Adını Sen Koy Dizi Kıyafetleri Zehra’nın Giydiği Kombinler

17.12.2022
617
Adını Sen Koy Dizi Kıyafetleri Zehra’nın Giydiği Kombinler

Adını Sen Koy dizi kıyafetleri ve Zehra’nın kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Karamel Yapım’ın üstlendiği Adını Sen Koy dizisi 2016-2018 yılları arasında ekrana gelmiştir. Adını Sen Koy dizisi önce TRT 1’de, daha sonra Star TV’de ve son olarak TV8’de yayınlanmıştır. İzleyiciler Adını Sen Koy dizi oyuncularının giydiği kıyafet ve kombinleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Adını Sen Koy dizi kıyafetleri ve Zehra’nın kombinlerini sizlerle paylaşacağız.  adini sen koy hazal subasi erkan meric kiyafeti

Adını Sen Koy Dizi Kıyafetleri ve Kombinleri

397 bölümden oluşan Adını Sen Koy dizisi 2016-2018 yılları arasında ekrana gelmiştir. Yayınlandığı dönem en çok ses getiren dizilerden biri olan Adını Sen Koy’un başrolünde Erkan Meriç ve Hazal Subaşı yer almaktadır. İzleyiciler Adını Sen Koy dizisinin oyuncularının kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı Adını Sen Koy dizi kıyafetleri, elbiseleri ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.
Adını Sen Koy dizisi nerede çekiliyor?

Adını Sen Koy Dizisi Zehra (Hazal Subaşı) Kombinleri

Dizinin başrolünde yer alan Zehra karakterini oyuncumuz Hazal Subaşı canlandırmıştır. Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde güzel oyuncumuz Hazal Subaşı’nın Adını Sen Koy dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile kombinleri marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Adını Sen Koy Dizisi Zeliha (Özge Yağız) Kombinleri

Özellikle Adını Sen Koy dizisiyle tanınan Özge Yağız yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. İzleyiciler oldukça şık parçalar seçen oyuncumuz Özge Yağız’ın kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle popüler oyuncumuz Özge Yağız’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. adini sen koy kiyafetleri

Adını Sen Koy Dizisi Ömer (Erkan Meriç) Kombinleri

Adını Sen Koy dizisinin başrol oyuncusu Erkan Meriç dizide Ömer karakterini canlandırmıştır. Geniş hayran kitlesine sahip olan oyuncumuz Erkan Meriç’in sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle yakışıklı oyuncumuzun kıyafetlerini araştırdık. Önümüzdeki günlerde de Erkan Meriç’in dizide giydiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. adini sen koy deniz durmaz kiyafet

Adını Sen Koy Dizisi Azize (Deniz Durmaz) Kombinleri

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Azize’ye oyuncumuz Deniz Durmaz hayat vermiştir. Adını Sen Koy dizisinin izleyicileri Azize’nin kıyafetleri ve kombinlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun Adını Sen Koy dizisinde giydiği tüm elbiseleri ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Adını Sen Koy dizi kıyafetleri ile kombinlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?