Afili Aşk 7. Bölümde Çalan Aydilge Hayat Şaşırtır Bitti Derken Şarkı Sözleri 24 Temmuz

Afili Aşk 7. Bölümde Çalan Aydilge Hayat Şaşırtır Bitti Derken Şarkı Sözleri 24 Temmuz… Afili Aşk dizisi yeni bölümünde Aydilge’nin sesinden dinlediğimiz bir şarkı çalıyor. Afili Aşk 24 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanacak bölümünde Aydilge Hayat Şaşırtır Bitti Derken Şarkısı ve Sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

Afili Aşk dizisinde Kerem ve Ayşe arasındaki ilişki gerçek aşka doğru yol almaya devam ediyor. Kerem ve Ayşe 2. yüzüğü takıyorlar fragmanda ve arka ses şöyle diyor. Bu ikinci yüzük asla parmağınızda çıkmasın. 2. yüzüğü tutan kişi kalplerini tutmuş mühürlemiş diyor. Bu sözler Ayşe’yi çok şaşırtıyor. Kerem ve Ayşe’nin bu zamana kadar yaşadıkları gözlerinin önüne geliyor. Birbirlerine olan duyguları gitgide aşka dönüşürken biz onların tatlı telaşlarını izlemekten keyif alıyoruz.

Afili Aşk ayşe aydilge şarkısı

Afili Aşk Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak?

Ayşe ve Kerem ailelerine yalan söyleyerek evlenmişlerdi. Ancak ikisi de başlarda bu yalanı sürdürmekte zorlandılar çünkü birbirine iki zıt karakter bu evlilikle aynı odaya girdi. Kerem o asi çapkın hallerinden vazgeçmekte zorlanırken Ayşe de her fırsatta ailesine yalan söylediği için pişmanlık hissetti. Yalanları ortaya çıkmasın diye çabalıyorlar. Ancak bu çabalar sonunda gerçek aşka dönüşecek ve evlilikleri de gerçek olacak. Ayşe ve Kerem birbirini sevdiğini kısa süre sonra birbirlerine itiraf ederler. Tatlı telaşlar tatlı aşklara dönüşür.

Afili Aşk dizisi yayınlandığı günden beri severek izleniyor. Afili Aşk dizisi şarkılarını da Aydilge üstleniyor. Aydilge’nin şarkısı Hayat Şaşırtır’da bunlardan birisi. Afili Aşk dizisi 24 temmuz yeni bölümünde çalan Aydilge şarkısı sözlerini de sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Şarkı sözleri de sizce tam Ayşe ve Kerem’e uygun değil mi? afili aşk dizisi aydilge şarkısı

Aydilge Hayat Şaşırtır Şarkısı Sözleri;

Yanlışları seçtim, doğrum nerede? Kaybettim kendimi, dengem nerede?
Bazen düşer insan, yardım nerede? Kalkmam için yerden, sebebim nerede?

Bitti derken, her şey elden gitti derken, sabrettim ben
Tam o anda, ummadığında, bir güneş parlar bazen

Hayat şaşırtır hep zaten
Ben bittim ay derken
Hiç umudun kalmamışken
Bir güneş parlar bazen

Yolcu benim madem yollar nerede?
Kırdın kanatlarımı ilacım nerede?

Afili Aşk dizisi yeni bölümde çalan Aydilge şarkısını siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler