Adım Farah Dizisi Gülsima Kimdir? Farah’ın Annesi (Berrak Kuş)

28.11.2023
644

Adım Farah dizisi Gülsima kimdir? Farah’ın annesini yakından tanıtacağız. O3 Medya imzalı Adım Farah dizisinin başrolünde Demet Özdemir ve Engin Akyürek yer almaktadır. Adım Farah dizisine Gülsima karakteri katılmıştır. Bizlerde Farah’ın annesi Gülsima karakterini ve Gülsima karakterini canlandıran oyuncumuz Berrak Kuş’u yakından tanıtacağız.

Adım Farah Dizisi Gülsima Karakteri Kimdir?

Fox Tv’de yayınlanan Adım Farah dizisi Gülsima karakteri, dizinin başrolünde yer alan Demet Özdemir’in hayat verdiği Farah karakterinin annesidir. Dizide ki dengeleri değiştirecek ve renk verecek biri olan Gülsima 2. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Önemli karakterlerden olan Gülsima’yla ilgili daha detay bilgilere ulaşınca sayfamıza ekleyeceğiz.Adım Farah Dizisi Gülsima Kimdir? Farah’ın Annesi

Adım Farah Dizisi Gülsima Kimdir?

Farah’ın annesi Gülsima karakterine Berrak Kuş hayat verecektir. Bu içeriğimizde Gülsima karakteri ile beraber bu karakteri canlandıran oyuncumuz Berrak Kuş’u da yakından tanıtacağız. Oyuncumuz Berrak Kuş’un daha önce rol aldığı projelerini, Instagram kullanıcı adını, hangi üniversitede eğitim aldığı gibi bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Berrak Kuş

1 Ocak 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berrak Kuş, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan Berrak Kuş, ilk seslendirme deneyimin 2005 yılında V for Vendetta filminde Natalia Portman’ın Evey karakterini seslendirerek yaşamıştır. Daha önce Tatil Sabahı programını sunan Berrak Kuş, 1976 yılında Darısı Başımıza dizisiyle oyunculukla tanışmıştır. En son Akıncı dizisinde rol alan oyuncumuz aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne almaktadır.

Berrak Gül’ün Rol Aldığı Diziler Ve Filmler

Adım Farah (Gülsima, TV Dizisi 2023)
Akıncı (Hacer, TV Dizisi 2021)
Bir Litre Gözyaşı (Ayla Yetkin, TV Dizisi 2018)
Kış Güneşi (Sumru, TV Dizisi 2016)
Bu Şehir Arkandan Gelecek (Süreyya, TV Dizisi 2016)
Gamsız Hayat (Asiye, TV Dizisi 2015)
Derin Düşün-ce (Anne, Sinema Filmi 2012)
Şefkat Tepe (Tv Dizisi 2010)
Gecekondu (Tomris, Tv Programı 2010)
Tatlı Hayat (Aytaç Malkoçoğlu, TV Dizisi 2001)
Evdeki Yabancı (TV Dizisi 2000)
Bebek (TV Dizisi 2000)
Aile Bağları (Köpük, TV Dizisi 1999)
Bekarlık Sultanlık mı? (Sekreter, TV Dizisi 1994)
Hastane (Rol Adı Ekle, TV Dizisi 1993)
Bebek (Video Film 1993)
Ah Şu Komşularımız (TV Dizisi 1990)
Darısı Başınıza (Küçük Kız, TV Dizisi 1976)

Berrak Kuş Instagram Kullanıcı Adı

Adım Farah dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncumuz Berrak Kuş’un Instagram’da 34 gönderisi ve yaklaşık olarak 500 takipçisi bulunmaktadır. Nimet Atasoy menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Berrak Kuş’un resmi Instagram hesabı: @berrakskus

Berrak Kuş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Bizler de merak eden izleyiciler için Berrak Kuş’un özel yaşamını araştırdık. Fakat oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Berrak Kuş, 27 Ekim 2013 yılında eşi dünya evine girmiştir. Berrak Kuş’un eşi de kendi gibi tiyatro oyuncusudur. Çiftin ilkokula giden Ali isminde bir de oğulları vardır.

Berrak Kuş’un Kıyafetleri ve Elbiseleri

Başarılı oyuncumuz Berrak Kuş, Adım Farah dizisinin önemli karakterlerinden olan Gülsima’ya hayat verecektir. Bizlerde Berrak Kuş’un Adım Farah dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbise modellerini, kombinlerini, kullandığı çanta ve aksesuarlarını markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Adım Farah Gülsima kimdir? Gülsima karakterini canlandıran oyuncumuz Berrak Kuş’u yakından tanıttık. Sizlerle konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..