Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri

24.05.2021
88

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi önümüzdeki günlerde Star Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin’in oturduğu Ada Masalı dizisinin başrolünü ise Alp Navruz ve Ayşe Ayşin Turan paylaşmaktadır. Kısa sürede büyük ilgi gören Ada Masalı dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunun yanı sıra dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağı ve tekrarlarının hangi gün yayınlanacağı da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Ada Masalı dizisinin ne zaman başlayacağını, hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını açıklayacağız.Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çarşamba : 20.00
Perşembe: 16.15 – 00.15
Cuma: 07.00 – 00.15
Cumartesi: 14.45 – 00.15
Pazar: 16.00 – 00.15
Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi Star Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Fragmanı 24 saat bile geçmeden üçyüz bin kişi tarafından izlenen Ada Masalı dizisi kısa sürede büyük ilgi görmüştür. Sosyal medyada gündem olmayı başaran ve fragmanı trend video arasına giren Ada Masalı dizisinin çekimleri başlamıştır. Ada Masalı dizisinin yapımcıları, dizinin yayın tarihini yakında olarak belirtmiş ve kesin bir tarih paylaşmışlardır. Ancak bir yaz dizisi olduğu için Ada Masalı dizisinin haziran ayında ekranlara gelmesi planlanmaktadır. Dizinin yayın tarihi kesinleştiği zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız. alp navruz ada masali kim

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Ada Masalı Dizisi Tekrarları hangi gün saat kaçtaOyuncu kadrosunda Alp Navruz, Ayşe Ayşin Turan, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Bedia Ener gibi başarılı isimlerin bulunduğu Ada Masalı dizisi Star Tv’de karşımıza çıkacaktır. Fakat dizinin yayın tarihi hakkında henüz kesin bir bilgi yoktur. Bir yaz dizisi olduğu için Haziran ayında yayınlanması beklenen Ada Masalı dizisinin yapımcıları, dizinin yayın tarihini yakında olarak belirtmişlerdir. Yüksek ihtimalle haziran ayında ekranlara gelecek olan Ada Masalı dizisinin ne zaman yayınlanacağı kesinleştiği zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Ada Masalı Dizisinin Tekrarları Ne Zaman?

Geçtiğimiz günlerde çekimleri başlayan dizi özellikle başrol oyuncuları sayesinde büyük ilgi görmüştür. Kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmediği için, Ada Masalı dizisinin tekrarlarının ne zaman yayınlanacağı da belli değildir. Star Tv’nin yayın akışında Ada Masalı dizisinin tekrarlarının ne zaman olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Dizi yayın hayatına başladıktan sonra birinci bölümün hemen arkasından dizinin ilk bölümünün tekrarı yayınlanacaktır. Hafta içide yine farklı gün ve saatlerde dizinin tekrar bölümleri Star Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır.

Ada Masalı Dizisi Tekrarları Hangi Gün, Saat Kaçta?

Senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı Ada Masalı dizisi yakında Star Tv’de izleyici karşısına çıkacaktır. Ada Masalı dizisinin henüz yayın tarihi kesinleşmediği için dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde ekranlarda olacağı hakkında da kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Dizinin ilk bölümü yayınlandıktan hemen sonra saat 22.30 da birinci bölümünün tekrarı Star Tv’de tekrar yayınlanacaktır. Ada Masalı dizinin yayın tarihi kesinleştiği zaman Star Tv yayın akışına Ada Masalı dizisinin tekrar bölümlerinin tarihlerini ekleyecektir. Bizde sizler için Ada Masalı dizisi yayın hayatına başladıktan sonra tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Sizler için bu konumuzda, Star Tv’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Ada Masalı dizisinin ne zaman başlayacağını, dizinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saatlerde yayınlanacağını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ada Masalı Dizisinin Tekrarı Ne Zaman, Gün ve Saatleri hakkında bilgiler verdik. Ada Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında detaylar burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.