Ada Masalı Neden Bitti Final Oldu Yeniden Başlar Mı?

20.11.2021
426

Sizler için Ada Masalı neden bitti final oldu? Yeniden başlar mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisinin yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli oturmaktadır. Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Ada Masalı dizisi Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Dram ve romantik komedi türünde ki Ada Masalı dizisinin önümüzde ki günlerde final yapacağı duyulmuştur. Bizde sizler için Ada Masalı dizisinin neden final yaptığını ve tekrar başlayıp başlamayacağını sizlerle paylaşacağız.

Ada Masalı Dizisi Neden Final Yapıyor?

Ada Masalı Neden Bitti Final Oldu15 Haziran 2021 tarihinde Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ada Masalı dizisinin başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan paylaşmaktadır. Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisinin önümüzde ki günlerde final yapacağı duyulmuştur. İzleyicler tarafından Ada Masalı dizisinin final nedeni de merak edilmiştir. Ada Masalı dizisi düşük reyting sebebiyle final yapacaktır. Beklenen reytingleri alamayan ve her hafta düşüşe geçen Ada Masalı dizisinin yapımcıları gün değişikliğine gitmiştir. Ancak bu gün değişikliği dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Bundan dolayı Ada Masalı dizisi final yapacaktır.

Ada Masalı Dizisi Neden Bitiyor?

Dram ve romantik komedi türünde ki Ada Masalı dizisinin senaryosunu Aksel Bonfil kaleme almaktadır. 15 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Ada Masalı dizisi beklenilen reytingleri alamamıştır. Bunun üzerine dizinin yapımcıları, dizinin yayın günü değiştirmiş ve Ada Masalı dizisi Salı günü değil çarşamba günü izleyici karşısına çıkmaya başlamıştır. Ancak bu gün değişikliği dizinin reytinglerine etki etmemiştir. Bundan dolayı Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ada Masalı dizisi 25. bölümde final yaparak ekranlara veda edecektir.Ada Masalı dizisi tekrar yeniden başlar mı

Ada Masalı Dizisi Tekrar Başlar Mı?

15 Haziran 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Ada Masalı dizisi düşük reyting sebebiyle önümüzdeki günlerde final yapacaktır. Özellikle başrol oyuncularının uyumu sayesinde büyük beğeni toplayan Ada Masalı dizisinin tekrar başlayıp başlamayacağı da merak edilmiştir. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Ada Masalı dizisi düşük reyting sebebiyle 25. bölümde final yapacaktır. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği Ada Masalı dizisi önümüzde ki final yaparak ekranlara veda edecek ve tekrar başlamayacaktır.

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli’nin oturduğu Ada Masalı dizisinin senaryosunu Aksel Bonfil kaleme almaktadır. Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Rami Narin, Eylül Ersöz, Mesut Özkeçeci, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ, Bensu Begoviç, Eren Devrim, Mustafa Aran gibi başarılı isimlerin yer aldığı Ada Masalı dizisinin düşük reyitng sebebiyle final yapacağı duyulmuştur. Ada Masalı dizisinin final tarihi de merak edilmiştir. Ada Masalı dizisi 8 aralık çarşamba akşamı yayınlanan 25. bölümüyle final yapacaktır.

Sizler için Ada Masalı neden bitti? Yeniden başlar mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ada Masalı Neden Bitti Final Oldu konusunda yazdık. Ada Masalı Dizisi Nerede çekiliyor konumuz burada..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.