Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Tv
14.12.2020
9

Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu Exxen Abonelik Ücreti Ne Kadar? (Exxen Aylık Yıllık Abonelik Parası) 2021 Yılbaşından itibaren yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformu abonelik ücretleri belirlendi. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunu izleme ücreti ne kadar? Exxen TV aylık abonelik ücreti ne kadar? Exxen yıllık ücretleri nasıl? Bu soruları sizlerle konumuzda paylaşalım.

Acun Ilıcalı’nın Yeni Platformu Exxen İzleme Ücreti Ne Kadar?

Acun Ilıcalı’nın yeni internet tv platformu olan Exxen’in abonelik izleme ücretleri belli oldu. Exxen platformunda yayınlanacak olan dizi ve programların bazıları açıklanmıştı. Popüler isimlerle programlar yapmayı planlayan Acun Ilıcalı popüler dizilerle de Exxen’i sevilen bir platform yapma planları içerisinde. Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde bir programa katılmıştı yaptığı açıklamalarda Exxen’de 1500 kişi çalışıyor ve yıllık maliyeti şuan 900 Milyon TL demişti. Bu yüzden de Exxen ücretsiz olur mu? Exxen aylık ve yıllık abonelik ücretleri nasıl? Merak edilen soruları cevaplandıralım.

exxen abonelik uyelik ucretleri

Exxen Ücretsiz Olacak Mı?

Exxen tamamen ücretsiz olmayacak. Ancak Exxen platformunda yayınlanan dizi programları seyirciye tanıtmak ve üyelik kazanmak için ilk ay ücretsiz olacağı açıklandı. Exxen 2021 yılbaşından itibaren yayınlanacak ve ilk ay ocak 2021’de Exxen’i ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Sonraki ay yani 2021 Şubat’tan itibaren küçük bir bedel ödeyerek izlemeye devam edebilirsiniz.

Exxen Aylık- Yıllık Abonelik Ücreti

Güncelleme: EXXEN aylık ücreti kesinleşti. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu platformun aylık abonelik ücreti 9.90 TL olarak kesinleşti. Yepyeni dizi, reality show ve eğlence programları ile yarışmaların, belgesellerin, çocuklar için çizgi filmlerin yer alacağı Exxen kanalında bir çok ünlü ismin projesi yer alıyor. Exxen aylık ücreti 9.90 olarak kesinleşti ve ilk 7 gün ücretsiz olarak izleyebileceksiniz.

Acun Ilıcalı katıldığı programda yaptığı açıklamada Exxen’in içeriklerinin yıllık maliyetlerinin 900 Milyon lira olduğunu bu yüzden de gel bedava seyret deme şansının olmadığı söyledi. Ancak Exxen platformunu izleme ücretinin Türkiye’de herkesin ödeyebileceği şekilde olacağını söyledi. Exxen platformu izleme ücretinin ne kadar olacağı merak edilirken Acun Ilıcalı bu merakı da giderdi ve Exxen abonelik ücretleri açıklandı.

exxen reklamsiz uyelik ne kadar

Exxen platformun ilk ay ücretsiz olacak. Exxen yayına başladığı 2. ay ve devamında aylık 7,99 TL olacak. Exxen platformu yıllık peşin ödeme ile yıllık abonelikte aylık ücret 5,99 TL oluyor. Yıllık abone olmak daha avantajlı tabiki.

Exxen Reklamlı – Reklamsız Üyelik Ücreti

Güncelleme: Acun Ilıcalı’nın patronu olduğu platformun aylık reklamlı ücreti 9.90 TL, aylık reklamsız ücreti ise 19.90 TL olarak belirlendi.

Exxen iddialı dizilerin, reality show ve eğlence programlarının, yarışmaların, çocuk içerikleri ve belgesellerin yer alacağı ve bunların dışında birçok farklı projenin de yer alacağı platform olacak. Exxen’de yayınlanacak dizi programlar belli olmuştu. Acun Ilıcalı Exxen izleme ücretinin Türkiye de herkesin ödeyebileceği şekilde olacağını söylemişti ve sözünü tuttu. Exxen platformunda iki yol olacak. Birisi reklamlı üyelik diğeri reklamsız üyelik. Exxen platformunda reklamlı üyelik elbetteki daha ucuz. Yukarıda ücretlerini yazdığımız üyelik reklamlı üyelikler.

exxen aylik yillik izleme ucreti nekadar

Reklamlı üyeliğin aylık ücreti 7.99 TL iken yıllık abone olunursa aylığı 5.99 TL oluyor. Exxen’de reklamsız üyeliğin ücreti henüz belli olmasa da reklamsız üyeliğin ücreti biraz daha fazla olsa da 30 TL’den az olacağı konuşuluyor. Exxen’in reklamsız üyelik ücreti de çok cuzi bir miktar olacaktır. Siz Exxen’e abone olmayı düşünüyor musunuz? Exxen’de reklamlı mı reklamsız mı üyelik istiyorsunuz? Exxen’e hangi dizi ya da program için abone olursunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..