Afili Aşk Dizi Müziği Burcu Özberk Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında sözleri

Çok yakında Kanal D de başlayacak olan yeni yaz dizisi fragmanı izleyenlerin içini ısıttı desek yalan olmaz. Ne de güzel yakışmışlar Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un birlikte söyledikleri düet şarkıları dizinin tüm enerjisini izleyenlere yansıtacak gibi görünüyor. Bizde bu konumuzda Afili Aşk Dizisinin tanıtımında çalan Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında Yalancı taçlar başında durmaz kötü kız olmazsan diye devam eden şarkı hakkında bilgiler sunacağız burada..

Not: Afili Aşk Dizi Müziği kadar diğer dizilerin müzikleri de merak ediliyor. Bunun için tüm dizi müziklerini sizler için araştırıp dizi müzikleri kategorimizde paylaşıyoruz. Tıklayın >> Dizi Müzikleri

Afili Aşk Yalancı taçlar başında durmaz kötü kız olmazsan sözleri

Afili Aşk Dizi Müziği Yalancı taçlar başında durmaz kötü kız olmazsan

Afili Aşk dizisinde rol alan yalancı taçlar başında durmaz kötü kız olmazsan kim söylüyor, söz beste müzik: Afili Aşk Dizi Müziğini Burcu Özberk’in canlandırdığı Ayşe Yılmaz karakteri seslendiriyor fragmanda. Çok enerjik bir şarkı olan Afilli aşk dizisinin fragmanında çalan müzik oldukça güzel geldi bize. Afili Aşk Dizi Müziğinin sözlerini aşağıda sizlere yazıyoruz. Bu güzel enerjik şarkının sözleri Aslı Demirer’e ait. Gerçekten de Aslı Demirer çok güzel yazıp müzik haline getirmiş Afili aşkı. Afili Aşk Dizisinin fragmanda çalan müziğini Safa Endem ve Aslı Demirer’in yaptığı bu güzel şarkının klibi Kanal D internet sayfasında görücüye çıktı ve çok güzel yorumlar aldı.

Afili Aşk müziği Nereye kadar bu pembe rüyalar Anlasana artık ayrı dünyalar Kalbin Kırık olanlara

Afili Aşk Dizi Müziği Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında sözleri:

Kanal D ekranlarında 2019 yaz aylarında izleyicisiyle buluşacak olan yeni yaz dizisi Afili Aşkın ilk fragmanında çalan bu güzel şarkının sözlerini sizlere sunuyoruz burada. Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında diye devam eden bu güzel şarkının tüm sözlerini aşağı yazdık. Afili Aşk dizisinin şarkısı ve klibini beğenenler lütfen aşağıya yorum ve görüşlerini yazsınlar.

Nereye kadar bu pembe rüyalar
Anlasana artık ayrı dünyalar
Kalbin Kırık olanlara
Aşktan öte köy yok anlat sen soranlara
Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında
Yalancı taçlar başında durmaz kötü kız olmazsan… Afili Aşk dizisi yayınlandığı bölümler boyunca Afili Aşklar şarkısı ile çok beğenildi. Şimdi de şarkıyı dinlemek isteyen ziyaretçilerimiz için konumuza ekliyoruz.

Kanal D Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasında Dizi Müziği Video Klibi

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un seslendirdiğini düşündüğümüz ama gerçekte Safa Endem ve Aslı Demirer’in güzel sesi ile büyülendiğimiz Afili Aşk dizisinin yeni bestesi şarkısı çok sevilecek ve bu yaza ilham verecek enerjik bir şarkı olarak görüyoruz. Sizlerde bu konudaki yorumlarınızı lütfen aşağıya yazmaktan çekinmeyiniz.. Şarkı bir klip olarak tasarlanmış ve Burcu Özberk’in stüdyoya giriş yaparak Nereye kadar bu pembe rüyalar, Anlasana artık ayrı dünyalar, Kalbin Kırık olanlara diye devam eden güzel sesiyle renkleniyor.

Aşktan öte köy yok anlat sen soranlara Afilli aşklar böyle mi başlar yol ortasındaAfili Aşk dizisinin ilk tanıtım fragmanında Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gerçekten çok iyi bir iş çıkarmışlar ve dizinin ilk izlenimi açısından tam bir yaz dizisi olarak izleyicinin gözüne girmiş görünüyorlar. İlk izlenimler sonrasında binlerce olumlu yorum ve görüş alan ikili bu yazın en dikkat çeken dizisi olan ve Kanal D de ekrana gelecek Afili Aşk dizisinin hayli izleyici toplayacağını en azından bu fragmandaki ilgiye alakaya ve müziğe olan hayranlıktan dolayı rahatça söyleyebiliriz. Afili Aşk dizisinin tüm oyuncularını merak edenler için hemen detaylı bir içerik hazırladık.

Etiketler