Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

20.06.2019
551

Ada Dizisi Oyuncuları Konusu Özeti Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak? Tüm kanallar ve yapım şirketleri yeni sezon için hazırlıklara devam ediyor. Yeni sezonda yayınlanacak olan yeni diziler belirlenmeye başlıyor. Yeni sezon hazırlıklarına Atv de kadrosuna yeni bir dizi katarak devam ediyor.

Tims & B Productıon imzası taşıyan Ada dizisi ile ilgili hazırlıklar devam ediyor. Ada dizisinin yapım şirketi olan Tims & B Productıon bu sezon bir çok diziye imza atmıştı. Bu sezon yayınlanan Söz, Gülperi, Bir Zamanlar Çukurova, Leke dizilerinin yapım şirketi olan Tims & B Yapım yeni sezonda da Ada dizisine imza atıyor. Ada dizisi senaristiliğini ise Yılmaz Şahin yapıyor. Ada dizisinin yeni sezonda ATV de yayınlanacağı söyleniyor.

Ada Dizisi Oyuncuları Kimler?

Ada dizisi için hazırlıklar devam ediyor.  Oyuncu arayışları cast çalışmaları devam ediyor. Ada dizisi için oyuncu seçmeleri devam ederken şimdilik görüşülen ve netleşen bir oyuncu bulunmuyor. Ada dizisi oyuncuları olarak hangi oyuncuları ekranda görmek istersiniz? Oyuncular netleştikçe konumuza ekleyeceğiz. Ada dizisi oyuncuları bilgileri daha önce rol aldıkları yapımlar hepsi konumuzda olacaktır.

Ada Dizisi Konusu Özeti?

Ada dizisi konusu nedir? Ada dizisinin yayınlandığı kanal yapım şirketi ve senaristi açıklandı. Ancak Ada dizisinin konusu nedir açıklanmadı. Yakında Ada dizisi ile ilgili daha fazla bilgi sosyal medyaya verilecektir. Ada dizisi bilgileri yapım şirketi tarafından açıklandığında sizlere bu konumuzda paylaşacağız.

Ada dizisiyle ilgili net bilgiler geldikçe ada dizisinin oyuncuları kimler olacak? Ada dizisinin konusu nedir, ada dzisinin anlatacağı hikaye nedir? Ada dizisi ne zaman hangi kanalda yayınlanacak ve Ada dizisi özeti bilgileri tüyoları nedir? Ada dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Bu sorulara gün geçtikçe gelecek bilgilerle konumuzu zenginleştireceğiz, şimdilik bu soruların çoğu cevapsız. Ada dizisi ile ilgili bilgileri yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ada Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Ada dizisi hangi kanal da yayınlanacak? Ada dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak. Atv nin yeni sezon ekranında yayınlanacak olan Ada dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. Ada dizisi yeni sezonda yayınlanacağı için eylül ayından sonra yayınlanacaktır muhtemelen.  Ada dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Netleşen bilgilerle konumuz sürekli güncellenmektedir. Takipte kalınız…

Ada Dizisi ile İlgili Son Haberler:

Tims & B Yapım’ın ATV için hazırladığı konuşulan “Ada” dizisinin kanalı ve senaristi değişti! Şu sıralar Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcılığını üstlenen Tims & B Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, Eylem Canpolat ve Ozan Aksungur’un ise senaristliğini üstlenmesi beklenen ”Ada” dizisinin yeni senaristi Eda Tezcan oldu. Oyuncu kadrosu belli olmayan, yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen dizinin yeni kanalı da Show TV oldu.ada dizisi show tv

Ada Dizisi Show Tv de yayınlanacak, Ada dizisinin Senaristi Eda Tezcan

YORUMLAR

  1. Suddeeeeeee dedi ki:

    Ekin Koç ve Demet Özdemir
    Oynasın LÜTFEN