Adım Farah Dizisini Nasıl Buldunuz? Reyting Sonuçları Yorumları

20.02.2023
12

Adım Farah dizisini nasıl buldunuz? Reyting sonuçları ve izleyici yorumlarını paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Adım Farah dizisi 1 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Başrolünü Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah, Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Bu konumuzda yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği Adım Farah dizisini nasıl buldunuz? Reyting sonuçları ve izleyici yorumlarını paylaşacağız.  adim farah dizisi yorumlari

Adım Farah Dizisini Nasıl Buldunuz?

Senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı Adım Farah dizisinin başrolünde son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Engin Akyürek ve Demet Özdemir yer almaktadır. Özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Adım Farah, sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasına girmiştir. Fragmanı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen Adım Farah dizisi izleyicilerden olumlu yorumlar almıştır. adim farah dizisi lekesiz tahir kim

Adım Farah Dizisini Beğendiniz Mi?

İlk bölümü 1 Mart Çarşamba günü yayınlanacak olan Adım Farah’ın fragmanında Demet Özdemir Farsça ninni söylemiştir. Bu görüntüler sosyal medyada büyük ilgi görmüş ve çok konuşulmuştur. Fox Tv’de karşımıza çıkmaya hazırlanan Adım Farah dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Fragmanı kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen Adım Farah dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır.

Adım Farah Dizisinin Reyting Sonuçları

Adım Farah dizisi özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı büyük ilgi görmüştür. Dizi 15 Şubat’ta yayınlanacaktı. Ancak ülkemizde yaşanan deprem felaketinden dolayı dizinin yayın tarihi 1 Mart olarak belirlenmiştir. Bundan dolayı da dizinin reyting sonuçları belli değildir. Bizler, çarşamba günü en çok izlenen dizileri arasına gireceğini tahmin ettiğimiz Adım Farah başladığı zaman reyting sonuçlarını sayfamıza ekleyeceğiz. adim farah dizisini nasil buldunuz

Adım Farah Dizisi İzleyici Yorumları

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Adım Farah en çok konuşulan diziler arasına girmiştir. Sosyal medyada da büyük ilgi gören Adım Farah hakkında yapılan yorumlar hep olumlu yöndedir. Sizlerin görüşleri bizler için oldukça önemlidir. Sizlerde Adım Farah dizisini izlediğiniz zaman dizi hakkındaki olumlu olumsuz tüm görüşlerinizi, dizide neyi beğenip beğenmediğinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Adım Farah dizisini nasıl buldunuz? Reyting sonuçları ve izleyici yorumlarını paylaştık. Konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. bilinmeyen dedi ki:

  bence dizi devam etsin çok iyiiiii

 2. demet dedi ki:

  dizi harika konusuda güzel oyuncular tek kelimeyle muhteşem ben bu diziyi severek izledim burdakı yorumlarıda okudumda güzelim diziye hiç böyle şeyler söylenirmi engin akyürekde demet özdemirde harika oyuncular severek izledim 1 sezonnu artık sabırsızlıkla 2 sezon bekliyorum

 3. Anonim dedi ki:

  Engin Akyürek ne çirkin ne korkunçmuş ya, onun hiç bu kadar çirkin olduğunu bilmiyordum, doğrusu. Tam oturmuş yani mafya dizisine. Çok korkunç, o ne burun öyle!

 4. Anonim dedi ki:

  Dizi 7 yaş için uygunmuş!!!

 5. Anonim dedi ki:

  Böyle bir diziye nasıl güzel bir yorum yapılması bekleniyor, doğrusu anlamış değilim???
  Biz oyuncuların performanslarına bir şey söylemiyoruz. Hepsi rolünü gayet iyi yapıyor.
  Bizim derdimiz dizinin konusunun vahşet içermesi ve bu dönemde böyle bir dizinin insanların
  ruhuna zarar vermesi! Bunu anlatmaya çalışıyoruz. Şiddet, cinayet, insanlara zorla cinayet işlettirmekten
  tutun da ne isterseniz var, karanlık, kötülük, çirkinlik! Bunlara mı güzel yorum yapılmasını bekliyorsunuz?
  Hayret bir şey yani, pes ki ne pes! Buyurun kardeşim isteyen izlesin, biz izlemiyoruz artık, çünkü sinirlerimiz bozuldu, hepinize iyi seyirler, iyi eğlenceler!

 6. Anonim dedi ki:

  Tabii kaldırın arkadaşın yorumlarını! Kaldırın ki kimse uyanmasın!

 7. Anonim dedi ki:

  Rtük neden böyle şiddet içeren dizilerle ilgilenmiyor acaba? Sadece açık saçık, çıplaklık, çarpık ilişkiler içere dizilerde devreye giriyor ama bence şiddet Aşk-ı Memnu’dan daha sakıncalı bir dizi, kesinlikle böyle şiddet hatta şiddetten de öte vahşet içeren dizileri de incelemeye almalı! Herkesin belinde, elinde silah var. Eh, böyle olunca adam tabii trafikte giderken kldırımdan geçen kişilere silah sıkar! Çünkü dizilerde bunların çok normal olduğunu görüyor, hatta özeniyor! İşte bu yüzden kendimizi yırtıyoruz, bu dizileri yasaklayın diye! Çok mu hoş bunlar yani? Neden İranlı bir yazarın yazdığı hikayeye mecbur kalıyoruz, bizde hikaye senaryo yazan yok mu?

 8. Anonim dedi ki:

  Derhal kaldırın bu diziyi, yoksa sizi RTÜK’e şikayet edeceğiz!

 9. Ayşe dedi ki:

  Ben böyle diziler yapanlara beddua etmek istiyorum. Böyle bir felaket yaşamış ve hala yaşamakta olan bir ülkenin halkına böyle dizileri izletmekte dayatan insanlara küfür etmek istiyorum. Allah sizin belanızı versin demek istiyorum. Böyle pis dizilerde, böyle moral bozucu dizilerde rol alanlara da lanet etmek istiyorum. Yok mu güzel bir senaryo yazabilen bir Allah’ın kulu bu ülkede? İnsanların moralini bozarak, onların sinirlerini bozarak kazanılan reytingin de paranın içine…kusmak istiyorum! Bıktık artık bu pislik mafya dizilerinden, bu pislik mülteci dizilerinden! Bu dizinin mesajı nedir??? Bir dizide bir mesaj olur, nedir mesaj? Pislik.! Beğenmiş miymişiz beğenmemiş miymişiz? Çok bir halt yemişsiziz gibi!

 10. Gülbeyaz dedi ki:

  engin akyürek çok yapmacık oynuyor duruş ve karakter göremedim rolünü oynayamıyor demet çok güzel oynuyor

 11. ece dedi ki:

  Cok guzel bir dizi harika !

 12. Zeynep dedi ki:

  Saçma sapan vakit kaybı

 13. Ayşe dedi ki:

  Ama biz bıktık artık bu mafya dizilerinden yeter artık! Mülteci, kaçak işçi, kaçak göçmen ve mafya yeter artık ya!
  İzleyiciye duygu sömürüsü yapmak için eline bir çocuk almak son moda! Çocuk olmasa kimse izlemez diye! Memleketteki senaristler hepsi aynı makineden çıkmış gibi! Kimse artık başka hikaye yazamıyor mu ya? Biz bu kadar mı yeteneksiziz, bu kadar mı başkalarına bağımlıyız???

 14. Free dedi ki:

  Demet Özdemir ne kadar itici bir kadın yeteneksiz de aynı zamanda.Engin nasıl kabull etmis onunla oynamayı.

 15. Didem dedi ki:

  İzlerken güzelmiş derken yasa iğren diyorsun bazı bölümleri okadar saçmaki okadar saçma asla 2. Bölümü izlemicem

 16. Halk diliyle dedi ki:

  Kadro iyi işini hakkıyla yapan oyuncular senaryo iyi başladı dedim kadro iyi seyredeyim senarist ler sürekli aynı hatayı yapmakta gerçeklik ‘ten uzakta yapmaçık hareketler seyirciye saygı bırakmadılar basit basit hareketler
  Ne diyordum seyrediyordum taki şu sahneye kadar esas kız cesaretini toplar emniyete itiraf edecektir bakar mısın cesaretini topladığı zaman esas oglan (kötü adam) emniyet ‘ten çıkarken kız görür fakat saklanmaz mel mel bakar esas oğlanda görür mel mel bakı şırlar
  Mevzuları şu gibi akıp gitmesini bilmeden bence dizi yapmayın

  1. Yönetici dedi ki:

   Teşekkür ederiz güzel yorumunuz için..

   1. Nükte dedi ki:

    Ben de çok teşekkür ediyorum arkadaşa oku oku bitmiyor güzel yorumları maşallah… (bu arkadaşın yorumlarını kaldırsanız iyi olur)

   2. Anonim dedi ki:

    Cok kısa zamanda final yapar.

 17. Ceyda kaleli dedi ki:

  Müzik ve fragmanı yüz eskitti. Müziği değişmeli yada farkli kismiyla devam etmeliydi