Adı Sevgi Dizisinde Kullanılan Telefon ve Otomobiller

12.03.2022
1.528

Adı Sevgi Dizisinde Kullanılan Telefon ve Otomobiller neler, oyuncuların aldığı maaş ücret ne kadar bu sayfada..  Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markalarını ve maaş bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Adı Sevgi dizisi önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markaları ve aldığı maaşlarda merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markalarını ve maaş bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Oyuncu Telefon, Araba Modelleri ve Maaş Bilgileri

Adı Sevgi Dizisinde Kullanılan Telefon ve Otomobiller13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyici karşına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura ikilisi kaleme almaktadır. Başrollerini Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Asya Kasap ve Mert Doğan’ın paylaştığı Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markaları ve aldığı maaşlarda merak konusu olmuştur. Bizlerde Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markalarını ve maaş bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Yunus Emre Yıldırımer’in Telefon, Araba Modeli ve Maaşı

Adı Sevgi dizisinin başrolünde yer alan Yunus Emre Yıldırımer’in bölüm başına ne kadar maaş aldığı hakkında henüz net bir bilgi yoktur. Bizler oyuncumuz Yunus Emre Yıldırımer’in Adı Sevgi dizisinde ortalama 25 bin tl bir ücret aldığını tahmin etmekteyiz ve Adı Sevgi dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için oyuncumuz Yunus Emre Yıldırımer’in dizide kullandığı telefon ve arabanın modeli de bilmemektedir. Adı Sevgi Dizisinde Kullanılan Arabalar Otomobillerden ilk göze çarpan Wolskwagen marka Polo model bir otomobil oldu.Adı Sevgi Dizisinde Kullanılan Arabalar Otomobiller

Adı Sevgi Dizisi Gizem Güneş’in Telefon, Araba Modeli ve Maaşı

Adı Sevgi dizisinin başrol oyuncusu Gizem Güneş’in dizide kullandığı telefon ve araba modeli de merak edilmiştir. Ancak, Adı Sevgi dizisi Hüseyin hayatına başlamadığı için dizinin başrol oyuncusu Gizem Güneş’in dizide kullandığı telefon ve araba modeli bilinmemektedir. Oyuncumuz Gizem Güneş, Adı Sevgi dizisinde bölüm başına ise ortalama 20 bin tl ile 25 bin tl arasında bir ücret almaktadır.

Adı Sevgi Dizisi Mert Doğan’ın Telefon, Araba Modeli ve Maaşı

Adı Sevgi dizisinin ana karakterlerinden biri olan Volkan karakterini canlandıran oyuncumuz Mert Doğan’ın dizide kullandığı telefon ve arabanın modeli bilinmemektedir. Bizler Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı zaman Mert Doğan’ın dizide kullandığı telefon ve araba modelini sizlerle paylaşacağız. Oyuncumuz Mert Doğan dizide bölüm başına ise ortalama 15 tl maaş almaktadır.

Adı Sevgi Dizisi Asya Kasap’ın Telefon, Araba Modeli ve Maaşı

Asya Kasap’ın, Adı Sevgi dizisinde ne kadar maaş aldığı hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak bizler oyuncumuzun dizide bölüm başına 10 ile 15 bin tl arasında bir maaş aldığı tahmin ediyoruz. Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuz Asya Kasap’ın dizide kullandığı arabanın ve telefonun modelini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Adı Sevgi dizisinin oyuncularının kullandığı telefon, otomobil markalarını ve maaş bilgilerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi Nerede Çekiliyor konumuz burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..