Afara Programı Konukları Kimler Sunucusu Şarkıları

05.04.2022
1.461

Afara Programı Konukları Kimler Şarkıları Sunucusu Uğur Aslan… Katıldığı programlarda sesinin güzelliğine sıkça şahit olduğumuz oyuncu Uğur Aslan artık kendi programı ile ekranlarda olacak. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Afara programı formarı nedir, konukları kimler olacak ve sunucusu Uğur Aslan kimdir konumuzda sizler için anlatalım.

Afara Programı Konukları Kimler?

Uğur Aslan Afara programının hem sunuculuğunu üstlenecek hem de şarkıları ile kulaklarınızı şenlendirecek. Uğur Aslan geçtiğimiz günlerde Şarkılar Bizi Söyler programına katılmış hem sesi hem de esprili kişiliği ile seyircileri eğlendirmişti. Kanal D de yayınlanan Yargı dizisinde de seyircinin kalbinde taht kuran Eren Komiser’i canlandıran oyuncu Uğur Aslan’ın programı da severek izlenecektir.

Afara programı 29 Nisan Cuma Konukları: Sunuculuğunu Uğur Aslan’ın üstlendiği ve ünlü isimler eşliğinde muhteşem şarkılar, sokak röportajları, eğlenceli oyunlar ile izleyiciye unutulmaz anların yaşatıldığı programın yeni bölümüne Serdar Ortaç, Talat Bulut ve Nilgün Belgün konuk oluyor. Afara, canlı yayınla cuma 00.15’te Kanal D’de

Afara programı 22 Nisan Cuma Konukları belli oldu. Esra Erol, Barış Falay, Toygar Işıklı Uğur Aslan’la Afara Programı yeni bölüm konukları oldu.

ugur aslan afara programi

Afara programı haftada bir gün Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Bir arabesk müzikali olarak tanıtılan Afara programında başka tarzlarda müzikleri de duyabileceksiniz. Uğur Aslan kendi sesi ile canlı canlı birbirinden güzel şarkılar seslendirirken konukları ile  de akşamınız daha da renklenecek. Afara programına her hafta ünlü isimler konuk olacak. Uğur Aslan’la düetler yapılacak, sohbetler edilecek. Sizlere de ekran başında eğlenmek kalacak.

Uğur Aslan’ın sunuculuğunu üstlendiği programa her hafta ünlü isimler konuk olacak. Programa katılan ünlülerin şarkılarını bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Uğur Aslan’ın ve katılan konuk isimlerin canlı canlı kendi sesinden dinlediğimiz eserleri konumuzda görebilirsiniz. afara programi ugur aslan konuklari sarkilari

Afara Programı Sunucusu Uğur Aslan Kimdir?

Afara programı sunucusu olan Uğur Aslan şimdilerde Yargı dizisinde rol alıyor. Yargı dizisi senaristi Sema Ergenekon ile evli olan oyuncu Uğur Aslan 1972 Hatay doğumludur. Uğur Aslan oyunculuğunun yanı sıra keman çalıp ney üflüyor. Gümüş, Aile Reisi, Yer Gök Aşk, Karadayı, Kara Sevda, Siyah Beyaz Aşk, Kuruluş Osman, Çukur ve Yargı dizilerinde rol aldı.

Uğur Aslan Afara programı ile her hafta ekranda yer alacak. Afara programı konukları kimler konumuz ekleyerek güncelleyeceğiz. Afara programında dinlediğiniz şarkıları yorumlarda yazarsanız konumuza ekleyebiliriz. Afara programını beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Emine bolat dedi ki:

    Neden bitti cok güzeldi?Güzel seyler hep bitiyor.