Adım Farah Dizisi Kerimşah’ın babası Behnam bilgileri (Feyyaz Duman)

21.05.2023
374

Adım Farah dizisi Kerimşah’ın babası kimdir? Behnam karakterini yakından tanıtacağız. Başrollerini Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah dizisi Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Adım Farah dizisi Behnam karakteri Kerimşah’ın babasıdır. Kerimşah’in babası Behnam karakterini ise oyuncumuz Feyyaz Duman canlandıracaktır. Bizlerde Adım Farah dizisi Behnam karakterini ve Behnam karakterini canlandıran Feyyaz Duman’ı yakından tanıtacağız.

Adım Farah Dizisi Behnam Karakteri Kimdir?

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Adım Farah dizisi Behnam karakteri, diziye yeni katılmıştır. Behnam, Farah’ın oğlu Kerimşah’ın babasıdır. Sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterinden olan Behnam, Farah ve Tarih arasında kıskançlığa yol açacaktır. Behram’ın diziye dahil olmasıyla birlikte Tahir’in Farah’a olan sevgiside artacaktır.Feyyaz Duman Adım Farah Dizisinde Behram rolünde

Adım Farah Dizisi Behnam Kimdir?

Behnam karakterine oyuncumuz Feyyaz Duman hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri Keremşah’ın babası Behnam karakterini canlandıran oyuncumuz Feyyaz Duman’ı da merak etti. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için Adım Farah dizisine yeni katılan oyuncumuz Feyyaz Duman’ı yakından tanıtacağız ve Feyyaz Duman hakkındaki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Feyyaz Duman

15 Haziran 1982 yılında Mardin’de doğan Feyyaz Duman, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Dansları Bölümü’nde eğitim almıştır. Daha sonra New York’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Fotoğraf filmiyle geçmiştir. 2014 yılında Altın Portakal Film Festivalinde ve Saraybosna Film Festivalinde en iyi erkek oyuncu ödülünü almıştır. Selin Kök menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle başrolünde yer aldığı Kadın ve Baraj dizileriyle tanınmıştır.Adım Farah Dizisi Kerimşah'ın babası Behram

Feyyaz Duman Yer Aldığı Diziler

2017 İçerde – Serkan
2017-2020 Kadın – Arif Kara
2020-2021 Baraj – Nazım Güney
2021 Yalancılar ve Mumları – Yakup Boztürk
2022 Oğlum – Tuğrul Kaya
2023 Adım Farah – Behram

Feyyaz Duman Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan Feyyaz Duman, Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 86 gönderisi ve 216 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Feyyaz Duman’ın resmi Instagram hesabı: @duman_feyyaz

Feyyaz Duman Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak ediyor. Başarılı oyuncumuz Feyyaz Duman, 5 Eylül 2019 yılında Zozan Şimşek ile dünya evine girmiştir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden çiftin Narin isminde birde kızları vardır.

Adım Farah Dizisi Behnam – Feyyaz Duman Kıyafetleri

Adım Farah dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Feyyaz Duman, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Bizler önümüzdeki günlerde yakışıklı oyuncumuz Feyyaz Duman’ın Adam Farah dizisinde giydiği tüm pantolon, ceket, tişört, gömlek, kazak, mont, kaban, hırka, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Adım Farah dizisi Kerimşah’ın babası Behnam kimdir? Behram karakterini canlandıran Feyyaz Duman’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.