Adı Sevgi Özlem Kimdir? İngilizce Öğretmeni (Hande Kaptan)

Bu konumuzda Adı Sevgi dizisinde yer alan İngilizce öğretmeni Özlem karakterini yakından tanıtıcağız. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizisinin yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu üstlenmiştir. Atv ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanın Adı Sevgi listesinde yer alan İngilizce öğretmeni Özlem karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Adı Sevgi dizisinde yer alan İngilizce öğretmeni Özlem karakterini yakından tanıtıcağız ve Adı Sevgi dizisi Özlem karakteri kimdir? Adı Sevgi dizisi Özlem karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Özlem Karakteri Kimdir?

Hande Kaptan Adı Sevgi dizisinde Özlem KarakteriAdı Sevgi dizisinin ana karakterlerinden biri olan Özlem karakteri İngilizce öğretmenidir. Elif’le de ev arkadaşı olan Özlem, Levent ile nişanlıdır. Sürekli kapris yapan Özlem öğretmen, ilgi alanına giren konularda bir oldukça becerikli ve hırslıdır. Küçük bir ilçe de öğretmenlik yapan Özlem, ilçenin ve öğrencilerin sorunlarından sıkılmış ve siniri bozmuştur. Sırf nişanlısı Levent için bu ilçeye katlanan Özlem ev arkadaşı Elif’le de çok farklı karakterlere sahiptir bundan dolayı ikili arasında zaman zaman atışmalar yaşanmaktadır.

Adı Sevgi Dizisi Özlem Kimdir?

Adı Sevgi dizisinde yer alan İngilizce öğretmeni Özlem karakterine başarılı oyuncumuz Hande Kaptan hayat verecektir. Özlem karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde güzel oyuncumuz Hande Kaptan’ı yakından tanıtacağız ve Hande Kaptan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.Adı Sevgi Özlem Kimdir İngilizce Öğretmeni

Hande Kaptan Kimdir?

37 yaşındaki oyuncumuz Hande Kaptan 1985 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gazi Üniversitesi İİBF Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi MSSF Oyunculuk Bölümünde eğitim alan Hande Kaptan, Gazi Üniversitesi SBE İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü’nde master yapmıştır. Kamera karşısında ilk defa 2010 yılında Songül karakterine hayat verdiği Akasya Durağı isimli dizi ile geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı Şahane Damat dizisinde canlandırdığı Cennet karakteriyle kalmıştır. Başarılı oyuncumuz önümüzdeki günlerde Adı Sevgi dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Hande Kaptan Yer Aldığı Diziler

Adı Sevgi ( Özlem, 2022)
Benim Adım Melek (Kadriye, 2019-2021)
İkisini de Sevdim (Ezra, 2017)
Şahane Damat (Cennet, 2016)
Yılanların Öcü (Şerife, 2014)
Benim İçin Üzülme (Filiz, 2012-2013)
Muhteşem Yüzyıl (Carmina, 2011)
Kurşun Bilal (Defne, 2011)
Kollama (Yeşim, 2010)
Akasya Durağı (Songül, 2010)

Hande Kaptan Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Adı Sevgi dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Hande Kaptan sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Hande Kaptan’ın İnstagram da 278 gönderisi ve yaklaşık olarak 81 bin takipçisi vardır. Hande Kaptan’ın resmi İnstagram hesabı: @handekaptan

Hande Kaptan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Hande Kaptan’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncumuz Hande Kaptan evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Hande Kaptan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Adı Sevgi dizisinde yer alan İngilizce öğretmeni Özlem karakterini ve Özlem karakterini canlandıran oyuncumuz Hande Kaptan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi oyuncuları kimler buradan bakabilirsiniz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.