Affet Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Fragmanı

Affet Gelin Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri Fragmanı... Yeni sezonda yeni bir günlük dizi için hazırlıklara başlanıyor. Tabi ki günlük dizilerin kraliçesi Nilgün Sağyaşar tarafından. Daha önce yayınlanmış olan Aşkların En Güzeli dizisinin uyarlaması olacak yeni dizi. Yeni dizinin adı olarak Affet Gelin düşünülüyor. Dizinin detayları konumuzun devamında.

2015 yılında TV8 ekranlarında yayınlanmış olan Aşkların En Güzeli dizisine o dönem fazla şans verilmemişti. Yeni sezonda Nilgün Sağyaşar kadroyu biraraya getirerek benzer bir dizi çekmeyi planlıyor. Düş Gezginleri yapımcılığında yayınlanmıştı Aşkların En Güzeli dizisi. Ancak o dönem TV8 kanalının yeni açıldığı dönemdi. Aslında Aşkların En Güzel dizisinin reytingleri iyiydi ama TV8 kanalı reytinglerde daha iddaalı olacağını düşündüğü başka projelerle anlaştı ve günlük diziye son verdi. Ancak günlük diziler bir kanalın gündüz kuşağı seyircisini çekmesi için en iyi fırsat oluyor.

Aşkların En Güzeli dizisi yeni sezonda eylül ayında Star TV de Affet Gelin adıyla başlayacak. Affet Gelin dizisi kadrosu için Aşkların En Güzeli dizisinin oyuncu kadrosunu düşünüyor Nilgün Sağyaşar. Focus Film imzasıyla yayınlanacak olan Affet Gelin dizisinde başrol yine Hakan Latifoğlu ve Cemre Burcu Tosun’un olacak. Oyuncu kadrosunda Ümit Beste Kargın ve Ayberk Yılmaz’da yer alacak.

Aşkların En Güzeli dizisi bilgileri şöyleydi; Mga yapım daha önce Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Beni Affet gibi dizilerin yapımcısıdır. Günlük dizilerde başarılı olan yapım bu sefer de Aşkların En Güzeli dizisi ile karşımıza çıkmıştı. Başrollerinde Hakan Latifoğlu, Cemre Burcu Tosun, Ümit Beste Kargın, Ayberk Yılmaz’un olduğu dizi de Ebru Nil Aydın, Şahin Ergüney, Pelin Dikmenoğlu, Münir Canar, Ebru Uysal, Özlem Danacı, Cüneyt Mete, Gülizar Oltulu, Serkan Ekşioğlu, Serkan Melikoğlu, Elif Yoldaş, Ezgi Aytaç, Burçin Sezen Kılıç ve Deniz Demirel gibi isimlerde  yer almıştı. Aşkların En Güzeli dizisi TV8 ekranlarında 40 bölüm yayınlandı. 40 bölüm normal diziler için fazla hatta bir sezonluk bölüm denilebilir ancak günlük dizi için sadece 8 hafta yayınlanmış demektir. Günlük diziler genel olarak çok tutulur ve sezonlar boyunca devam eder özellikle Nilgün Sağyaşar imzası varsa!

Aşkların En Güzeli dizisinde Adana’dan Ankara’ya göç eden Güneş ailesinin arkasında sırlar bırakarak yeni bir hayata tutunma mücadelesi anlatılıyordu. Çocukları Yusuf ile Zeyno’nun imkansız aşk hikayelerini konu alıyordu. Başrol oyuncuları değişmeyecek olan Affet Gelin dizinin konusu da muhtemelen aynı olacaktır. Affet Gelin dizisi Aşkların En Güzeli oyuncu kadrosunu alacak yeni versiyonu ile seyirci karşısına geçecek.

Affet Gelin Dizisi Oyuncuları

Affet Gelin Hakan Latifoğlu Kimdir?

Affet Gelin dizisinin başrol oyuncusu olan Hakan Latifoğlu daha önceki Aşkların En Güzeli dizisinde Yusuf karakterini canlandırmıştır. Yeni dizisi Affet Gelin’de de aynı karakterde mi olur şimdilik bilemeyiz. Senaryo netleşince bilgilerde netleşir. Hakan Latifoğlu’nun daha önce rol aldığı yapımlar; Nizama Adanmış Ruhlar, Deniz Yıldızı, Aşkların En Güzeli, Sudaki Balık. Aşkların En güzeli dizisinde Yusuf Müjgan’a aşıktır.

Affet Gelin Cemre Burcu Tosun Kimdir?

Affet Gelin dizisinin başrol oyuncusu da Cemre Burcu Tosun oluyor. Daha önce Aşkların En Güzeli dizisinde Müjgan karakterini canlandıran Cemre Burcu Tosun kimdir? 1986 İstanbul doğumlu olan Cemre Burcu Tosun Ankara da hayatına devam etmektedir. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında eğitimini tamamlayan oyuncu daha önce rol aldığı Deniz Yıldızı dizisinde kendini kanıtlamıştır. Deniz Yıldızı, Hayata Beş Kala, Rüzgarlı Sokak, Hayat Yolunda, Seni Seviyorum Adamım ve Aşkların En Güzeli dizilerinde rol aldı.

Affet Gelin Ümit Beste Kargın Kimdir?

Daha önce yayınlanan Aşkların En Güzeli dizisinde Zeyno karakterini canlandıran Ümit Beste Kargın 1993 doğumlu. Eskişehir de Anadolu Üniversitesi mezunudur. Tiyatro oyunlarında sahne alan Ümit Beste Kargın daha önce sadece Aşkların En Güzeli dizisinde rol almıştır. Ancak bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır.

Affet Gelin Ayberk Yılmaz Kimdir?

Affet Gelin dizisinde Fırat karakterini canlandıran Ayberk Yılmaz kimdir? 1989 Çanakkale doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinde eğitim almıştır. İlk olarak Duvar dizisinde rol alan Ayberk Yılmaz sonrasında Aşkların En Güzeli, Beni Böyle Sev, Kapalı Çarşı ve Karamel dizilerinde rol aldı. Son olarak TV8 de Aşkı Roman dizisinde rol almıştır. Affet Gelin dizisinde rol alacak oyuncunun karakter bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Star TV ekranlarında eylül ayında başlayacak olan Affet Gelin dizisine yeni katılan oyuncuların bilgilerini de sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Affet Gelin dizisini siz izleyecek misiniz? Affet Gelin dizisinde yer almasını istediğiniz oyuncular kimler? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler