Afili Aşk 24 Temmuz Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı Konuk Oyuncu Kim?

Afili Aşk 24 Temmuz Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı Kim? Afili Aşk dizisi 24 Temmuz çarşamba yeni bölümünde diziye yeni bir konuk oyuncu katılıyor. Afili Aşk dizisine katılan konuk oyuncu ortamı fena kızıştıracak? Ayşe’den etkilenecek ve bunu Kerem’e söyleyecek. Kerem ise kıskançlığından ne yapacağını bilemeyecek.

Afili Aşk dizisinde Kerem Ayşe’den günden güne etkilenmektedir. O aklı havada ve kadınların sürekli kendinden etkilenmesiyle övünen Kerem bu sefer gerçek aşkın tadına bakmaya hazırlanıyor. Kerem Ayşe’ye olan ilgisini şimdilik kendine bile itiraf edememektedir. İlerleyen bölümlerde aşkları sessiz kalamayacak kadar büyüyecek. Dizie yeni katılan bu yakışıklı oyuncunun adını merak ediyorsunuz değil mi ? Hemen söyleyelim. Afili Aşk 7. bölümde diziye dahil olan ve Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşını oynayan oyuncu Hasan Denizyaran isimli oyuncudur.

Hasan Deniz Yaran Afili Aşk dizisindeAfili Aşk 7. bölüm Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı Hasan Denizyaran kimdir?

Hasan Denizyaran özel bir üniversitede eğitim görüyor. Geçtiğimiz aylarda Eser Yenenler Showda gördüğümüz Hasan Denizyaran drama ve oyunculuk üzerine lisans eğitimi aldıktan sonra bir yıl boyunca ajansa bağlı olarak modellik yapmıştır. Hasan Denizyaran 6 yıllık bir spor geçmişi de vardır, basketbol oynayan Hasan Denizyaran ilk televizyon dizisini Sungurlar adlı dizi ile adım atmıştır. Daha sonra Hayat Sevince Güzel adlı dizide Erkan karakterine hayat vermiştir. Şu ana kadar sadece bir sinema filminde rol alan Hasan Denizyaran 4N1K adlı sinema filmi ile izleyici karşısına çıkmıştır. Hasan Denizyaran son olarak Afili Aşk dizisinde Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı olacak.

Afili Aşk Dizisi Yeni Bölümde Neler Olacak Özeti

Afili Aşk dizisi yeni bölümünde Ayşe Ceyda’nın evine gizlice girmiş ve ses kaydını almaya çalışıyorlardı. Ancak evinde alarm çalmasıyla yakalanırlar. Ceyda’nın onlara kötü bir sürprizi vardır. Kerem ve Ayşe her şey ortaya çıkacak korkusu yaşarlar. Ayşe ise yeni hayatına alışmaya çalışmaktadır.

Yelda Ayşe’yi bu yeni hayata hazırlamak için planlar yapar. Ayşe kıyafet tarzını Yelda’nın da baskısı ile değiştirir. Yelda Ayşe ile Kerem’i uzaklaştırmak amacıyla bunu yapsa da Ayşe’nin yeni giyim tarzı Kerem’i etkiler. Kerem Ayşe’yi yeni tarzıyla görünce dayanamaz ve ”Ohh taşş” der. Ayşe ise evlilik yüzüğünü kaybeder ve bu da kendi aralarında bir krize neden olur.

Ayşe yeni tarzı ile ofiste dikkatleri üzerine çekmektedir. Kerem ise Ayşe’nin bu kadar dikkat çekmesinden hoşlanmamaktadır. Kerem’in ofise yakışıklı bir arkadaşı gelir ve bu arkadaşı Ayşe’den etkilenir. Bu duygularını Kerem’le paylaşıyor arkadaşı ismen söylemese de tarif eder. Sonra Ayşe görünür ve işte bu der. Kerem ve Volkan çok şaşırır. Arkadaşlarına tepki gösterirler.

Afili Aşk Dizisi Ayşe’den Etkilenen Konuk Oyuncu Kimdir?

Afili Aşk 24 Temmuz Ayşe’den Hoşlanan Kerem’in Arkadaşı Konuk Oyuncu Kim? Afili Aşk dizisi yeni bölümünde Ayşe’den etkilenen konuk oyuncu kim oldu? Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken konuk oyuncu kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı?  Daha önce bir dizi de rol aldı mı? Bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Afili Aşk dizisine katılan yeni oyuncu Hasan Denizyaran bilgileri konumuza en kısa sürede eklenecektir. Katılan yeni oyuncunun kim olduğu hakkında bilgisi olan yoruma yazabilir.

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Afili Aşk’a yeni bir oyuncu dahil oldu! Senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, başrollerinde Burcu Özberk, Çağlar Ertuğrul, Serkay Tütüncü, Güzide Arslan, Yılmaz Kunt, Benian Dönmez, Neşe Baykent, Zeynep Tuğçe Bayat, Altan Erkekli, Taner Rumeli ve Uğur Uzunel’in yer aldığı diziye Hasan Denizyaran dahil oldu. “Afili Aşk” yeni bölümleriyle her Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!

Etiketler