Afara Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Erken Final mi?

17.04.2022
4.513

Afara bitti mi, neden yayınlanmıyor? Afara erken final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Uğur Aslan ile Afara programının yapımcılığını Poll Production yapım şirketi üstenmiştir. Başarılı oyuncumuz Uğur Aslan’ın sunduğu ve her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı Afara programının neden yayınlanmadığı ve erken final yapıp yapmadığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Afara bitti mi, neden yayınlanmıyor? Afara erken final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Afara Bitti Mi?

Özellikle Yargı dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen oyuncumuz Uğur Aslan’ın sunduğu Arafa isimli program Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Her hafta birbirinden ünlü isimlerin konuk olacağı ve unutulmaz şarkılara imza atacağı Arafa isimli programını bitip bitmediği de merak edildi. Arafa’nın ilk bölümü bu gece yayınlanacaktır. Yani Arafa henüz bitmemiştir. Ancak bizler, Arafa programının beklenilen ratingleri alamayacağını tahmin ediyoruz.

Afara Neden Yayınlanmıyor?

Sesinin de güzel olduğunu bildiğimiz oyuncumuz Uğur Aslan’ın sunuculuğunu üstlendiği Arafa programının neden yayınlanmadığı da merak edildi. Bizler de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. İlk bölümüne Tolgahan Sayışman, Yasemin Sakallıoğlu ve Haluk Levent’in konuk olacağı Arafa programı bu gece saat 00:15’te kanal D ekranlarında olacaktır. 18 nisanda hayatına başlayacak olan Araba programı başlamadığı için yayınlanmamıştır ve bu gece itibariyle yayınlanmaya devam edecektir.Afara Bitti mi Neden Yayınlanmıyor Erken Fİnal mi

Afara Erken Final Mi Yaptı?

Yapımcılığını Poll Production yapım şirketinin üstlendiği Arafa programı her hafta oldukça başarılı isimlerin konuk olacağı bir programdır. İzleyicilere müzik ziyafeti yaşatacak olan Afara’nın erken final yapıp yapmadığı da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Afara bu gece saat 00:15’te yayın hayatına başlayacaktır. Bizler, Kanal D ekranlarında karşımıza çıkacak olan Afara programının beklediği reytingleri alamayacağını ve bu yüzden önümüzdeki günlerde erken final yapacağını düşünüyoruz.

Afara bitti mi, neden yayınlanmıyor? Afara erken final mi yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Afara Programı Sunucusu

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Cok guzel bir program.herkes zamanini bilmiyor.devam etmesi gerekir boyle basarili ve guzel programi kaldirmayin

  2. Emir Aslan... dedi ki:

    Çok icten ve guzel olmuş,biraz sabirla tutku haline gelebilir..Ugur Aslan çok basarili…