Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? Afili Aşk dizisi Kanal D ekranlarında 12 Mayıs akşamından itibaren yerini alacak. Afili Aşk dizisi hikayesi ile tam bir yaz dizisi olacak. Dış çekimlerinin fazlaca kullanılacağı Afili Aşk dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman final yapacak biraz yorumlayalım.

Afili Aşk dizisi yayına yeni başladı. Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrollerinde oynadığı Afili Aşk dizisi çekimleri 2 mayıs perşembe gününden itibaren yapılıyor. Afili Aşk dizisi başrollerini Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul oynarken onlara Uğur Uzunel, Taner Rumeli, Altan Erkekli, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Serkay Tütüncü, Yılmaz Kunt, Güzide Arslan, Asena Tuğal, Zeynep Tuğçe Bayat, Ozan Dağgez, Beril Pozam ve Umut Can Ütebay eşlik ediyor.

afili aşk dizisi ayşe ve kerem

Afili Aşk dizisi senaryosunu Barış Erdoğan ile İlker Arslan yazarken yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Afili Aşk dizisi oyuncu kadrosu oldukça dinamik isimlerle dolu. Bu yüzden de reytinglerinin de canlı olmasını bekliyoruz. Afili Aşk dizisi Kanal D de 12 Haziran Çarşamba günü yayına başlayacak. Bizlerde bu sayfadan sizlere reyting durumunu paylaşacağız.

Afili Aşk dizisi konusuna bakalım. Afili Aşk dizisinde baş karakter olan Ayşe abilerinin baskısından kurtulmak ister. Bunun tek çaresinin de sevdiği adamla evlenmek olduğunu düşünür. Ayşe evlenip o evden çıkmak ve rahat bir hayat sürmek ister. Ayşe kendince güzel hayaller kurarken hayat ona asıl oyununu oynar.

Ayşe’nin sevdiği adam en yakın arkadaşı ile birlikte olur. Ayşe sevdiği adamın ve en yakın arkadaşının ihanetine uğrar. Bu zamana kadar inandığı kişilerin yalan olduğunu öğrenen Ayşe şimdi ne yapacaktır? Ayşe bu zamana kadar hep iyilik yapmış biridir iyiliğin kendine iyilik getireceğine inanır ancak bunun böyle olmayacağını görür.

afili aşk dizisi 1

Ayşe herkese iyilik yapmasına karşılık en sevdiklerinden darbe yeyince artık iyiliğin işe yaramadığı kanısına varır. Ayşe iyi biri olmaktan vazgeçer ve artık Kötü Kız olarak hayatına devam edecektir. Ayşe çevresindekilere kötülük yapmaya başlar. Herkese ters davranırken bu sefer de umulmadık bir şey olur. Ayşe çalıştığı şirketin patronunun oğluna kötülük yapar. Çünkü tüm erkeklerden nefret etmektedir.

Ayşe Kerem yani patronun oğluna kötülük yapar ancak ummadığı bir şey olur ve Kerem ile evlenmek zorunda kalır. Sevmediği halde ve tüm erkeklere öfke doluyken biri ile evlenmek zorundadır. Ayşe ve Kerem’in başına gelenler ve bundan sonra başlarına geleceklerin konu edileceği Afili Aşk dizisi kaç bölüm sürecektir?

afili aşk dizisi konusu

Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak?

Afili Aşk dizisi bir yaz dizisi olarak ekranlara gelecek. Afili Aşk dizisinde başrol karakterleri olan Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in arasında elektrik seyirci tarafından beğenilir ise yeni sezonda yayınlanma hakkı kazanacaktır. Afili Aşk dizisi Ayşe ve Kerem arasında ki tatlı atışmalar çok beğenilecektir diye umuyoruz. Çünkü Ayşe karakterini canlandıran Burcu Özberk’in rol aldığı diziler de enerjisi sempatikliği her zaman seyirci tarafından tam puan almıştır. Çağlar Ertuğrul’da yine aynı şekilde yakışıklı oluşu ve başarılı oyunculuğu ile kendini gösterecek seyircinin gönlünü kazanacaktır. Ben şahsen Afili Aşk dizisinin nasıl ilerleyeceğini ve bu ikilinin arasındaki uyumu merak ettiğim için izleyeceğim.

afili aşk dizisi resimleri

Afili Aşk dizisi tanıtım fragmanında da Ayşe dizinin şarkısını seslendiriyordu. Kerem de gülerek diyerek ona destek veriyor ve sonrasında gitarımı alıp geliyorum diyerek stüdyoya girip şarkıyı onunla seslendirmişti. Bu ikiliyi ilk kez izleyecek biri olarak fragmandaki uyum bile seyirciyi gülümsetti. Şarkısın enerji de dizi de olduğu sürece Afili Aşk dizisi 2019-2020 yeni sezonunda da yayınlanacaktır. 

Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak Final mi Erken Final mi Yapacak?

Afili Aşk dizisinin geleceğine dair bir çok bilgi yazabiliriz ancak dizinin kaç bölüm olacağı konusunda tahmin etmek o kadar zor ki. Sizlere bir örnek vermek istiyorum. Show tv de ekrana gelen Gülperi dizisi çok iyi reytingler alıp yoluna devam ederken yine aynı gün Atv de başlayan Hercai isimli dizinin başlaması ile birlikte biranda reytingler dibe vurdu ve dizi bir kaç hafta sonra erken final yapmak zorunda kaldı.

Afili Aşk dizisinin erken final mi yoksa final yaparak mı biteceğini şimdiden kestirmek gerçekten çok zor ancak açıkça Afili Aşk dizisinin sevilip tutulması sonrasında yaz ayları boyunca devam edeceğini enerjisi yüksek olan bu dizinin erken final yapmayacağını söyleyebiliriz. Afili Aşk dizisinin bölüm sayısı ve erken final yapıp yapmayacağına dair bilgiler sizlere sunulmaya devam edecek. Ayrıca Afili Aşk dizisinin tüm oyuncularını merak edenler için sayfamızda detaylıca açıkladık. Afili Aşk Dizisi Oyuncuları

Afili Aşk dizisi reyting durumunu sizlerle konumuzda paylaşalım, bölümler ilerledikçe reyting durumuna göre dizinin devam edip etmeyeceği kesinleşir. Bizlerde reyting grafiğini paylaşarak yorum yapabiliriz bölümler ilerledikçe. Siz Afili Aşk izleyicisi olarak yeni sezonda Afili Aşk dizisini görmek ister misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Güncelleme: Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna Aralık ayının son günlerinde yeniden cevap yazalım. Kuşkusuz 2019 yaz dizileri arasında en başarılı dizi Afili Aşk oldu. Diğer dizilerim kimi erken final yapıp ekrana veda ederken kimisi de son bölümlerini çekiyor. Ancak Afili Aşk en uzun ömürlü en başarılı ve sezon sonuna kadar muhtemelen devam edecek tek dizi olarak kaldı. Afili Aşk Dizisi Kaç Bölüm Sürecek sorusuna en az 45 bölüm olacak demiştik, hala sözümüzün arkasındayız. Sizler de Kuruluş Osman dizisine rağmen ciddi potansiyel gösteren Afili Aşk hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

Afili Aşk Dizisi tekrarları 2021-2022 Sezonu

Afili Aşk Dizisinin tekrarları yeni sezonda ekrana gelecek. Kısa süre sonra Kanal D ekranlarında izlenebilir. 2021-2022 yaz aylarında Afili Aşkın tekrar bölümleri izleyiciye sunulacaktır.

Yorum yaz

17 Yorum

  1. Afili ask daha güzel hecahiden da cok güzel Romantik komedi ve ask filmleri da fazla cevrilsin dran dan sikildim sagen hayat zor diziler güzel olsun

  2. Afili Aski Gözəl dizi. Hemi komik hemi romantik Ayşə və Kərəmin asq hikayəsi çok gözəl gedyor

  3. Bence afili aşk çok güzel bir dizi çok komik kerem ayşeye aşk itrafı hemen yapmasın😀

Etiketler