Adı Sevgi Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaç Bölüm Sürecek?

14.03.2022
1.321

Adı Sevgi Dizisi Ne Zaman Bitecek  final yapacak, Adı Sevgi dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek? Adı Sevgi dizisi kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrollerini Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş’in paylaştığı Adı Sevgi dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır. Koliba Film imzalı Adı Sevgi dizisinin izleyicileri tarafından dizinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman biteceği de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Adı Sevgi dizisi ne zaman bitecek? Adı Sevgi dizisi kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Adı Sevgi Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Adı Sevgi Dizisi Ne Zaman Bitecek Kaç Bölüm SürecekYapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Adı Sevgi dizisi 13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyici karşına çıkmıştır. Adı Sevgi dizisi henüz hayatına başlamadan bile oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmişti. Totalde aldığı reytinglerle reyting sıralamasında 5. sıraya yerleşen Adı Sevgi dizi pazar günü yayınlanan Yargı ve Teşkilat gibi başarılı dizilerden dolayı beklenilen reytingleri alamamış olsa da kötü bir başlangıç yapmamıştır. Ancak dizinin ne zaman biteceği önümüzdeki haftalarda alacağı reytinglere bağlıdır.

Adı Sevgi Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı dram türündeki Adı Sevgi dizisi 13 mart 2022 tarihinden itibaren her pazar ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Adı Sevgi dizisinin kaç bölüm süreceği de merak edilmiş ve araştırılmıştır. Ancak Adı Sevgi dizisinin kaç bölüm süreceği henüz belli değildir. Sadullah Celen yönetmenliğinde çekilen Adı Sevgi dizisi reyting sıralamasında 5. sıraya yerleşmiştir. Bizler önümüzdeki haftalarda Adı Sevgi dizisinin reytinglerinin yükseleceğini tahmin ediyoruz.

Adı Sevgi Dizisi Erken Final Mi Yapacak?

Oyuncu kadrosunda Fatih Al, Yunus Emre Yıldırımer, Gizem Güneş, Nihan Büyükağaç, Mehtap Bayri, Okday Korunan, Hande Kaptan, Asya Kasap, Mert Doğan, Serpil Gül, İlker Sami Kılıç, Asena Keskinci, Lara Domaç, Sıla Korkmaz, Arzu Güler gibi başarılı isimlerin yer aldığı Adı Sevgi dizisi Teşkilat ve Yargı gibi dizilerden dolayı beklenilen reytingleri alamamıştır. Ancak, Adı Sevgi dizisi kötü bir başlangıç yapmamıştır. Dizi, önümüzdeki haftalarda totalde aldığı reytinglerde yükselişe geçmezse erken final yapmak zorunda kalacaktır.

Adı Sevgi Dizisi Final Tarihi Belli Mi?

13 Mart 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Adı Sevgi dizisi totalde aldığı reytinglerle, reyting sıralamasında 5. sıraya yerleşmiştir. Pazar gününün en çok izlenen 5. dizisi olan Adı Sevgi dizisinin final tarihi belli değildir. ATV ekranlarında karşımıza çıkan Adı Sevgi dizisi yeni başladığı için henüz final tarihi konuşulmamıştır. Ancak, dizi reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapmak zorunda kalacaktır. Bizler Adı Sevgi dizisinin final tarihi belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Adı Sevgi dizisi ne zaman bitecek? Adı Sevgi dizisi kaç bölüm sürecek? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi Nerede çekiliyor konumuz burada.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?