Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir? Özel Hayatı Sevgilisi (Ayça Ayşin Turan)

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi Star TV için hazırlanmakta olan bir yaz dizisidir. Hazırlıklarına geçtiğimiz günlerde hızlı bir şekilde başlanmış olan Ada Masalı dizisinde yer alacak olan karakterler merak edilmeye başladı, Ada Masalı dizisinde merak edilecek olan karakterlerden bir tanesi Haziran karakteri oldu. Biz de bu konumuzda Ada Masalı dizisindeki Haziran karakterinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin hem Ada Masalı dizisindeki Haziran karakterini hem de Haziran karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça Ayşin Turan‘ı yakından tanıyalım.Ada Masalı Dizisi Derya Karakteri

Ada Masalı Dizisi Haziran Karakteri

Ada Masalı Dizisi Haziran KimdirGeçtiğimiz günlerde İzmir’de çekimlerine başlanmış olan Ada Masalı dizisinde güzelliği ile ön planda yer alan Haziran karakteri karakteristik özellikleri ile oldukça merak edildi. Ancak Haziran karakterinin özellikleri resmi siteler tarafından net bir şekilde açıklanmadı. Ada Masalı dizisindeki Haziran karakterinin özelliklerini güncel olarak sizlere sunacağız. Haziran karakterinin özellikleri için bizi takipte kalmaya devam edebilirsiniz.

Ada Masalı Dizisi Haziran Kimdir?

Ada Masalı dizisinde Haziran karakterine hayat verecek olan güzel oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’dır. Yer almış olduğu projeler ve güzelliği ile sık sık gündeme gelmekte olan Ayça Ayşin Turan’ı konumuzun ilerleyen kısmında sizlere daha yakından tanıtacağız. Haberimizin devamını okuyarak Ayça Ayşin Turan hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ayça Ayşin Turan Kimdir

Ayça Ayşin Turan Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk ile yakından ilgilenen oyuncumuz Ayça Ayşin Turan, bu güne denk pek çok dizi ve filmde yer almıştır. 2011 yılında tanınmaya başlamış olsa da ilk dizi oyunculuğu deneyimini 2007 yılında Affedilmeyen dizisi ile yaşamıştır. En son ise karşımıza Arıza dizisindeki Halide karakteri ile çıkmıştır. 2021 yılının yaz sezonunda ise Ada Masalı dizisinde Haziran karakteri ile gündeme gelecektir.

Ayça Ayşin Turan’ın Dizileri

2007 – Affedilmeyen
2007 – Hayal ve Gerçek
2011-2012 – Dinle Sevgili
2013-2016 – Karagül
2016 – Altınsoylar
2017-2018 – Meryem
2018-2019 – Hakan: Muhafız
2020 – Zemheri
2020-2021 – Arıza

Ayça Ayşin Turan’ın Instagram Hesabı

Ayça Ayşin Turan'ın Instagram HesabıAyça Ayşin Turan, instagramda da insanlar tarafından oldukça ilgi görmekte ve beğenilmektedir. Ayça Ayşin Turan’ın resmi instagram hesabında 179 gönderisi bulunurken 4 milyonu aşkın da takipçisi bulunmaktadır. İzleyicilerin beğenisini büyük ölçüde kazanmış olan Ayça Ayşin Turan’ın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @aycaaysinturan kullanıcı ismini hesaba bakabilirsiniz.

Ayça Ayşin Turan’ın Sevgilisi Kimdir?

Ayça Ayşin Turan, 2016 yılında Altınsoylar dizisinde beraber yer almış olduğu Aras Aydın ile aşk yaşamaktadır. 2016 yılında aynı dizide yer alan Aras Aydın ve Ayça Ayşin Turan, 2017 yılında ise birliktelik yaşamaya başlamış ve birlikteliklerini takipçilerine duyurmuşlardır.

Ada Masalı Dizisi Haziran’ın Kıyafetleri

Ada Masalı Dizisi Derya'nın KıyafetleriAda Masalı dizisinde ön planda yer alan ve kusursuz fiziğiyle giydiği kıyafetlerin tümünü kendine yakıştıran Haziran karakterinin kullanmış olduğu elbise ve kıyafetler oldukça merak edildi. Ada Masalı dizisi Star TV’de olan yayın hayatına başladığı zaman Haziran karakterinin dizide kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseleri detaylı bir şekilde sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Ada Masalı dizisindeki Haziran karakterinden ve Haziran karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Ayça Ayşin Turan’dan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi büyük bir merakla bekliyoruz. Ada Masalı dizisindeki oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz Ada Masalı Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı başlıklı konumuzda bakabilirsiniz.

Etiketler