Affan Dizisi Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Bilgileri

Affan Dizisi Oyuncuları Dizide Kim Kimdir Bilgileri… Günlük diziler hafta içi her gün yayınlanmasına rağmen sevilerek takip edilen diziler arasındadır. Günlük diziler özellikle ev hanımları ve evde olanlar tarafından izlenir ve takip edilir. Affan dizisi de bu diziler arasında yerini almaya hazırlanıyor. Affan dizisinin adı değişebilir. Çünkü kod adı Affan diye geçiyor bilgilerde ancak kesinleşene kadar biz yöne aynını yazalım sizlere.

Affan dizisi günlük dizilerin mimarı olan ve Nilgün Sağyaşar’ın başında olduğu Focus Film imzası taşıyor. Günlük dizilerin birçoğunda imzası bulunan Nilgün Sağyaşar şimdi de Affan dizisini hazırlıyor. Focus film daha önce Beni Affet, Deniz Yıldızı ve Unutma Beni gibi bir çok izlenen günlük dizilere imza atmıştı. Günlük dizilerin hayranları diğer dizilerden daha bağımlı oluyor ve her gün yayınlandığı için de sürekli takip ediyorlar.

Show TV kanalı da günlük dizi yayınlayarak seyirci payını kendine çekmek istiyor. Show TV amacını yerine getirebilecek mi göreceğiz. Seyirci günlük dizilerin bazılarını çok benimseyip 1000 bölümden fazla (Unutma Beni) yayınlatırken bazıları da 10-20 bölümde bitiyor malesef. İşte bu yüzden günlük diziler  arasında da rekabet fazla artık.

Yeni dizisi Affan’ın senaristi daha önce Beni Affet dizisinin senaristleri olan Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge Yoldaş ve Merve Ateşoğlu. Affan dizisi için hazırlıklar tam gaz devam ederken eğer çekimler kısa süre içinde başlarsa ağustos ayının son haftası ekrana gelecektir.

Affan Dizisi Oyuncuları Kimler?

Affan dizisi oyuncuları hakkında şimdilik bir açıklama yapılmadı. Ancak diğer Focus film imzalı dizilerden hatırladığımız gibi bazı oyuncular aynı olabiliyor. Yani önceden bir günlük dizi de izlediğiniz oyuncuyu Affan dizisinde görebilirsiniz.  Affan dizisi konusunda çok iddaalı olan senaristler ve yapımcı gündüz kuşağının en iddaalı hikayesine sahip olacağını söylüyorlar.

Bu zamana kadar Focus Film Nilgün Sağyaşar imzalı günlük diziler her zaman izlendi ve bir kaç sezon devam etti. Gündüz kuşağını Nilgün Sağyaşar çok iyi tanıyor seyircinin ne izlemek istediğini deneyimledi ve yıllardır en iyi şekilde öğrendi. Affan dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Oyuncu kadrosu bilgileri geldikçe sizlerle konumuzda paylaşacağız.

Affan dizisi ne zaman başlayacak?

Affan dizisi hazırlıkları tam gaz devam ediyor. Senaryosu hazırlanan dizi için oyuncu arayışları devam ediyor bu yüzden eğer yetişirse en kısa zamanda sete çıkılacak. Sonrasında ağustos ayında Show TV ekranlarında yayınlanması planlanıyor.

Affan dizisi çekimleri nerede yapılıyor seti nerede?

Affan dizisi çekimleri büyük ihtimalle Ankara’da yapılacaktır. Focus Film Nilgün Sağyaşar’ın yapımcılığında yayınlanan Beni Affet, Unutma Beni dizileri Ankara’da çekilmişti çünkü. Yeni dizi Affan’da büyük ihtimalle Ankara’da çekilecektir.

Etiketler