Acans Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu (Blu Tv)

25.12.2020
19

Bu konumuzda yeni sezonun iddialı dizilerinde biri olan Acans dizi dizisinin oyuncu kadrosunu tanıyacağız. Diziyi Blu TV, bugün Twitter hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Dizinin tanıtım fragmanının yayınlanmasıyla meraklarda arttı. Dizi hakkında şimdilik fazla bir bilgi yoktur ancak dizisinin bir komedi dizi olduğu ve başrollerinde Algı Eke, Bülent Emrah Parlak ve Derya Alabora’nın olduğu biliniyor. Yeni sezonda izleyiciyle buluşmayı planlayan dizinin diğer oyuncuları henüz bilinmiyor ilerleyen günlerde belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Şimdi gelin Acans dizisinin oyuncu kadrosunu daha yakından inceleyelim.

acans kim kimdir

Acans Dizisi Oyuncu Kadrosu

Algı Eke- Mutlu,
Bülent Emrah Parlak- Tuncay,
Melisa Berberoğlu

Derya Alabora- Nilgün,
Birkan Akyol,
Can Sertaç Adalıer…

Acans Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Algı Eke

16 Eylül 1985 yılında Istanbul’da dünyaya gelen oyuncu aslen Artvin’lidir. Üniversite eğitimi için Berlin’e giden oyuncu burada tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji okumuştur. Kamera karşısına ise ilk defa 2007 yılında Kavak Yelleri dizisinde konuk oyuncu olarak dahil olmuş ve bir sekreteri canlandırmıştır. Yeteneği ile yapımcıların dikkatini çeken oyuncu daha sonra 2008 yılında Baba Ocağı dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Algı Eke Acans Dizisi Oyuncu KadrosundaBirçok dizi ve sinema filminde başrol olarak yer alan oyuncumuz en son 2020 yılında yayınlanan Hizmetçiler diziyle karşımıza çıkmıştı ancak dizinin reytinglerinin düşük gelmesi sebebiyle dizi erken finale gitmişti. Galip Derviş dizisiyle büyük kitlelere ulaşan oyuncumuz dizinin 6 bölüm senaristliğini de yapmıştır. Birçok alanda ödüller alan başarılı oyuncu Algı Eke, 2017 yılında Inan Ulaş Torun ile dünya evine girmiştir. Ancak çift daha sonra 2019 yılında anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Başarılı oyuncu şimdiler de Blutv de yayınlanacak olan Acans isimli komedi dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır.

Algı Eke rol aldığı diziler

2008 – Baba Ocağı (Kısmet Kılıçparlar )
2010 – Dürüye’nin Güğümleri (Hayriye Gülbayır)
2011 – Keşanlı Ali Destanı (Fehime)
2012 – Annem Uyurken (İclal Aycan)
2013-2014 – Galip Derviş (Hülya Uçar)
2015 – Ayrılsak da Beraberiz (Berna)
2016 – Hayat Sevince Güzel (Zarife Toprak)
2017 – İsimsizler (Dr. Elif Toprak)
2020 – Hizmetçiler (Atiye)

Bülent Emrah Parlak

41 yaşındaki oyuncu aslen Elazığ’lıdır ancak çocukluğunu Ankara da geçirmiştir. Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nünden mezun olan oyuncu, Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncularına katılmıştır. BKM Mutfak’ta “Sizinkiler” adlı çocuk oyunlarında yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında geçen yetenekli oyuncumuz ilk profosyenel oyunculuğu Kurtlar Vadisi dizisiyle yaşamıştır. Birçok dizi ve sinema filminde başrol olarak yer alan oyuncumuz, 2015 yılında Burcu Gönder ile evlenmiştir. Ancak çift daha sonra anlaşamayarak 2020 yılında yollarını ayırmıştır. Kamera karşısına en son Arka Sokaklar dizisinde, Avukat Nedim karakterine hayat vererek 8 bölüm yer alan oyuncu şimdilerde Acans dizisinin oyuncu kadrosuna katılmıştır. Ancak nasıl bir karaktere hayat vereceği henüz belli değildir.

Bülent Emrah Parlak Acans Dizisi Oyuncu Kadrosunda

Bülent Emrah Parlak rol aldığı diziler

Arka Sokaklar (2020) – Avukat Nedim (8 bölüm)
Küçük Şeyler (2019)
Jet Sosyete (2018) – Taksici (6. bölüm)
Tatlım Tatlım (2017)
Aşk Laftan Anlamaz (2017) (Cemil)
Familya (2016)
Ankara’nın Dikmen’i (2014) (Dikmen)
Bir Yastıkta (2013) (Karta)
Aşağı Yukarı Yemişliler (2011) (Mikail)
Gönül Salıncağı (2007)
Hırsız Polis (2005)
Kapıları Açmak (2005)
Sahra (2004)
Kurtlar Vadisi (2003)

Melisa Berberoğlu

Acans dizisi kadrosuna katılan oyuncu Melisa Berberoğlu kimdir? Melisa Berberoğlu son olarak Kırmızı Oda dizisine katılmıştı. Kırmızı Oda dizisinde Garip’in aşık olduğu gazinoya düşen bir kadındı. Melisa Berberoğlu Kırmızı Odadaki rolü ile akıllarda yer edinirken şimdi de Acans dizisine katıldı. Bilkent Üniversitesi Tiyatro mezunudur. PH7 Menajerlik şirketine kayıtlıdır. Otis Tarta ve Kırmızı Oda dizilerinde rol aldı. Melisa Berberoğlu instagram hesabı https://www.instagram.com/melisaberb/?hl=tr

melisa berberoglu kimdir acans dizisinde

Derya Alabora

19 Ağustos 1959 yılında Istanbul da dünyaya gelen oyuncu, 1982 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Daha sonra 1 yıl Bursa Devlet Tiyatrosunda çalışmıştır. Birçok tiyatro oyununda yer alan usta oyuncu, hala aktif olarak tiyatro yapmaktadır. Kamera karşısına ise ilk defa Bir Kırık Bebek filmiyle geçen oyuncu, bu film sayesinde 1997 yılında en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır. Usta oyuncu yeteneğiyle herkesi etkilemeyi başarmıştır ve daha sonra birçok projede yer almıştır. Kariyerinde ki çıkışı “Şaşıfelek Çıkmazı” dizisinde hayat verdiği Aysel karakteri sayesinde yakalamıştır. 1983 yılında Uğur Yücel ile dünya evine giren oyuncunun Can isminde bir oğlu vardır. Birçok alanda ödüller alan oyuncumuz, kamera karşısına en son 2020 yılında aldığı reytinglerden dolayı erken finale giden Iyi Günde Kötü Günde dizisiyle geçmiştir.

Derya Alabora Parlak Acans Dizisi Oyuncularindan

Derya Alabora rol aldığı diziler

2020 İyi Günde Kötü Günde
2017 Ateşböceği
2016 Istanbul Sokakları
2014 Paşa Gönlüm
2012 Çıplak Gerçek
2011 Küçük Hanımefendi
2009 ES-ES
2005 Aşk Her Yaşta
2002 Aşk Meydan Savaşı
2000 Şaşıfelek Çıkmazı
2000 Renkli Dünyalar

Birkan Akyol

birkan akyol acans dizisinde rolu karakter

Can Sertaç Adalıer

Can Sertac Adalier kimdir

Acans dizisi ne zaman hangi kanalda başlayacak?

Yeni sezonda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi dijital bir platform olan Blutv de yayınlan hayatına başlayacaktır. Dizinin ne zaman yayınlanacağı tam anlamıyla belli değildir. Ancak 2021 yılının ilk aylarında yayınlanması tahmin ediliyor.

Acans dizisinin konusu nedir?

Dizi hakkında ki bilgiler çok kısıtlıdır. Ancak dizinin bir komedi dizisi olduğu ve bir reklam ajansında yaşanan eğlenceli anları konu edineceği biliniyor. Derya Alabora, Algı Eke ve Bülent Emrah Parlak Acans Dizisi Oyuncularından bir kaçı..Acans Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Bu konumuzda sizlere yeni sezonda Blutv de yayınlanacak olan Acans dizisinin oyuncu kadrosunu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..