Adı Sevgi Reytingleri, Dizi İzlendi mi Tutuldu mu?

05.03.2022
3.769
Adı Sevgi Reytingleri, Dizi İzlendi mi Tutuldu mu?

Uzun bir bekleyişin ardından Adı Sevgi dizisinin izleyici ile buluşacağı gün belli oldu. Adı Sevgi Reytingleri burada sizlere sunulacak. Atv’nin yeni dizisi adı Sevgi 13 Mart Pazar akşamı saat 20.00 da izleyiciye kavuştu. Bizde bu konumuzda adı Sevgi dizisi izlendi mi reyting sonuçları nasıl dizi tuttu mu nasıl buldunuz gibi merak edilen sorulara yanıt vermek istiyoruz. 13 Mart Adı Sevgi dizisi ilk bölüm reytingleri:Adı Sevgi dizisi ilk bölüm reytingleri

Adı Sevgi dizisi 1.bölüm reytingleri ile iyi bir başlangıç yaptı. Adı Sevgi 13 Mart günü Totalde 4.59 reyting ile başlarken Ab grubunda 2.28 reyting aldı. İlerisi için iyi bir başlangıç yapan adı sevgi dizisinin 2. bölüm reytingleri ve 3. bölüm reyting sonuçları gelecek haftalarda sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Adı Sevgi 2. bölüm reytingleri 20 mart pazar günü yükseliş dizi ekibini mutlu etti. İlk hafta alınan 4.59 total reyting oranından sonra 2. hafta alınan 5.97 total reyting tüm ekibi mutlu etti. Bakalım Adı Sevgi 3. bölüm reytingleri 27 mart günü nasıl gelecek. Adı Sevgi 2. bölüm reytingleri 20 mart

Adı Sevgi dizisinin reyting sonuçları

Adı Sevgi dizisi ReytingleriAdı Sevgi dizisi 1. bölümü ile 13 Mart pazar akşamı Atv’de ekrana geldi. Yeni diziler ilk hafta izleyici ile buluştuktan sonra herkes nasıl bir izlenme oranına ulaşacağını merak ediyor. Bizde merak eden izleyicilerimiz için Adı Sevgi dizisinin reyting sonuçlarını sizlere bu sayfada duyuracağız. Adı Sevgi dizisi 1.bölüm ne kadar izlendi tuttu mu izleyici nasıl buldu gibi merak edilen sorulara yanıtlar burada olacak.

Adı Sevgi dizisi izlenme oranları

Kanallar yayınlamış oldukları dizilerde yüksek izlenme oranına ulaşmak istiyor. Çünkü diziler ne kadar çok izlenirse o kadar çok reklam geliri kazandırıyor. Adı Sevgi dizisinin izlenme oranları da bu açıdan çok önemli. Her gün iddialı bir dizisi ekrana gelen ATV pazar akşamları da adı Sevgi dizisiyle izlenme oranları bakımından ön planda olmak istiyor. Ancak işi öyle kolay değil çünkü pazar akşamları ciddi rakipler var.

Adı Sevgi dizisi teşkilat ve yargıdan izleyici alır mı?

Pazar akşamları TRT 1 ekranlarında teşkilat Kanal d ekranlarında ise yargı isimli diziler yer alıyor. Her iki dizide oldukça yüksek izlenme oranlarıyla pazar akşamı diğer dizilere şans tanımıyor. Ancak ATV bu iki önemli dizinin içinden sığdırılabilir mi, reyting alabilir mi diye adı Sevgi dizisini Pazar akşamına koydu. Elbette adı Sevgi dizisinin işi oldukça zor. Çünkü hem yargı dizisi hem de teşkilat dizisi çok sevildiği ve tutulduğu için adı Sevgi dizisinin reyting alması oldukça zor bir gün diye düşünüyoruz. Bu konuda sizlerde düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Adı Sevgi dizisi izlendimi tutuldumu?

Atv’de pazar akşamları yayınlanan ve başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Asya Kasap ve Mert Doğan gibi oyuncuların yer aldığı adı Sevgi dizisi Koliba film tarafından yapılıyor. Yönetmen koltuğunda Sadullah Çelen’in oturduğu senaristliğini ise Filiz Alpgezmen’in üstlendiği Adı Sevgi dizisi izlenme oranına ulaştı mı sevildimi tutuldu mu gibi merak edilen soruları dizi başladıktan sonra sizlerden de yorum olarak istiyoruz. Lütfen görüşlerinizi bizlerle paylaşınız. Adı Sevgi dizisi oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Cansu dedi ki:

  Lütfen final yapmayın çok güzel bir dizi yi Feda etmek istemiyorum lütfen final yapmayın

 2. Olya dedi ki:

  Bu diziyi neden erken final yapiyorlarki daha yeni başlamişti. Sezon final olsa tamam ama final olmasin

 3. Neriman dedi ki:

  Çok güzel bir dizi programi bitmesin lütfen

 4. Neriman dedi ki:

  ÇOK GÜZEL BİR DİZİ KESİNLİKLE DEVAM ETSİN HEYECANLA HER HAFTA BEKLİYORUZ LÜTFEN BİTMESİN 🥰

 5. Misss Milaýkaaa dedi ki:

  Bu dzıyı cok sevıyorum Adı Sevgı cok guzel dızı lutfen bıtmesın…

 6. Fatos dedi ki:

  Bende çok beğendim ama günü yanlış koymuşlar tekrarlarindan takip ederim ya da internetten

 7. Kardelen dedi ki:

  Çok iyi bi dizi hiç bitmesin lütfenn

 8. Anonim dedi ki:

  Cok iyi dizi basarilar severek izliyoruz

 9. Lugesya dedi ki:

  Adı sevgi çok güzel küçük kız rimizi anlatıyor annamli bir dizi severek izliyoruz

 10. Adı sevgi fani dedi ki:

  Umarım bu dizisiyide final yapmazlar. Böyle dizilere hasret kaldık

 11. İbrahim bozoklu dedi ki:

  Çok başarılı çok beğendim inşallah devamı gelir