Adı Sevgi Dizisi Fidan Kimdir Sevgilisi Var mı? (Lara Domaç)

Adı Sevgi Dizisi Fidan kimdir, Adı Sevgi Dizisinde Fidan karakterinin gerçek adı soyadı bilgileri resimleri konumuzda..

13.03.2022
1.195

Adı Sevgi Dizisi Fidan kimdir, Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Adı Sevgi dizisinin başrollerini Yunus Emre Yıldırımer ve Gizem Güneş paylaşmaktadır. Bizlerde Yönetmen koltuğunda Sadullah Celen’in oturacağı Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakterini yakından tanıtacağız ve Adı Sevgi dizisi Fidan karakteri kimdir? Adı Sevgi dizisi Fidan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Fidan Karakteri Kimdir?

Adı Sevgi Dizisi Fidan Kimdir13 Mart Pazar akşamı saat 20:00’da Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakteri hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Fidan Kimdir?

Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakterine güzel oyuncumuz Lara Domaç hayat verecektir. Biz de sizler için oyuncumuz Lara Domaç’ı yakından tanıtacağız ve Lara Domaç kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına en son hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Lara Domaç Adı Sevgi Dizisinde Fidan

Lara Domaç Kimdir?

22 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Lara Domaç 1999 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2012 yılında çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atan Lara Domaç, 2019 yılında Sinema Güzeli Yarışmasında Türkiye 3.cüsü olmuş ve daha sonra, Tümay Özokur Akademi’de kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. 2021 yılında Hayallerim, Aşkım ve Ailem dizisinde yer alan ve bu dizideki performansı ile büyük beğeni toplayan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Roza Yaman karakterine hayat verdiği Teşkilat dizisi ile geçmiştir.

Lara Domaç Yer Aldığı Diziler

Adı Sevgi (Fidan, 2022)
Teşkilat (Roza Yaman, 2021-2022)
Bir Yeraltı Sit-Com’u  (Duygu, 2021)
Hayallerim, Aşkım ve Ailem (2021)
20 Dakika (2013)Adı Sevgi Dizisi Fidan Kimdir Sevgilisi var mı

Lara Domaç Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Adı Sevgi dizisinde hayat vereceği Fidan kaynakları ile ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Lara Domaç sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuz Lara Domaç’ın Instagram da 90 gönderisi ve 16 binden fazla takipçisi vardır. Lara Domaç’ın resmi İnstagram hesabı: @laradomac

Lara Domaç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Lara Domaç’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 22 yaşın içinde olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Lara Domaç’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı genç oyuncumuz Lara Domaç’ın hayatında bilinen bir sevgilisi yoktur.

Adı Sevgi Dizisi Fidan – Lara Domaç Kıyafetleri

Genç yaşına rağmen oldukça başarılı projelere imza atan oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Kusursuz fiziği ile giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Lara Domaç tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Biz de sizler için ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Lara Domaç’ın özel hayatında ve Adı Sevgi dizisinde Fidan rolünde giydiği tüm kıyafetlerini marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Adı Sevgi dizisinde yer alan Fidan karakterini ve Fidan karakterini canlandıran oyuncumuz Lara Domaç’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Adı Sevgi Dizisi Oyuncuları kimler konumuza da bakabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?