Adı Sevgi Dizisi Esma Kimdir? Sıla Korkmaz

Bu konumuzda Adı Sevgi Dizisi Esma Kimdir?, Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakterini yakından tanıtacağız. Koliba Film imzalı Adı Sevgi dizisinin senaryosunu Filiz Alpgezmen ve Murat Can Tura kaleme almaktadır. Yönetmenliğini Sadullah Celen’in üstlendiği Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakteri de merak edilmiştir. Biz de sizler için bu konumuzda Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakterini yakından tanıtacağız ve Adı Sevgi dizisi Esma karakteri kimdir? Adı Sevgi dizisi Esma karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Esma Karakteri Kimdir?

Adı Sevgi Dizisi Esma rolü Sıla KorkmazÖnümüzdeki günlerde ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakteri, dizinin ana karakterlerinden biridir. Ancak Esma karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Adı Sevgi Dizisi Esma Kimdir?

Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakterine güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Esma karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Sıla Korkmaz da merak etmiştir. Bizlerde güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz’ı yakından tanıtacağız ve Sıla Korkmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi diziler de yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.Sıla Korkmaz Adı Sevgi Dizisinde Esma karakteri

Sıla Korkmaz Kimdir?

26 yaşının içinde olan güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz 19 Ekim 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Sıla Korkmaz eğitimine İstanbul Bilgi Üniversitesinde Psikoloji Bölümünde devam etmektedir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Sıla Korkmaz kameralarla çocuk yaşta tanışmış ve 2005 yılında yayınlanan Namus dizisiyle sektöre adım atmıştır. Eğitiminden dolayı bir süre oyunculuğa ara veren Sıla Korkmaz 2020 yılında Şeref Sözü dizisiyle tekrar setlere dönmüştür. Dizide, Zeynep karakterini canlandıran oyuncumuz önümüzdeki günlerde Adı Sevgi dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Sıla Korkmaz Yer Aldığı Diziler

Adı Sevgi (Esma, 2022)
Şeref Sözü (Zeynep, 2020)
Namus (2005)

Sıla Korkmaz Resmi İnstagram Hesabı

Bu sezon Adı Sevgi dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz Sıla Korkmaz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz’ın instagram da 96 gönderisi ve yaklaşık olarak 5 bin takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuz Sıla Korkmaz’ın resmi instagram hesabı: @silalaylom

Sıla Korkmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Sıla Korkmaz’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Sıla Korkmaz’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı güzel oyuncumuz Sıla Korkmaz’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu konumuzda Adı Sevgi dizisinde yer alan Esma karakterini ve Esma karakterine hayat veren oyuncumuz Sıla Korkmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Sıla Korkmaz Adı Sevgi Dizisi Oyuncu kadrosunda Esma karakteri oldu. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.