Afili Aşk Dizisi Hülya Yiğiter Kimdir? Bilgileri Önceki Dizileri (Asena Tuğal)

28.05.2019
202

Kanal D ekranlarında haziran ayında başlayacak olan Afilli Aşk dizisinin oyuncu kadrosu oldukça zengin. Afilli Aşk dizisinin oyuncuları arasında yer alan ve Hülya Yiğiter karakterini canlandıracak olan oyuncunun kim olduğu daha önce hangi dizilerde oynadığı gerçek adını ve soyadını oyuncunun boyunu yaşını kilosunu sizler için detaylı olarak bu konumuzda paylaşacağız. Afili Aşk Dizisi Hülya Yiğiter karakterini oynayan Asena Tuğal yeni dizisi ile gündemde.

Afilli Aşk dizisinde Hülya Yiğiter karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Asena Tuğal’dir. Oldukça zengin bir oyuncu kadrosu olan Afilli Aşk isimli yeni dizi oyuncu kadrosu ile oldukça zengin bir görünüme sahip. Baş rollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli, Neşe Beykent, Ozan Dağgez, Asena Tuğal ve Serkay Tütüncü gibi oyuncuların yer aldığı Afili Aşk isimli dizi 12 Haziran 2019 çarşamba günü Kanal D ekranlarında başlıyor.

Afili Aşk dizisi Hülya Yiğiter (Asena Tuğal) kimdir

Dizinin bu zengin kadrosunda yer alan oyunculardan birisi olan Asena Tuğal Afilli Aşk dizisinde Hülya Yiğiter rolü ile oldukça dikkat çekmeyi başardı. Bizde bu konumuzda Afili Aşk dizisi Hülya Yiğiter (Asena Tuğal) kimdir? hangi okullardan mezun oldu, sevgilisi var mı Instagram adresi Facebook ve Twitter adresini kısacası Afili Aşk dizisi Hülya Yiğiter karakterine ait her şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Afilli Aşk dizisi Hülya Yiğiter kimdir Kısaca karakteri ve bilgileri:

Afili Aşk dizisinde oynayan Hülya Yiğiter rolü Samet karakterinin karısını canlandırmaktadır. Hülya paraya pula oldukça önem veren her yönünde maddiyatçı olan bir kadındır. Samet ise oldukça iyi huylu bir adam ancak Hülya eşini yönetmeyi bilir adeta onun her yapacağı işe Hülya karar verir. Hülya zenginliğini ve yaşam tarzına diğer insanların gözüne gözüne sokmaya çalışırken Samet ise oldukça dürüst delikanlı ve kesinlikle gösterişten uzak bir hayat sürmeye çalışır. İkisi zıt olsa da Hülya Samet’i bastırmaya çalışır. Sosyete aleminde oldukça belirgin bir şahsiyet olmak isteyen Hülya bu amaçla tüm varlığını kullanmaya çalışır. Hülya Yiğiter dizide en önemli karakterlerden birisini canlandıracak ve oldukça fazla sahnesi olacak.

Afili Aşk dizisi Hülya Yiğiter kim

Afili Aşk dizisi Hülya Yiğiter (Asena Tuğal) kimdir?

Afilli Aşk dizisinde Hülya Yiğiter rolünü canlandıran Asena Tuğal kimdir kısa bilgilerini doğum tarihini nereli olduğunu hangi okullarda okuduğunu ve daha önce hangi yarışmalara katılıp kaçıncı olduğunu hangi dizilerde yer aldığını kısaca sizlerle paylaşmak istiyorum.

Asena Tuğal 1 Ocak 1984 tarihinde kültür başkentimiz İstanbul’da doğdu. Üniversite hayatını ise Boğaziçi Üniversitesi’nde çift anadal yaparak tamamladı. Asena Tuğal Matematik ve Fen Bilimleri bölümlerinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra televizyon sektörüne 2000’li yılların başlarında girdi. Daha sonra bir çok ulusal televizyonda yer buldu. 2003 yılında TGRT’nin haber muhabirliğini yapmaya başladı. Daha sonra Kanal D ve Show TV kanallarında da çalıştı.

Asena Tuğal Şahin Irmak ile evlidir

Kısacası Asena Tuğal 2000 li yıllardan itibaren medya sektörü ile iç içe olmuş birçok ulusal kanalda yer almış aslında bilindik bir simadır. Onu asıl meşhur eden olay ise Türkiye Güzellik yarışmasına katılması ile ortaya çıkmıştır. 2006 yılında Miss Turkey’e katıldı ve yarışmayı dördüncü olarak tamamladı. Aynı zamanda sporcu bir yapıda olan ve Lisanslı bir kürekçi olan Asena Tuğal, tekvandoda oldukça ilerlemiş ve siyah kuşak sahibi olmuştur. Asena Tuğal, 2018 yılından bu yana oyuncu Şahin Irmak ile evlidir.

Afili Aşk dizisi Hülya kimdir

Asena Tuğal’ın oynamış olduğu diziler ve filmler?

Asena Tuğal’ın hangi dizilerde oynadığını ve Afili Aşktan önce Hülya Yiğiter karakterinden önce hangi karakterleri nerede canlandırdığını kısaca yazmak istiyoruz. Asena Tuğal ilk olarak 2008 yılında Akasya Durağı isimli dizide konuk bir oyuncu olarak kısa rolde oynadı. 2009 yılında ise Ömre BEDEL isimli Hande canlandıran daha çok kişinin tanıdığı bir oyuncu olmaya başladı. 2010 yılında ise Öğretmen Kemal dizisinde Nehir karakteri ile kendisini göstermiştir.

Asena Tuğal Afilli Aşk dizisindeki Hülya Yiğiter karakterinden önce 2013 yılında Aldırma Gönül ve devamında Tozlu Yollar dizilerinde de rol almıştır. 2014 yılında ise Kertenkele isimli dizide ATV ekranlarında karşımıza çıkmış ve Zeynep karakterini canlandırmıştır. Yine 2014 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Filinta dizisinde dahil olmuş ve Filinta dizisindeki rolü 2016 yılına kadar devam etmiştir. Asena Tuğal’ın Filinta dizisindeki rolü Leyla olmuştur. 2017 Lise devriyesi isimli dizide Seda karakterini canlandırmış olan Asena Tuğal’ın yeni dizisi 12 Haziran 2019 tarihinde başlayacak olan Afilli Aşk dizisindeki Hülya Yiğiter karakteridir. Asena Tuğal’ın birçok dizide devam eden kariyeri son olarak afili aşk dizisindeki Hülya karakteri ile devam etmekte ve güzel oyuncunun meraklıları detaylı bilgileri Dizioyuncu.com sitesinden takip edebilir.

Asena Tuğal Şahin Irmak

Asena Tuğal’ın Sosyal medya hesapları Instagram Facebook Twitter:

Asena Tuğal’ın sosyal Medyada oldukça aktif olduğunu ve hesaplarının sürekli yeni resimler ve paylaşımlar ile canlı kaldığını söyleyebiliriz. Güzel oyuncu özellikle Instagram adresinden sürekli yeni resimler paylaşmakta ve takipçiler ile sohbet etmektedir merak edenler için Asena Tuğal’ın Instagram hesabını sizlere vermek istiyorum.
https://www.instagram.com/asenatugal/ Facebook adresi de aktif olan oyuncumuzun adresi şöyle: https://www.facebook.com/AsenatugaLl/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.