Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri Marka Fiyat Bilgisi

Bu içerigimizde Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri, Adı Sevgi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız. Koliba Film imzalı Adı Sevgi dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Celen oturmaktadır. Senaryosu Filiz Alpgezmen’in kaleme aldığı Adı Sevgi dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin oyuncularının giydiği kıyafetlerde merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizlerde bu içeriğimiz de ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Adı Sevgi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri marka ve fiyat bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Adı Sevgi dizisi Gülendam kıyafetleri giydiği kazak Oxxo markalı.Adı Sevgi dizisi Gülendam kıyafetleri giydiği kazak

Adı Sevgi dizisi kıyafetleri Elif öğretmen kabanı Pitti.Adı Sevgi dizisi kıyafetleri Elif öğretmen kabanı

Adı Sevgi dizisi 3. bölüm kıyafetleri, Elif hocanın kabanı Network marka.Adı Sevgi dizisi 3. bölüm Elif hocanın kabanı

Adı Sevgi dizisi 1. bölüm kıyafetleri Elif öğretmenin kolyesi kabanı: Ecru Atelier Summer Harf kolyesi.Adı Sevgi dizisi kıyafetleri Elif öğretmenin kolyesi kabanı

Adı Sevgi dizisinde Elif öğretmenin kıyafeti kaban markası Mango:Adı Sevgi dizisinde Elif öğretmenin kıyafeti

Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri ElbiseleriÖnümüzde ki günlerde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Çekimleri ocak ayının sonunda Istanbul’da gerçekleşecek olan Adı Sevgi dizisinde kadına şiddet ve çocuk gelin olayları anlatılacaktır. Dram türünde ki Adı Sevgi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiselerin markaları da merak konusu olmuştur. Bizlerde, büyük ilgi görmesi beklenilen türünde ki Adı Sevgi dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Nihan Büyükağaç Kıyafetleri

Atv ekranlarında karşımıza çıkmaya hazırlanan Adı Sevgi diziyle anlaşma sağlayan ilk oyuncumuz Nihan Büyükağaç olmuştur. Dizide önemli bir rol üstlenmesi beklenen oyuncumuz Nihan Büyükağaç kamera karşısına en son Ada Masalı dizisiyle geçmiştir. Bu sezon Adı Sevgi dizisiyle izleyici karşısına çıkacak olan Nihan Büyükağaç’ın giydiği kıyafetlerde merak edilmektedir. Bizlerde, güzel oyuncumuz Nihan Büyükağaç’ın Adı Sevgi dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve elbiseleri sizlerle paylaşacağız.Adı Sevgi Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Adı Sevgi Dizisi Asena Keskinci Kıyafetleri

Sektöre çocuk yaşta adım atan ve başarısıyla adından sıkça söz ettiren Asena Keskinci, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu sezon Adı Sevgi dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Asena Keskinci kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Asena Keskinci’nin giydiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Yunus Emre Yıldırımer

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Yunus Emre Yıldırımer Adı Sevgi dizisiyle anlaşma sağlamıştır. Başarısıyla adından sıkça söz ettiren oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da büyük ilgi görmektedir. Tarzıyla da dikkat çeken isimlerden biri olan Yunus Emre Yıldırımer’in giydiği kıyafetlerde merak edilmektedir. Bizlerde, Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başladığı zaman oyuncumuz Yunus Emre Yıldırımer’in giydiği kıyafetleri marka- fiyat belirterek açıklayacağız.Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri

Adı Sevgi Dizisi Hande Kaptan Kıyafetleri

Cast çalışmaları devam eden Adı Sevgi dizisiyle anlaşma sağlayan bir diğer isim ise Hande Kaptan olmuştur. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hande Kaptan tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde Adı Sevgi dizisi yayın hayatına başlandığı zaman, dizinin güzel oyuncusu Hande Kaptan’ın Adı Sevgi dizisinde giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka- fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu icerigimiz de Adı Sevgi dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseleri sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi Kıyafetleri konumuz güncellenmeye devam edecektir. Adı Sevgi Dizisi Oyuncuları Kadrosu burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.