Adım Farah Bekir Kimdir? Bilgileri (Mert Doğan)

29.01.2023
1.911

Adım Farah Bekir kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç’in kaleme aldığı Adım Farah dizisinin yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturmaktadır. İzleyiciler Bekir karakterini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bekir karakterini oyuncumuz Mert Doğan canlandıracaktır. Adım Farah Bekir kimdir? Bekir karakterini canlandıran oyuncumuz Mert Doğan’ı yakından tanıtacağız.

Adım Farah Bekir Karakteri Kimdir?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Adım Farah dizisi Bekir, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak, Bekir karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Mert Doğan’ın canlandıracağı Bekir karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.  adim farah dizisi mert

Adım Farah Bekir Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Bekir’i oyuncumuz Mert Doğan canlandıracaktır. İzleyiciler Bekir karakterine hayat veren oyuncumuzu da merak etti. Bizler de bu sebeple oyuncumuzu araştırdık ve Mert Doğan kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Mert Doğan Kimdir?

27 yaşının içinde olan oyuncumuz Mert Doğan, 13 Ağustos 1995 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 2013 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yer alan Mert Doğan bu şekilde sektöre adım atmıştır. Kariyerinde ki ilk çıkışı Adı Sevgi dizisinde canlandırdığı Volkan karakteriyle yakalayan oyuncumuz özellikle Şahmaran dizisinde hayat verdiği Arun karakteriyle tanınmıştır. Özlem Oğuz menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Mert Doğan, Adım Farah dizisiyle anlaşma sağlamıştır.

Mert Doğan Yer Aldığı Diziler

2023 Adım Farah – Bekir
2023 Şahmaran – Arun
2022 Adı Sevgi – Volkan
2020 Babil – Yalçın
2020 Avlu – Mert
2019 Çarpışma – Sinan
2019 Gülperi – Aykut
2018 Mehmetçik Kutul Amare
2018 Vatanım Sensin
2017 Yüz Yüze
2017 Söz
2013 Arka Sokaklar

Mert Doğan Resmi Instagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Mert Doğan, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Instagram da 66 gönderisi ve 35 binden fazla takipçi bulunan oyuncumuz Mert Doğan’ın resmi Instagram hesabı: @mertdog_

Mert Doğan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz henüz evli değildir. Mert Doğan sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Mert Doğan’ın hayatında bilinen biri yoktur. adim farah bekir kimdir mert dogan

Adım Farah Bekir- Mert Doğan Kıyafetleri

Sektörde yeni olan oyuncumuz Mert Doğan, Adım Farah dizisinde Bekir karakterine hayat verecektir. Yakışıklılığıyla da dikkat çeken oyuncumuz Mert Doğan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de bu sebeple oyuncumuzun Adım Farah dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Adım Farah Bekir kimdir? Bekir karakterini canlandıran oyuncumuz Mert Doğan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..