Kanal D izleyicisi değil bütün dizi izleyicilerine bir hakaret olarak değerlendirilebilir.

Afili Aşk Dizisinin Final Yapacağı Haberi Doğru muAfilli Aşk dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak?

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk ve Altan Erkekli gibi yetenekli ve başarılı oyuncuların yer aldığı Afili Aşk dizisi kaç bölüm devam edecek ne zaman final olacak final tarihi belli değil yeni sezonda devam edecek mi gibi sorulara hemen yanıt verelim. Aslında Afili Aşk bir yaz dizisi olarak başladı. Bu nedenle yaz aylarında başlayıp Eylül ayında biteceği konuşuluyordu. Ancak dizi o kadar sevildi ve tutuldu ki Afilli Aşk yaz aylarındaki bütün dizileri geride bırakarak reytinglerde adeta rekorlar kırdı. Afili Aşk dizisi bu kadar sevilince almış olduğu 7-8 oranındaki total reytingler sonrasında dizinin yeni sezonda devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Afili Aşk Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Afilli Aşk Dizisinin kesin olarak şu kadar bölüm sürecek diye imzalanmış bir sözleşmesi bulunmuyor. Bu nedenle Afili Aşk dizisinin çok yüksek reytingler almasından sonra yeni sezonda da yani 2019-2020 yeni sezonunda da Kanal D ekranlarında çarşamba günleri yayınlanması bekleniyor. Çünkü çok güzel bir gençlik dizisi olan ve Kanal D ekranında en çok izlenen dizi olduğu için senaryosu bitse bile yeni maceralara oldukça elverişli olan yeni senaryonun yazılabileceği bir dizi olduğu için dizinin sezon boyunca uzatılması elbette çok kolay.

Afili Aşk Dizisi kaçıncı bölüm Final YapacakBu nedenle Afili Aşk dizisi yeni sezonda da her ne kadar sosyal medyada bitecek 15. bölümde final yapacak diye dedikodular çıksa bile senaryonun uzatılarak sezon boyunca devam edeceği ve Afilli Aşkın 2020 mayıs ayı sonuna kadar izleyici ile yoluna devam edeceğini şimdiden belirleyebiliriz. Kanal D zor reyting alan bir kanal olduğu için böylesine güçlü ve yüksek reyting alan bir diziyi kolay kolay bırakmayacak sonuna kadar devam ettirecektir. Bu nedenle sosyal medyada çıkan Afili aşk erken bitecek erken final yapacak haberlerini kesinlikle doğruyu yansıtmadığını söyleyebiliriz.

Afili Aşk Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul Gerçek Sevgili mi

Afili Aşk Dizisi Final Yapacak mı devam edecek miAfili Aşk dizisi yeni sezonda devam edecek mi:

Afili Aşk dizisi almış olduğu ciddi reytingler sonrasında Kanal D’ye tarafından ikinci sezon onayını çoktan aldı bile. Çünkü dizinin almış olduğu 8 oranındaki Total reytingler kolay kolay sezon boyunca dizilerin göremeyeceği reytingler. Böylesine başarılı olan ve yüksek reyting alan bir diziyi erken bitirme final yaptırmak pek akıl kârı değildir. Bu nedenle Afili Aşk dizisinin kesinlikle sezon boyunca devam edeceğini ve reytingleri çok çok düşene kadar Kanal D’de çarşamba günleri ekrana geleceğini buraya altını çizerek belirtmek istiyorum.

Afili Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Final OlacakAfilli Aşk dizisinin reytingleri nasıl gidiyor?

Elbette Afili Aşk dizisinin reytingleri yüksek seyrediyor. Çünkü çarşamba günleri başka bir dizi yayınlanmıyor, yaz ekranı boyunca en güzel dizilerden birisi olduğu için herkes Kanal D ekranlarında Afili Aşk dizisini izliyor. Bu kadar sevilip izlenen bir dizinin devam etmesi de kaçınılmaz hale geliyor. Bu nedenle Afilli Aşk dizisinin 4 oranında başlayan reytingleri 8.5 oranına kadar yükseldi. Bu kadar ciddi reyting oranını kolay kolay hiçbir dizi alamıyor. Bu nedenle Afili Aşk dizisi almış olduğu yüksek reytingler nedeniyle ikinci sezonda da Kanal D ekranlarında devam etmeye hak kazanmıştır. İşte Afilli Aşk dizisinin son reytingleri:

Afilli Aşk dizisinin son reytingleri nasılSizler de Afilli Aşk dizisinin devam edip etmemesi hakkında hikayesinin yeni sezonda devam etmeyeceği iddiaları hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

10 Yorum

  1. Lütfen afili aşk bitmesin çünkü bu diziyi çok çok çok çok çok seviyorum afili aşk bitse bile kanal D deli flimlere daha çok bağlanırim ama lütfen afili aşk dizisi bitmesin biz sülalecek bu filmi çok seviyoruz

  2. Avatar Mehmet karadaş

    Bence bitsin artık bu kadar da fazla olduğu gibi görünüyor ama bana göre hiç güzel bir dizi değil çünkü neden derseniz çok birbirine bağırıyorlar ve sadece Final edin yeter diyorum

  3. Afili Aşk un Uzun Süre Ekranlarda Kalmayacağını söyleyenler az Ötede Kusurun jdksjsksjs hahahahdjslsnsknslsjsksnsksnsk

  4. AFİLİ AŞK BİR YAZ VE ERGEN DİZİSİ OLARAK BAŞLADI, ŞİMDİLİK RATİNG OLAYINA TAKILMIYORUM….ÇÜNKÜ GERÇEKTEN KONU, DUYGUSALLIK, OYUNCULUK OLMAYAN BASİT BİR DİZİ…..SEZON BAŞLAYINCA BİTER BENCE….

Etiketler