Adı Sevgi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler (Jenerik Fon)

03.03.2022
2.284

Adı Sevgi Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler, Adı Sevgi dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Adı Sevgi dizisinin başrollerini Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Asya Kasap ve Mert Doğan paylaşmaktadır. 13 Mart 2022 tarihinden itibaren her pazar Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizide çalan şarkılarda merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Adı Sevgi dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisinde Çalan Müzikler

13 Mart Adı Sevgi dizisinin 1. bölümünde çalan şarkıyı Can Bonomo söylüyor, şarkının adı Güneş, sözleri ise şöyle: Sanma acıtmaz dünya seni o kafeste
Her gün aynı tebessüm her gün aynı beste
Küçük, sarhoş musun?
Kaçılacak yerin yoksa aynalar bile hüzün
Aşılacak dağlar önünde bak yolların uzun
Küçük, mutsuz musun?
Bak oyuncaklar var önünde deste, deste
Hevesle yanan mum sönmez güçsüz bir nefeste

Adı Sevgi Dizisinde Çalan Şarkılar MüziklerYönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizisi 13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura ikilisinin birliktelik kaleme aldığı Adı Sevgi dizisinde çalan müzikler de merak edilmiştir. Oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Adı Sevgi dizisi henüz yayınlanmadığı için dizide çalan müzikler bilinmemektedir. Bizler Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide çalan müzikleri sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Adı Sevgi dizisi bu sezon için Atv’de başlayan yeni dizilerden biridir. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı Adı Sevgi dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamıştır. Dikkatleri üzerine çeken Adı Sevgi dizisinde çalan şarkıların sözleri de merak edilmiştir. Ancak Adı Sevgi dizisi henüz başlamadığı için dizide çalan şarkılar bilinmemektedir. Bizler Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide çalan şarkıları sözleriyle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Jenerik Fon Müziği

Oyuncu kadrosunda Fatih Al, Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Esat Polat Güler, Kürşat Demir, Ece Koroğlu, Cenk Hakan Köksal, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler gibi başarılı isimlerin yer aldığı Adı Sevgi dizisinin jenerik fon müziği de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Ancak Adı Sevgi dizisi 13 Mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacağı için dizinin jenerik fon müziği belli değildir.

Adı Sevgi Dizi müziğini kim söylüyor?

Adı Sevgi Dizi müziğini kim söylüyor? şarkılar geldikçe buraya ekleyeceğiz. Bu haberimizde Adı Sevgi dizisinde çalan şarkı ve müzikleri sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi oyuncuları burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?