Adını Sen Koy Dizisi Nerede Çekiliyor Ömer’in Konağı Evi Neresi?

Adını Sen Koy dizisi nerede çekiliyor? Ömer’in konağı evi neresi? Sizlerle paylaşacağız. Dizi TRT 1’de, daha sonra Star TV’de ve son olarak TV8’de ekrana gelmiştir. 397 bölümden oluşan Adını Sen Koy dizisi 2016-2018 yılları arasında yayınlanmıştır. O dönem en çok ses getiren diziler arasına giren Adını Sen Koy oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık Adını Sen Koy dizisi nerede çekiliyor? Ömer’in konağı evi iş yeri neresi? Sizlerle paylaşacağız.Adını Sen Koy Dizisi Ömer'in evi konağı nerede

Adını Sen Koy Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Adını Sen Koy dizisinin başrolünde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yer almaktadır. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. Adını Sen Koy Dizisi Ömer'in işyeri ofisi neresiBizlerde bu nedenle araştırdık. Adını Sen Koy dizisi İstanbul’da çekilmiştir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Adını Sen Koy dizisinin çekimlerinde İstanbul tercih edilmiştir.

Adını Sen Koy Ömer’in Konağı, Evi Neresi?

Adını Sen Koy Dizisindeki konak neredeİzleyiciler dizinin başrolünde yer alan Ömer’in konağının yerini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Karamel Yapım imzalı Adını Sen Koy dizisi İstanbul’da çekilmiştir. Ömer’in konağı da İstanbul Pendik’in Kaynarca Mahallesi Ankara caddesinde yer almaktadır. Romantik dram türünde ki Adını Sen Koy dizisinde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılmaktadır. Dizide yer alan ofis ise konağın bodrum katında kurulan sette çekilmektedir.

Adını Sen Koy Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Adını Sen Koy Dizisi nerede hangi mahallede çekiliyorSenaryosunu Başak Yazı Odası’nın kaleme aldığı Adını Sen Koy dizisi 2016-2018 yılları arasında ekranlara gelmiştir. Dizinin çekimlerinde İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Adını Sen Koy dizisinde İstanbul’un bir çok farklı yeri ve mekanı kullanılmıştır. Dizinin başrolünde yer alan Ömer’in konağı ise Pendik’in Kaynarca Mahallesi Ankara caddesinde bulunmaktadır. Adını Sen Koy dizisinde yer alan ofis çekimleri için konağın bodrum katında set kurulmuştur.

Adını Sen Koy dizisi nerede çekiliyor? Ömer’in konağı evi neresi? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.Adını Sen Koy Dizisi nerede çekiliyor

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: