Adı Sevgi Dizisi Tekrarları Ne Zaman (Atv Yayın Akışı)

Bu konumuzda Adı Sevgi Dizisi Tekrarları Ne Zaman, Adı Sevgi dizisi ne zaman başlayacak? Adı Sevgi dizisinin tekrarları ne zaman hangi, gün yayınlanacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Adı Sevgi dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır. Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Adı Sevgi dizisinin ne zaman başlayacağı ve tekrarlarının hangi gün yayınlanacağı de merak edilmiştir. Biz de sizler için bu konumuzda Adı Sevgi dizisi ne zaman başlayacak? Adı Sevgi dizisinin tekrarları ne zaman hangi, gün yayınlanacak?

Adı Sevgi dizisi yeni bölümü 13 Mayıs Cuma 00.30
Adı Sevgi dizisi yeni bölümü 15 Mayıs Pazar 20.10

Adı Sevgi dizisi yeni bölümü 29 Nisan Cuma 00.30
Adı Sevgi dizisi yeni bölümü 1 Mayıs Pazar 20.10

Adı Sevgi dizisi tekrar bölümü 22 Nisan Cuma 00.30
Adı Sevgi dizisi yeni bölümü 24 Nisan Pazar 20.10

Adı Sevgi dizisi 8 Nisan Cuma 00.25
Adı Sevgi dizisi 10 Nisan Pazar 20.05

Adı Sevgi Dizi Tekrarı 20 Mart pazar günü Saat 00.15
Adı Sevgi bölüm Tekrarı 21 Mart Pazartesi saat 20.00
Adı Sevgi Dizisi Tekrarı 22 Mart Salı saat 00.20
Adı Sevgi Dizi 2.bölüm Tekrarı 23 Mart Çarşamba saat 00.20
Adı Sevgi Dizi Tekrarı 25 Mart Cuma saat 00.20

13 Mart Pazar: 22.30 – 00.30
14 Mart Pazartesi: 20.00
15 Mart Salı: 00.20
16 Mart Çarşamba: 00.20
18 Mart Cuma: 00.20

Adı Sevgi Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Adı Sevgi Dizisi Tekrarları Ne ZamanYönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme almaktadır. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Adı Sevgi dizisinin yayın tarihi de merak edilmiştir. ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Adı Sevgi dizisi 13 Mart 2022 tarihine yayın hayatına başlayacaktır. 13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da yayınlanacak olan Adı Sevgi dizisi aynı zamanda pazar günü yayınlanan Teşkilat ve Yargı gibi dizilere de rakip olacaktır.

Adı Sevgi Dizisinin Tekrarları Ne Zaman Yayınlanacak?

Başrollerinde Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Asya Kasap ve Mert Doğan’ın yer aldığı  Adı Sevgi dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da merak edilmiştir. 13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyici karşına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinin ilk bölümü bittikten hemen saat 22:30’da dizinin birinci bölümün tekrarı yayınlanacaktır. Aynı zamanda yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturduğu Adı Sevgi dizisinin birinci bölümünün tekrarı önümüzdeki hafta boyunca her gün Atv ekranlarında yayınlanmaya devam edecektir.

Adı Sevgi Dizisi Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta Yayınlanacak?

Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Adı Sevgi dizisi 13 Mart 2022 tarihinden itibaren her pazar ATV ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Yapımcılığını Koliba Film ve Ata Türkoğlu’nun üstlendiği Adı Sevgi dizisinin ilk bölümü bittikten hemen sonra saat 22:30’da dizinin birinci bölümünü tekrarı ATV’de olacak ve önümüzdeki hafta boyunca da dizinin tekrar bölümlere yayınlanmaya devam edecektir. Ancak, Atv yayın akışına Adı Sevgi dizisinin birinci bölümünün saat kaçta yayınlanacağını henüz eklememiştir.

Adı Sevgi Dizisi Atv Yayın Akışı

Bu sezonun iddialı diziler arasında yer alan Adı Sevgi dizisi 13 Mart 2022 tarihinden itibaren her Pazar ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Asla Yalnız Yürümeyeceksin sloganı ile çekilen Adı Sevgi dizisinin ilk bölümü 13 Mart pazar akşamı saat 20:00’da yayınlanacaktır. Dizinin birinci bölümü bittikten hemen sonra saat 22:30’da ilk bölümünü tekrarı yine Atv ekranlarında olacaktır. Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı ertesi hafta her gün birinci bölümünün tekrarı yayınlanacaktır. Ancak, Atv yayın akışına Adı Sevgi dizisinin tekrarlarını saat kaçta yayınlanacağını henüz eklememiştir.

Bu konumuzda Adı Sevgi dizisi ne zaman başlayacak? Adı Sevgi dizisinin tekrarları ne zaman hangi, gün yayınlanacak? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi Nerede Çekiliyor konumuz burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.