Adım Farah Dizisi 2. Sezon Başlama Tarihi

15.07.2023
6.570

Adım Farah dizisi 2. Sezon başlama tarihini açıklayacağız. Başrollerini Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in paylaştığı Adım Farah dizisi Recai Karagöz yönetmenliğinde çekilmektedir. Senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı Adım Farah dizisinin 2. Sezonun ne zaman başlayacağı da merak edilmiştir. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Adım Farah dizisinin yeni 2. Sezonunun kesin başlama tarihini açıklayacağız.  adım farah dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak

Adım Farah Dizisi 2. Sezon Başlama Tarihi

Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Adım Farah dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Adım Farah dizisi özellikle başrol oyuncuları sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Adım Farah, 1 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 31 Mayıs 2023 tarihinde ise sezon finali yapan Adım Farah dizisinin 2. Sezonun başlama tarihi de merak ediliyor. Dram türündeki Adım Farah dizisinin yeni 2. Sezonu 2023 yılının Eylül ayında başlayacaktır. Adım Farah Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Adım Farah Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Arjantin dizisi olan La Chica que Limpia’den uyarlanan Adım Farah, kısa sürede kendini izleyiciye sevdirmeye başarmıştır. Bunun üzerine de yapımcılar ikinci sezon için devam kararı almıştır. 31 Mayıs akşamı yayınlanan 14. Bölümüyle sezon finaline girmiştir. Fakat, yapımcılar dizisinin 2. Sezonunun ne zaman başlayacağı hakkında net bir açıklama da bulunmamıştır. Ancak Adım Farah dizinin yeni sezonu Eylül ayında başlayacaktır. Dizinin yeni sezonu yani 15. bölüm Eylül ayının ilk ya da ikinci haftası ekranlarda olacaktır. adım farah dizisi resimleri

Adım Farah Dizisinin 2. Sezonu Hangi Tarihte Başlayacak?

Başrolünde Engin Akyürek ve Demet Özdemir’in yer aldığı Adım Farah dizisinin ilk sezonu istediği ilgiyi görmüştür. Seyircileri ekrana bağlayan dizi sosyal medyada da en çok konuşulan diziler arasına girmiştir. Fox Tv’nin sevilen dizisi Adım Farah, 1 Mart 2023 tarihinde yayın hayatına başlamıştı. Dizi sezon finaline ise 31 Mayıs tarihinde girmiştir. Adım Farah dizisi ekranlara verdiği arayı Eylül ayında sonlandıracaktır. Yani, Adım Farah dizisinin 2. Sezonu Eylül ayının birinci ya da ikinci haftası başlayacaktır.

Adım Farah dizisi 2. Sezon başlama tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. farah dedi ki:

    denet özdemirin hayranıyım o yüzden severek izliyordum bu diziyi umarım final yapmaz 2 sezonu sabırsızlıkla bekliyorum

  2. 🕊️ dedi ki:

    Ya ben bu filmi cok sevdim Engin Akyurek yani Tahir Lekesiz rolunu cok iyi oynuyoya valla asigim su adama