9 Aralık Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi?

9 Aralık Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi? sorusuna hemen yanıt verelim. Bu akşam Vuslat yayınlanmayacak. Cumhurbaşkanı ile özel söyleşi olacağı için Vuslat 9 Aralık pazartesi günü yayınlanmayacak, yerine Seksenler dizisi yayınlanacak. 9 Aralık Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi? sorusuna cevap verdik.

9 Aralık Vuslat Dizisi Var mı Yok mu9 Aralık Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi?

SON HABER: Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı, kadrosunda Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı gibi isimlerin yer aldığı dizi bu akşam 21.00’de başlayacak Cumhurbaşkanı Özel Yayını nedeniyle gelecek hafta izleyiciyle buluşacak. Vuslat yeni bölümleriyle her Pazartesi TRT 1’de!

Vuslat Dizisi Var mı Yok mu? Neden Yayınlanmıyor Bitti mi Final mi? 9 Aralık Pazartesi. TRT 1’in sevilen dizisi Vuslat bir hafta mola veriyor. Vuslat dizisi önümüzdeki hafta yani 9 Aralık günü yayınlanmayacak. Vuslat dizisi neden yayınlanmıyor? Vuslat dizisi final yapacak reyting nasıl soruları akıllara geliyor. Bu soruların cevaplarını sizlerle konumuzun devamında paylaşalım.

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı, başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe, Osman Alkaş, Sennur Nogaylar, Gamze Süner Atay, Şeyla Halis, Murat Karasu, Canan Mutluer ve Özcan Varaylı gibi isimlerin yer aldığı Vuslat dizisi 9 Aralık pazartesi akşamı Trt1 ekranlarında olmayacak. Hayranları yayınlanmayınca acaba final mi yaptı diye sormaya başladı. Sebebi ise: Cumhurbaşkanı ile özel söyleşi olacağı için14 Ekim Vuslat Dizisi Var mı Yok mu

Vuslat Dizisi 14 Ekim Pazartesi Neden Yayınlanmıyor?

Vuslat dizisi 14 ekim pazartesi günü yayınlanmayacak. Çünkü milli maç yayınlanacak o saatte. Trt1 milli maçların yayın kanalı olduğu için Vuslat dizisi yeni bölüm saatinde milli maç yayınlanacak. Bu yüzden de Vuslat dizisi yayına 1 haftalık bir mola verecek. Vuslat dizisinin yayınlanmamasının reytinglerde ya da final ile bir alakası yok yani. Vuslat dizisi reytinglerde başarılı olduğu müddetçe yayınlanmaya devam edecektir.

Vuslat Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

Vuslat dizisi 9 ARALIK pazartesi günü yayınlanmayacak. Ancak bu bir final kararı değil. Vuslat dizisi 9 ARALIK pazartesi yayınlanmasa da bir hafta aradan sonra yayınlanacak. Vuslat dizisi yeni bölümü kaldığı yerden 16 ARALIK pazartesi akşamı yayınlanacak.

Vuslat Dizisi Final Yapacak Mı Bitecek Mi?

Vuslat dizisi pazartesi akşamları Trt1 de sevenleri ile buluşuyor. Dizi hikayesi gereği aşk entrika gibi görülse de altta yatan bir Satrancı Urefa var ki dizinin tüm kaderini belirliyor ve değiştiriyor. Vuslat dizisi ilk bölümünden beri yer verilen Satrancı Urefa (Alimlerin Satrancı) çok merak edildi. Nasıl bir oyun, nasıl oynanır diye ilk bölümlerde çok fazla merak eden olmuştu. Satrancı Urefa ile Aziz’in kaderi değişiyor ve hayatı yön buluyor. Satrancın her basamağında biraz daha zorlanırken kendini bulmak için zorlu sınavlardan geçiyor.

Gelelim Vuslat dizisi final yapacak mı sorusuna… Vuslat dizisinin final gibi bir kararı yok. Yeni sezon başlamışken final düşünülemez. Final yapacak olsaydı eğer yeni sezona başlamazdı zaten. Ama yine de reytinglerine bakacak olursak çokça iç açıcı olmadığını görüyoruz maalesef.

Sıra Tarih RTG (%)
22. Vuslat 7 Ekim 2019 Pazartesi Reytingleri 2
20. Vuslat 30 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri 2
23. Vuslat 23 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri 2
22. Vuslat 16 Eylül 2019 Pazartesi Reytingleri 2
24. Vuslat 27 Mayıs 2019 Pazartesi Reytingleri 2
25. Vuslat 20 Mayıs 2019 Pazartesi Reytingleri 2

Vuslat dizisi sezon finalinin son iki bölümünde 24 25. sıralarda yer alıyordu. Vuslat dizisi yeni sezonun da başlaması ile beraber tekrardan pazartesi günleri yayınlanıyor. Vuslat dizisi yeni sezon reyting sıralamasında 20lerde yer alıyor. Ancak bu reytingler yükselmezse Vuslat dizisinin finali yakındır. Diğer kanallar reytinglerde başı oynarken Vuslat’ın bu sıralaması Trt1 yöneticilerini üzebilir ve yakında final diyebilirler. Ama ondan önce alınması gereken bir önlem daha var.

Vuslat dizisi için pazartesi çok zor bir gün. Pazartesi günlerinin reyting sahipleri var ve çok zorlu rakipler. Bu rakipler arasında da Vuslat dizisi ancak 20li sıralarda yer buluyor kendisine. Vuslat dizisinin rakipleri; Show TV Çukur, Fox TV Yasak Elma, Kanal D Zalim İstanbul ve Star TV Çocuk dizileri. Her kanalın bir yeni bölüm dizi yayınladığı pazartesi günü reytinglerde başarılı olmak zordur.

Vuslat dizisi yayın günü değişirse reytinglerinde artış olur mu yoksa değişmez mi bilinmez. Denemek lazım ancak reytingler bu oranlarla giderse yakında final kararı alabilir. Vuslat dizisini izliyor musunuz? Final yapmalı mı yoksa devam mı etmeli sizce? Yorumlarınızı aşağı yazınız. Vuslat yeni bölümüyle 21 Ekim Pazartesi TRT 1’de devam ediyor.

Yorum yaz

16 Yorum

  1. Vuslat nolur olsun lütfen final yapmayın sezon finali olsunn ama her pazartesi günü devam edin

  2. Pazartesi günleri çoğunlukla ev halkı çukuru izlediği için ben vuslatı salı günü telefondan izlemek zorunda kalıyorum vuslat dizisini çok seviyorum yayın gunünü cuma gününe alırmısınız lütfennnnnn

  3. Vuslat dizisini fazla izlemiyordum başka kanaldayken olduğum kanala reklam girince TRT1 i açıyordum ilk zamanlar böyleydi Sonrası bana vuslat dizisi çok heyecanlı gelmeye başladı.Artık pazartesi günü tek vuslat bakıyorum. Final yapmasını istemiyorum.Bende sizin gibi oyuncu olmak istiyorum.küçüklüğümden bu yana kadar fikrim değişmedi.Şuan lisedeyim yaşım küçük biliyorum.okulda drama seçmeli dersini seçtim.üniversiteyi güzel sanatlar,drama bölümünde okumak istiyorum.Bence bu dizi sonuna kadar devam etsin. Oyuncular bu dizinin senoryasunu çalışıyorlar isteyen oyuncular son bölümlerde ne olacağını fln da çalışıyor.Vuslat dizisi final yaparsa oyuncuların çalıştıkları boşa gitmiyor yeni birşey öğrenmiş oluyorlar.Ama bunları seyircileele buluşturmak inanılmaz. Ben dizi bitince diğer dizide ne olacağını merek edip düşünüyoruz herkes gibi. Vuslat dizisi final yapmamalısın

  4. Avatar Meral pazaroglu

    Vuslat biraz sıkıcı çünkü aziz ferideyi unutmus numarasi yapiyor biraz aşka donmeleri gerekiyor

  5. vuslat gibi değerli bir diziyi izlemeyen ratıngçilerin allah belasını versin ne anlarlar ki

Etiketler