Adım Farah Nerede Çekiliyor Hangi Mekanlarda?

Adım Farah nerede çekiliyor, mekanları neresi? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Adım Farah dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturmaktadır. Adım Farah dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Adım Farah dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Adım Farah nerede çekiliyor, mekanları neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. adim farah dizisi cekim mekanlari resimleri

Adım Farah Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Adım Farah dizisi önümüzdeki günlerde Fox Tv’de yayınlanacaktır. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Büyük ilgi görmesi beklenilen Adım Farah dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin düşük olması gibi sebeplerden dolayı The Cleaning Lady dizisinin Türkiye uyarlaması olacak olan Adım Farah’ın çekimleri burada devam etmektedir.

Adım Farah dizisi İstanbul’un Beşiktaş ve Galata gibi merkezlerde geçiyor.  Dizinin son bölümlerinde Farah ”İstanbul Kartal’da bulunan Yeni Nesil Meylence” adı görülüyor. Mekanın adı kapatılmış ama İstanbul Kartal’da yer alan İsabelle adlı mekan olduğunu bulduk. Adresi:Kordonboyu, Kule Girişi, Ankara Cd.  Kartal/İstanbuladım farah dizisi nerede çekildi

Adım Farah Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Başrolünde Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yer aldığı Adım Farah dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İzleyiciler dizinin İstanbul’un hangi ilçesinde çekildiğini de merak etti. Bizlerde bundan dolayı araştırdık. Yapımcılığını 03 Medya’nın üstlendiği Adım Farah dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi kullanacaktır. Ancak, Adım Farah dizisi özellikle birçok dizinin çekildiği, İstanbul’un Beşiktaş ve Galata semtlerinde çekilmektedir.

adım farah dizisi çekim yerleriİstanbul’da deniz kıyısını gören Kartal civarında da çekimler yapıldı. Palmiye ağaçlarının yer aldığı denize yakın bir park burası.

adim farah dizisi Istanbulda nerede cekiliyor

Adım Farah Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları Neresi?

Senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı dizi İstanbul ilimizde çekilmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi sebeplerden dolayı Adım Farah dizisinin çekimlerinde burası tercih edilmiştir. Bizler dizinin çekim mekanlarını önümüzdeki günlerde detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz. Ancak, Adım Farah dizisinin çekimlerinde özellikle Galata ve Beşiktaş gibi yerler tercih edilmiştir.

Adım Farah dizisinin nerede çekildiğini, çekim mekanları ile yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Adım Farah Nerede Çekiliyor Hangi Mekanlarda? (4 Yorum)

    • Adım farah dizisinin bir bölümü istanbul/ tuzlada çekiliyor çekim esnasında tesadüfen gördüm