Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final olacak yeni sezonu devam edecek mi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Başrollerinde Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Haziran ve Poyraz’ın hikayesini anlatan Ada masalı dizisi izleyici tarafından oldukça sevilip beğenildi. Bizde diziye bakanların merak edeceği sorulara yanıt vermek  istedik.

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Ada Masalı Dizisi kaç bölüm sürecekAda masalı dizisinin Star TV’de çarşamba akşamları yayınlanması ve oldukça iyi reytingler almasıyla dizinin ne kadar süreceği ne zaman biteceği ve final yapacağı soruları da merak edilmeye başlandı. Haziran ve Poyraz aşkının güzel bir dille anlatıldığı ve senaryolaştırılan Ada masalı dizisi bir yaz dizisi olarak haziran ayında başlamış olsa da temmuz ve ağustos aylarında da devam edecek. Yaz dizilerinin geneli ağustos ayındaki reyting sonuçlarına bakılarak devam edip etmeyeceğine karar veriliyor. Ada masalı dizisinin ağustos ayında alacağı reyting oranlarına göre dizinin kaç bölüm devam edeceği ve ne zaman biteceği kesinlik kazanacak.

Ada Masalı Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Ada masalı dizisi yapımcı ve Star tv arasındaki sözleşme gereği 12 bölüm olarak ön sözleşme yapıldı. Haziran ayının 14’ünde başlayan Ada masalı dizisi sadece 12 bölüm sürecek olursa ağustos ayının sonuna bitmiş olacak. Ancak Ada masalı dizisi yayınlanan diğer yaz dizilerine göre daha iyi reyting sonuçları aldığı için muhtemelen yeni sezonda da devam edebilir. 12 bölümlük daha sözleşme uzatılarak 15 veya 20 bölüme kadar uzatılabilir. Ada masalı dizisi ile ilgili kaç bölüm sürecek sorusuna en net cevap ise Star TV yöneticilerinde bulunuyor.

Ada Masalı Dizisi 2. Sezon Devam Edecek mi?

Ada Masalı Dizisi Ne Zaman BitecekYaz dizilerinin devam edip etmemesi tamamen aldıkları reyting oranlarına bağlı. Örneğin geçtiğimiz yaz başlayan sen çal kapımı isimli Fox TV dizisi almış olduğu yüksek reyting oranları ile yaz ayları boyunca devam ettiği gibi daha sonra yeni sezonda da kaldığı yerden hiç mola vermeden devam etti. Şu sıralarda hala yayınlanmaya devam eden dizinin Ağustos ayında biteceği belirtildi. Ada masalı dizisinin de 2. Sezon devam edip etmemesi kesinlikle alacağı reyting oranlarına bağlı. Ada masalı dizisi ağustos ayındaki reyting sonuçlarına göre ya final yapacak ekrana veda edecek ya da yeni sezon dizileri ile birlikte 2. sezon yoluna devam edecek.

Ada Masalı Dizisi Final Tarihi belli mi?

Ada masalı dizisi yapımcı ve Star TV arasında 12 bölümlük ön sözleşme ile başladığını yukarıda belirtmiştik. Dizilerin final tarihi almış olduğu reytinglere bağlı diye yukarıda yaptığımız duyuruya binaen eğer Ada masalı dizisi yeterli reyting almaya devam ederse Ağustos ayından sonra da yoluna devam edecek. Ancak reytingleri ortalamanın altında kalır ise ağustos ayının sonunda 12. bölümde final yapabilir. Ada Masalı dizisi oyuncu kadrosu burada..

Ada Masalı Dizisi Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Yukarıda izah etmeye çalıştığımız şekilde Ada Masalı dizisi ile ilgili kaçıncı bölümde bitecek final tarihi belli mi sorularına son bir kez yanıt vererek konumuzu bitirelim. Ada masalı dizisi 12 bölümlük ön sözleşme sonrasında reyting sonuçlarına göre karar verilecek ve dizi ya final yapacak ya da sözleşmesi uzatılacak. Sözleşmesi uzatılmazsa ağustos ayının sonunda final yaparak ekrana veda edecek ancak eğer dizinin izlenme oranları yeterli ise yeni sezonda da kaldığı yerden devam edecek. Sizlerde Ada masalı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Poyraz ve Haziran’ın öyküsünü beğenip beğenmediğini dizi yorumlarınızda belirtebilirsiniz.. Hoşçakalın..

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Çok güzel bir yaz dizisi yeter artık bitirmeyin şu dizileri ,çevremde sevmeyen yok ada masalını,bakmayanlar için bize yazık degilmi 🙏🙏

Etiketler