Adanış Kutsal Kavga Film Oyuncuları Konusu Çekim Yerleri

11.03.2022
31

Adanış Kutsal Kavga filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Beş yüz yıllık kadim bir mücadelenin hikayesini anlatan Adanış Kutsal Kavga filminin başrollerini İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan ve Serdar Deniz paylaşmaktadır. İzleyiciler tarafından Adanış Kutsal Kavga filmi oyuncu kadrosu ve karakterleri de merak edilmiştir. Bizde sizler için Adanış Kutsal Kavga filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.

Adanış Kutsal Kavga Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakteri

İsmail Filiz
Esra Bilgiç
Baki İlhan
Serdar Deniz
Nevzat Yılmaz
Aslıhan Karalar
Turgay Tanülkü
Cenk Kangöz
Can Nergis
Ercüment Fidan
Dilek SerbestAdanış Kutsal Kavga Film Oyuncuları

İsmail Filiz

Adanış Kutsal Kavga filminin başrolünde yer alan İsmail Filiz, 23 Mayıs 1980 yılında Çankırı’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Ezel dizisiyle geçen oyuncumuzu dizide canlandırdığı Ömer karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık yapan İsmail Filiz daha önce Anadolu Kartalları, Paşa Gönlüm, Ezra, Milat, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Esra Bilgiç

Adanış Kutsal Kavga filminin başrolünde yer alan Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa ki 2014 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen bu projede hayat verdiği Halime Hatun karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Kamera karşısına en son 2022 yılında Gülfem karakterine hayat verdiği Kanunsuz Topraklar dizisiyle geçen oyuncumuz Adanış Kutsal Kavga filminin başrolünde yer almaktadır.Adanış Kutsal Kavga Filmi Oyuncu kadrosu

Baki İlhan

Adanış Kutsal Kavga filminin bir diğer başrol oyuncusu da Baki İlhan’dır. Oyunculuğun yanı sıra senaristlik yapan Baki İlhan kamera karşısına ilk defa Adanış Kutsal Kavga filmiyle geçmiştir. Adanış Kutsal Kavga filmindeki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz Baki İlhan sektörde yeni olduğu için hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, başarılı oyuncumuz Baki İlhan hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Serdar Deniz

Adanış Kutsal Kavga filminin başrol oyuncusu Serdar Deniz, 6 Şubat 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üç yaşında Almanya’ya yerleşen Serdar Deniz, Theater der Keller adlı Alman konservatuvarından mezun olmuştur. Gurbet Kadını dizisindeki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Kurtlar Vadisi Pusu, Hürrem Sultan, Diriliş Ertuğrul, Payitaht: Abdülhamid, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Nevzat Yılmaz

1 Ocak 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Nevzat Yılmaz daha önce Diriliş Ertuğrul, Kurtlar Vadisi Pusu, Arka Sokaklar, Yer Gök Aşk, Adını Feriha Koydum, Sakarya Fırat, Kavak Yelleri, Benim Annem Bir Melek, Geniş Aile, Lale Devri, Umutsuz Ev Kadınları, Yol Ayrımı, Mazi Kalbimde Yaradır, Payitaht Abdülhamid gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Nevzat Yılmaz Adanış Kutsal Kavga filminde yer almaktadır.

Aslıhan Karalar

27 Nisan 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Aslıhan Karalar, Ankara Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nden mezun olmuştur. Londra’da Kings College üniversitesinde İşletme okuyan Aslıhan Karalar, 2017 Best Model of The World birincisi olmuştur. 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde hayat verdiği Ezgi karakteriyle oyunculuğa adım atan Aslıhan Karalar Adanış Kutsal Kavga filminin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Turgay Tanülkü

18 Temmuz 1953 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Turgay Tanülkü Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Leningrad’da Tiyatro Akademisi’nin drama kurslarına katılan ve Psikojimnastik eğitimi alan Turgay Tanülkü kamera karşısına ilk defa 1991 yılında Kıssadan Hisseler dizisiyle geçmiştir. Şimdilerde Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan Turgay Tanülkü, Adanış Kutsal Kavga filminde yer almaktadır.

Cenk Kangöz

Adanış Kutsal Kavga filminde yer alan oyuncumuz Cenk Kangöz, 1 Ocak 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında vizyona giren Kolpaçino isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz daha önce Azize, Diriliş Ertuğrul, Kurtlar Vadisi Pusu, Üç Kuruş, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Medcezir, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kırmızı Oda, Kördüğüm gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Can Nergis

27 Mayıs 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Nergis, üniversite eğitimini Londra’da tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Her Şeye Rağmen dizisiyle geçen ve ilk dizisi olmasına rağmen başrol olarak yer alan Can Nergis daha önce Dila Hanım, Arka Sokaklar, Tatlı İntikam, Anne, Paşa Gönlüm, Börü, Yasak Elma, Kağıt Ev, Maral: En Güzel Hikayem gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Ercüment Fidan

Adanış Kutsal Kavga filminde yer alan oyuncumuz Ercüment Fidan 16 Ağustos 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Halkla ilişkiler Bölümünden mezun olan Ercüment Fidan kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Hayat Bağları dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz daha önce Ekmek Tenkesi ve Romantik, Güzel Çirkin, Benim için üzülme, Arka sokaklar, Güzelköylü, Filinta, Beyazkaranfi, Kurtlar Vadisi, Poyraz Karayel, Savaşçı, Payitaht Abdülhamid gibi başarı projelerde de yer almıştır.

Dilek Serbest

17 Mart 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncumuz Dilek Serbest, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Yarım Elma dizisiyle geçmiştir. Özellikle 2012 yılında vizyona giren Fetih 1453 filmiyle tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Gümüş, Erkenci Kuş, Diriliş Ertuğrul, Kara Para Aşk, Ulan İstanbul, Şüphe, Kanıt, Gora gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Oyuncumuz Dilek Serbest Adanış Kutsal Kavga filminin oyuncu kadrosunda yer almaktadır.

Adanış Kutsal Kavga Filminin Konusu

Yönetmen koltuğunda Emir Khalilzadeh’in oturduğu Adanış Kutsal Kavga filminin konusuda merak edilmiştir. Filmde Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u feth etmesinden sonra Türkler’in eline geçen sırrı korumak için teşkilatlanmış bir grupla bu sırrı tekrar ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesini anlatılacaktır.

Adanış Kutsal Kavga Filmi Çekim Yerleri

Adanış Kutsal Kavga Filmi nerede çekildiBüyük ilgi görmesi beklenilen Adanış Kutsal Kavga filminin çekimi yerleri de merak etmiştir. Yönetmenliğini Emir Khalilzadeh’in üstlendiği Adanış Kutsal Kavga filminin çekimleri İstanbul’da tanımlanmıştır. Filmin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanılmıştır.

Adanış Kutsal Kavga filminin oyuncu kadrosu ve karakterlerini, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..