9 Kere Leyla Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Tv de İlk Hangi Kanalda?

01.01.2020
500

9 Kere Leyla Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Tv de İlk Hangi Kanalda? Dokuz Kere Leyla filmi hazırlıkları devam ediyor. Oyuncu kadrosu netleşen dizinin konusunu da sizlerle paylaşacağız. Ancak Dokuz Kere Leyla (9 Kere Leyla) ne zaman yayınlanacak vizyona ne zaman girecek bakalım. Belli olunca sizlerle paylaşacağız.

9 Kere Leyla (Dokuz Kere Leyla) filmi başrol oyuncuları Demet Akbağ, Haluk Bilginer oldu. Dokuz Kere Leyla filmi oyuncu kadrosunda Fırat Tanış, Elçin Sangu ve Alican Yücesoy bulunuyor. Dokuz Kere Leyla filmi oyuncu kadrosunda yer alan isimlerin bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz. Dokuz Kere Leyla filmi yönetmen koltuğunda Ezel Akay oturuyor. Komedi türündeki filmin vizyon tarihi ve hangi kanalla anlaşma yapıp hangi kanalda ilk kez yayınlanacağı kesin belli değil. 9 Kere Leyla Filmi Oyuncuları kimler

Dokuz Kere Leyla Filmi Oyuncu Kadrosu

Demet Akbağ

1959 tarihinde Denizli’de doğdu.  1982’de İstanbul Belediye Konservatuvarı’na girdi. 1982 yılında amatör olarak tiyatrolarda rol aldı. 1983 yılında Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Tiyatrosu’nda rol aldı. Beşiktaş Kültür Merkezi’nin (BKM) dışında, Kent Oyuncuları, Hadi Çaman, Yeditepe Oyuncuları, Devekuşu Kabare, Dormen Tiyatrosu ve Ortaoyuncular gibi topluluklarla çalıştı.

1987’de Yılın Televizyon Yıldızı seçildi. Sanat hayatı boyunca bir çok ödüle layık görüldü. 1997 yılında Yılmaz Erdoğan ile birlikte Bir Demet Tiyatro dizisinde yer aldı. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Demet Akbağ’ın rol aldığı bazı dizi filmleri: Bir Demet Tiyatro, Bir Demet Yerli Film, Bir Demet Kahkaha, Şen Kahkahalar, Sevinçli Haller, Ölümsüz Aşk, Sen Harikasın, Fırıldak Ailesi ve Sevdaluk dizilerinde rol aldı. Bunun yanında sayısız tiyatro oyununda yer aldı. Demet Akbağ’ın instagram hesabı: https://www.instagram.com/demetakbag/ demet akbağ yeni filmi 9 kere leyla

Haluk Bilginer

1954 yılında doğdu. Haluk Bilginer lisede okurken tiyatro koluna girdi ve Cahit Gürkan’ın öğrencisi oldu. Demokrat İzmir Gazetesi’nin açtığı liselerarası tiyatro yarışmasında ilk ödülünü aldı. Jüride yer alan tiyatro müdürü Ragıp Haykır’ın davetiyle İzmir Devlet Tiyatrosu’nda konuk oyuncu olarak çalıştı. Haluk Bilginer Türk sanat camiası için büyük değerlerden birisi. Oyunculuğu ile er zaman aranan biri olan popüler kişiliği ile de kendinden söz ettirmeyi her daim başardı. Haluk Bilginer son günlerde Emmy Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu Ödülünü alarak dünyaya adını duyurdu.

Haluk Bilginer instagram hesabı https://www.instagram.com/halukbilginer_official/ Haluk Bilginer’in rol aldığı dizi filmlerin bazılarını yazalım. Hayatımın Rolü, Acayip Hikayeler, Masum, Kara Yazı, Şahsiyet son yıllardaki projeleri. Ona ödül kazandıran ise Puhu TV de yayınlanan Şahsiyet dizisindeki Agah karakteri oldu.

Fırat Tanış

Fırat Tanış 1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. Lise eğitimi sırasında İstanbul Liselerarası Tiyatro Yarışmasında oyunculuk ödülleri kazanmıştır. 15 yaşında ilk bestesini yaptı. Teoman, Emre Altuğ, Levent Yüksel, Gülay gibi pek çok ismin seslendirdiği besteleri vardır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarında 2001 yılına kadar oyunculuk görevi yaparken Nazım Hikmet Tiyatro Akademisi ve Kadıköy BLOK’ta oyunculuk dersleri verdi.

1995 yılında dizilerde rol almaya başladı. Kanal 6’da yayınlanan sit-kom tarzı komedi dizisi Radyo Madyo’da rol aldı. Sonrasında rol aldığı bazı dizi filmler; Sürgün İnek, Ulan İstanbul, Geniş Aile, Geniş Aile Yapıştır, Çetin Çeviz, Kaos, Ver Kaç ve İstanbullu Gelin dizi filmlerinde rol aldı. Oyuncunun instagram hesabı https://www.instagram.com/firattanis/

Elçin Sangu

Elçin Sangu 1985 yılında İzmir’de doğdu. Mersin Üniversitesi Opera bölümünde eğitim aldı sonrasında 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni burslu olarak kazandı. Sahne Tozu Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde oyuncu olarak yer almaya başlamıştır. İlk olarak 2011 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynadı. Sonrasında 2012 yılında Aşk Kaç Beden Giyer , Bir Aşk Hikayesi, Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora, Kiralık Aşk, Yaşamayanlar ve Çarpışma dizilerinde rol aldı. Kiralık Aşk dizisi ile meşhur oldu ününe ün kattı diyebiliriz. Güzel oyuncu hem gençliği hem güzelliği ve fiziği ile herke starafından çok beğeniliyor. Elçin Sangu instagram hesabı https://www.instagram.com/firattanis/

Alican Yücesoy

Alican Yücesoy 1982 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okudu. Okulla aynı anda Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya başladı.Alican Yücesoy’un rol aldığı dizi filmler; Zoraki Koca, Sende Gitme, Şubat, Suskunlar, İntikam, Bana Artık Hicran De, Kördüğüm, Serçe Sarayı ve Adı Zehra dizilerinde rol aldı. Alican Yücesoy instagram hesabı: https://www.instagram.com/alicanyucesoy/

Dokuz Kere Leyla Filmi Konusu;

9 Kere Leyla filminde Leyla ve Adem mutlu bir çifttir. Yıllardır devam eden evlilikleri son zamanlarda bir çıkmaza girer. Adem evliliklerinde heyecan yok diye aşkını yitirir. Karşısına çıkan Nergis’e aşık olur. Nergis Ademin kalbinin yeniden atmasını sağlamıştır. Ancak Nergis özgürlük takıntılı biridir. Adem Nergis’in aşkı ile yanarken ve gözü kimseyi görmezken Nergis kendine kurduğu tek kişilik hayata kimseyi almak istemez.

9 Kere Leyla Filmi Nerede Çekiliyor?

9 Kere Leyla Filminin çekim yerleri öncelikle İstanbul olacak. Dizi ve film çekim platosu olarak kullanılan Beykoz bu konuda ilk çekim yerleri olacak. Daha sonra farklı mekanlarda çekimleri devam edecek olan 9 Kere Leyla Filminin nerede çekildiği konusunda detayları fragman çıktıktan sonra ekleyeceğiz buraya.

9 Kere Leyla filmi oyuncuları9 Kere Leyla Filmi  Vizyon Tarihi Ne zaman

Dokuz Kere Leyla filminin çekimleri 2020 ocak ayında başlıyor. Dizinin çekimlerinin ilk baharda bitmesi ve Nisan Mayıs gibi beyaz perdede olması bekleniyor. Dokuz Kere Leyla film çekimleri ve set görüntüleri yakında buraya eklenecektir.

9 Kere Leyla Filmi Tv de ilk hangi kanalda?

9 Kere Leyla filmi sinemada gösterildikten yaklaşık 2 ay sonra tv ile anlaşma yapılınca buraya yazacağız. 9 Kere Leyla filmi büyük ihtimalle Tv8 ekranlarında ilk olarak gösterileceğini düşünüyoruz.

Başarılı oyuncuları kadrosunda barındıran film Dokuz Kere Leyla çekimleri ocak ayında başlıyor. Vizyon tarihi açıklanmayan filmin detayları netleştikçe konumuza eklemeye devam edeceğiz. 9 Kere Leyla filmi komedi türünde ve kadrosu ile de başarılı bir film olacağının garantisini şimdiden veriyor. 9 Kere Leyla filmini izlemeyi düşünür müsünüz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Hemen izleyeceğiz bekliyoruz oyuncular senaryo yapımcılar harika neşeli bişey olucak belli kutluyorum emeği geçen herkesi