Afili Aşk Dizisi Kerem’in Arabası nedir? Markası Modeli Fiyatı

12.06.2019
528

Kanal D ekranlarında 12 Haziran çarşamba akşamı başlayan Afili Aşk Dizisi Kerem’in Arabası nedir? Markası Modeli Fiyatı Nedir diye merak edenler için burada sizlere detaylı açıklama yapmak ve Kerem’in kullandığı arabanın detayları hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

Afili Aşk dizisi başrolünü oynayan ve Kerem karakterini canlandıran oyuncunun kullanmış olduğu araç Mercedes Benz AMG GT63 Model bir spor otomobil. Ülkemizde oldukça az sayıda bulunan bu aracı detaylı bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Afilli aşk 2019-mercedes-benz-amg-gt63

Öncelikle bu araç Mercedes’in spor araçlarından biri olarak 8 silindirli motoruyla dikkatleri üzerine çekiyor. 2019 yılının en iyi otomobilleri arasında gösterilen Mercedes AMG GT63 oldukça spor bir model. Oldukça başarılı bir tasarımı olan Mercedes AMG GT63 CLS serisi kendi klasmanında oldukça güçlü ve hırslı bir otomobil görünümündedir. Mercedes’in baş döndürücü tasarımıyla donanmış olan AMG özellikleri ile de sıradışı bir spor otomobil olduğunu gösteriyor.

Afili Aşk dizisinde  bir çok araba dikkatleri çekerken başroldeki Kerem rolündeki Çağlar Ertuğrul’un kullanmış olduğu Mercedes AMG GT63 model araç 100 km ye 3.2 saniye de çıkıyor. 315 KM hıza ulaşabilen VS8 motora sahip.  Afili Aşk dizisindeki arabalardan birisi olan ve Kerem’in kullanmış olduğu Mercedes AMG karbon alaşımlı kaportası ile ve sıçramaya hazır bir panter görünümüyle Mercedes’in bu güne kadar ki standart otomobillerinin çok dışında bir araç görünümünde.

Afili Aşk Dizisinde Keremin otomobili Markası Modeli Fiyatı

Afili Aşk dizisinde ki bu lüks aracın fiyatını da merak eden olmuştur. Kerem’in kullanmış olduğu araç her ne kadar kiralık olsa da Mercedes AMG GT63’ün 2019 Haziran fiyatı yaklaşık 250 Bin Dolar. Yani Türk Lirasıyla yaklaşık olarak 1.600.000 TL fiyatı var. Dudak uçuklatan bir fiyata satılıyor. Ülkemizde çok az sayıda satılan bu araç 600 beygir gücünde 8 silindirli motor sahip.

Afili Aşk dizisi için özel olarak kiralanan Mercedes AMG GT63 inanılmaz tasarımı agresif ve tehditkar hem konfor hem de spor bir tasarıma sahip. Gören herkesin dikkatini çekmektedir.

Afilli aşk keremin arabası mercedes-amg-gt-63Dizilerde rol alan oyuncuların bindikleri kullandıkları arabalar çok merak ediliyor. Afili Aşk dizisinde Kerem’in kullanmış olduğu otomobil gerçekten dikkatleri çok çekti. Mercedes AMG GT63

Afili Aşk Dizisinde Keremin otomobili Markası Modeli Fiyatı

Afili Aşk Dizisi Kerem’in Arabası nedir? sorusuna bir kez daha yanıt verelim: Keremin kullandığı araba Mercedes AMG GT63 2019 modeldir ve yaklaşık olarak 1.600.000 liralık fiyatı vardır. Ehh bu kadar pahalı olunca bizlerde ancak yazarak bilgi verebiliyoruz sizlere… Ne diyelim inşallah sizinde olur ileride..

Afili Aşk Dizisi Kerem'in Arabası nedirAfili Aşk Dizisi Kerem’in Arabası nedir? Markası Modeli Fiyatı

Afili Aşk Dizisindeki otomobilin Markası Modeli Fiyatı

Afili Aşkta Kerem’in sürdüğü arabayı merak edenler için yukarıda detaylarını açıkladığımız Mercedes AMG GT63 2019 model araçtan ülkemizde sınırlı sayıda var ve oldukça pahalı olan bu araç 8 silindirli bir motara sahip olmakla birlikte yaklaşık 315 km hıza kısa sürede ulaşabiliyor.
Afili Aşk Dizisindeki otomobilin Markası Modeli Fiyatı
Afilli Aşk Dizisinde Keremin otomobili Markası Modeli Fiyatı
Afili Aşk Dizisinde Keremin otomobili nedir
Afili Aşktaki otomobili Markası Modeli Fiyatı kaç para

YORUMLAR

 1. Yusuf dedi ki:

  Pardon Yanlışınız var keremin arabası cls 400d

 2. Riza dedi ki:

  Bence Brilliance H230 !!!

  Bir bakin onu!

 3. Anonim dedi ki:

  Ayşe’nin telefon markası nedir

 4. Hilal dedi ki:

  Kerem’in kullandığı telefonun modeli nedir?

  1. Oğuz dedi ki:

   Samsung S10 Keremin telefon markası ve modeli..

 5. Anonim dedi ki:

  Araba cls gt63 farklı bir model

 6. Yanlış bilgi dedi ki:

  CLS ile gt63 farklı araba yanlış bilgi veriyorsunuz filmdeki araba CLS 400d