Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti 10 Aralık Salı Fragmanı

Yemin dizisinin yeni bölümleri Kanal 7 de ekrana gelmeye devam ediyor. Yeni haftaya başlayacağımız 9 Aralık pazartesi günü Yemin dizisi 136. bölümü ile ekrana gelirken 10 Aralık salı günü Yemin dizisi 137. bölüm ile ekrana gelecek. Bu konumuzda sizler için yeni haftadaki gelişmeleri, Emir’in ve Reyhan’ın başına gelen yeni olayları yazarak tüyolardan bahsedeceğiz ve 9-10 Aralık Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında bilgiler ve videolar paylaşacağız.Yemin 136-137. Bölüm neler olacak

YEMİN 136. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın kendini sevdiğini zaten biliyordum diyerek onun kendisine olan sevgi ve saygısından şüphe duymadığını açıkça söyler. Artık ne olursa olsun seni bırakmam diyerek Reyhana olan sevgisini haykırır. Diğer yandan Reyhan izlemiş olduğu görüntülerdeki gölgenin Emire ait olmadığını anlar ve Cemrenin kendisine kurduğu kumpası çözer. Emir ve Reyhan büyük bir yükten kurtulmuştur artık. Cavidanın Reyhana konakta yemek yemeyi yasaklaması Emiri çileden çıkarır. Bunun acısını almak ve Reyhandan özür dilemek için güzel bir sürpriz hazırlar. Emir sürpriz bir akşam yemeği ile kırdığı incittiği Reyhanın gönlünü almaya çalışır. Emirin Reyhana okuduğu şiir de onun sevgisini gösterir.

Yemin dizisi 136. Bölüm özetiYemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti 9-10 Aralık Fragmanı

Öncelikle önceki hafta neler oldu neler yaşandı kısaca bahsetmek ve yeni bölümlerde neler olacağını tüyolarla sizlere yazmak istiyoruz. Her geçen gün Yemin dizisine olan ilgi ve alaka artarken reytinglerde de her geçen gün yeni rekorlar kırılıyor. Geçtiğimiz haftayı oldukça iyi bir seviyede kapatan Yemin dizisi Reyhan ile Emirin yeniden birbirine yakınlaşması ile seyircilerden yeniden talep görmeye başladı. Bakalım yeni haftada nasıl gelişmeler yaşanacak Emir CD izledikten sonra neler olacak, Reyhan hangi bilgileri söyleyecek içindeki bütün sırları anlatacak mı (Bize göre çok zor) izleyip göreceğiz.Yemin 136-137. Bölüm fragmanı

GEÇEN HAFTA YEMİN DİZİSİNDE NELER OLDU? Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti hakkında bilgilere geçmeden önce dizi ile ilgili geçen haftayı kısaca özetleyelim. Öncelikle Reyhan ve Emir: Reyhan bir temizlik şirketinde çalışmaya başlamış ancak bunu gören Emir gururuna yediremeyip onu bir eve göndertmiş ve orada Reyhanla baş başa kalarak sırları öğrenmeden onu bırakmayacağını açıkça söylemiştir. Reyhan ise tüm olup bitene rağmen hala Cemrenin planlarından korkmaya devam etmekte ve ne olursa olsun itiraf etmek istememektedir.Yemin 136-137. Bölüm 9-10 aralık

Onlar didişe dursun her geçen gün yeniden birbirine yakınlaşmaya başlamışlardır. Diğer yandan Cemre Cavidan ve Talaz arasındaki oyunlar birbirini takip ederken Cemre zor günler yaşamıştır. Cavidan ayrıca konakta Nigar ile de arası açılmış ve büyük paralar isteyen Nigar’a karşı nasıl bir yol izleyeceği konusunda kararsız kalmıştır Cavidan. Reyhanın gerçekleri her an söylemesi ise an meselesidir. Ancak bundan korkan Cavidan ne yapıp edip yeni bir plan bulmalıdır.

Yemin dizisi 137. Bölüm özeti 10 aralık salıYemin dizisi 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi

9 ARALIK PAZARTESİ YEMİN 136. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın kendini sevdiğini zaten biliyordum diyerek onun kendisine olan sevgi ve saygısından şüphe duymadığını açıkça söyler. Artık ne olursa olsun seni bırakmam diyerek Reyhana olan sevgisini haykırır. Diğer yandan Reyhan izlemiş olduğu görüntülerdeki gölgenin Emire ait olmadığını anlar ve Cemrenin kendisine kurduğu kumpası çözer. Emir ve Reyhan büyük bir yükten kurtulmuştur artık. Cavidanın Reyhana konakta yemek yemeyi yasaklaması Emiri çileden çıkarır. Bunun acısını almak ve Reyhandan özür dilemek için güzel bir sürpriz hazırlar. Emir sürpriz bir akşam yemeği ile kırdığı incittiği Reyhanın gönlünü almaya çalışır. Emirin Reyhana okuduğu şiir de onun sevgisini gösterir.

Yemin dizisi 136-137. Bölüm özeti 9-10 aralıkSevilerek izlenen Yemin dizisi 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi günü yeni bölüm fragmanı ile buraya eklenecek ve özeti sizlere sunacağız. Ancak izleyicilerimizden çok güzel yorumlar gelmekte ve Yemin 136. Bölüm özeti 9 Aralık Pazartesi gününün fragmanı ve özeti öncesinde sizlere bir kaç yorumcumuzdan Yemin dizisi 136. Bölüm analizi ve yorumu paylaşmak isteriz. Uzunca yorum ve analiz yazmak isteyenler yorum kısmına görüşlerini yazabilir. Bu görüşlerden bir kısmını konumuz içine ekleyeceğiz.

Yemin dizisi 137. Bölüm özeti 10 Aralık Salı

10 ARALIK Salı YEMİN 137. BÖLÜM ÖZETİ: Emir Reyhanın Cemre ile ne işinin olacağını düşünürken Reyhan her şeyi çözmek üzeredir. Doğası gereği biraz geç anlayacak olsa da Cemrenin planlarını ve nasıl bir kumpas kurduğunu öğrenir. Kemal bey ise Masalı ve Narini de alıp balık tutmaya giderler. Oldukça keyifli geçen balık tutma sonrasında artık Kemal bey bazı şeylerden daha emin olmaya başlamıştır. Emir Reyhanın arama kayıtlarını görünce şaşırsa da işin Cemre ile ilgili olduğundan emin olur..

İzleyici Yorumları: Diziyi izlettiren Kemal Beyin sahneleri. Hem karizmatik hem tutkulu bayiliyoruz. Bir de Allahinizi peygamberinizi seviyorsaniz şu Reyhan aglamasin kız aglarken misket yutmuş da sanki acil ilkyardim yapilmasi gerekiyormus gibi hissediyorum. Reyhan’in sahnelerini atliyorum izlemek tam bir Çin iskencesi. Keşke bir MUĆÎZE olsa da diziden ayrilsa ve yeni bir kadın başrol gelse lütfen please..

İzleyici Yorumları: Güllerin icinden canım koşarak koşarak gel bana gel 🌹💑
Guller icinde gorunce bu sarki geldi aklima 🙂
Valla Ben Cemreciyim biz sülalecek Cemreciyiz ve Emirin Cemreyle mutlu olmasini istiyoruz. Reyhan gitsin kendi gibi ezik konusmaktan aciz biriyle evlensin. Aptal kizlari fedakar olarak yamamaya çalisan uyanik senarist biz bunlari yemeyiz. Ters köşe yap ‘ve Emir ile Cemreyi evlendir. Hem klişe olmasin hem biz mutlu olalim
Yani ben Emir gibi bir erkek olsam hayatta Reyhanla evlenmezdim abi bu kızı izlemek iskence gibi ekranda yaa😝😝 sirf Cemre icin izliyoruz lutfen CemEm sahnelerini cogaltin. Tesekkurler..
9 Aralık pazartesi günü Yemin dizisi 136. bölüm özeti fragmanı ile 10 Aralık salı Yemin Dizisi 137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında bilgiler günü geldikçe güncellenecek ve yeni özet ile fragmanlar eklenecektir. Sizlerde 9-10 Aralık Yemin Dizisi 136.-137. Bölüm Özeti Fragmanı hakkında yorum ve görüşlerinizi analiziniz varsa aşağı yazın lütfen..Şimdiden teşekkürler.

Şule Abla ne demiş? Ah ,reyhan ah başına bir iş gelir kendini emirin kollarına atarsın,yeter artık vazgeç şu konuşmamaktan neyin derdindesin sen ,emirin sevgisinede kendi sevginede yazık ediyorsun kendin aradın polisi cemrenin konuşamadığını gördün ,aklın başına gelmedimi halâ reyhan demekki seni boşanıncaya kadar oyalamış ,bi düşün,benim düşüncem şu yönde cemre tehlike boyutunu aştı ve cavidan cemreden korksun artık ,dün cavidan reyhanı yastıkla boğmak istediğinin hayalini kurdu yoksa gerçekmiydi pek çağrıştıramadım, sizin aklınız nerde insanları koca bir hafta oyalamak ne demek emirle reyhana köşe kapmaca oynattınız,cavidanın nigâra elinde gösterdiği neydi öyle bunları düşünüyorsunuzda neden reyhanında tıpkı dünkü gibi uyurken sayıkladıklarını emirinde duymasını sağlayın,konakta bir oraya bir oraya koşturmayın şu kızı,hiç bir konu açık değil cd bozuldu hangi ara cavidan hemen nerden buldu elindekini talaz kemâlle narinin evinde vidyo çekti gonca şirkette hain bunlar hemen gün yüzünde kötülük,ya iyiliklerden bir habersiniz. Sakın ola artık ,seyirciyi oyalamayın kimse reyhanın yutkunarak bi saat konuşmadan bakmasına tahammülü kalmadı bence benimde öyle ,iyice paspallaştırdınız kızı saçı başı bu kadar özensizlik nedir ya vallahi narin kıyafet konusunda reyhandan bi tık önde kendinize gelin bence emirede hangi ara kaza yaptırdınız diziyi toparlayacağınıza dağıttınız bekleseydiz biraz hikmet bey iyileşseydi,gerçekler gün yüzüne çıksaydı bu diziye ne lâzım biliyormusunuz, sihirli değnek başka çözüm bulamadım.

Yorum: Yeter artik cavidanin pislikleri ortaya ciksin artik reyhan ve emir mutlu olsunlar artik narin ve kemal getcrk evlilik yasasinlar artik emir gercekleri gorsun artik annesinin nekadar kotu birisi oldugunu gorsun artik cavidan hapse girsin artik hikmet by iyilessin artik..

Yorum yaz

42 Yorum

 1. Merhabalar ,sevgiler..
  Dizi film sektoru oldukca zor ve meşakkatli bir sanat dalı.  Tüm sanat dunyasina ve sanatcilara sabirlar ve saygilarimizi sunariz.  Internet dunyasinin fenomen olmasiyla TV dunyasinin pabucu büyük oranda dama atıldı.  Internet dizileri en fazla 10 bölumlük kaliteli heycanli senaryolariyla seyirciyi cezbediyor.  Tabi seyirci bunu aylik belirli bir ucret karsiliginda izleyebiliyor. Bütcesi olmayan yine TVye mecbur kaliyor.  TV dizilerimizin hem suresi hem de birbirinin tıpkisi ayni protetip senaryo örgüsü hem seyirciyi hem oyunculari bıktırmış durumda. 2 bucuk saat dizi mi olur kardesim.  Ozetleriyle birlikte bir diziyi izlemek tam 4 saate mâl oluyor.  Bu uzun sureleri de doldurabilmek icin sagolsun senaristlerimiz yiyip ictigi, hayal edip etmedigi, uzaydaki gokyuzundeki tüm sacmaliklari ve karmasayi anlatmaya çalisiyor.  Üfürükten teyyare selam soyle o yare hesabi. Eskiden haftalik diziler 1 bucuk saat, günlük diziler 40dk falandi.  Hersey yerli yerinde anlatilir halka hitap eden yapimlar olurdu.  Bir dizi setinde en az 100 kisi ekmek yiyor.  Işikcısindan kameramanina, makyözunden çaycısîna kadar herkes o işten para kazaniyor.Ama dizi reyting canavari yuzunden aniden yayindan kalkinca herkes issiz kaliyor.  Allah rizasi icin hem şu dizi surelerini kısaltin hem de “sanat toplum icindir” anlayisini biraz daha baskin tutun.  Serveti funun tarzinda bir dizi dunyamiz var.  “Sanat sanat icinse hersey mubah” hükmü.  İnsanlar artık yalılari villaları ölümcül yapmacik asklari değil ; hayatin icinden birseyleri izlemek istiyor
  Kadina siddet, töre, zengin oglan fakir kız oyle zalimce ve seviyesizce isleniyor ki artık midemiz bulandi.  Bir kere de dinimizi, örfümuzu, geleneklerimizi anlatan diziler yapin.  Genc kız kuran okurken onu hayranlikla dinleyen bir erkek olsun yahut cuma namazina giden başrol erkek. Niye utaniyorsunuz gerceklerimizi anlatmaktan ? Bizim çok güzel bir dinimiz ve hayatimiz var.  Anlatsaniza ne güzel.  Yalı çapkını, villa entrikacisi, mahalle kabadayisi dayatmanizdan ne zaman vazgeceksiniz ? Topluma isik tutan bizi anlatan konular yazin biz de keyifle izleyelim.  Dizi bölumlerine ve sürelerine kota koyun . İlla izleniyoruz nasilsa diye 300 bölumlük dizi yazmanin mantigi yok.  Sonra hüsrana ugrayip reytinglere kurban gidince üzulen siz oluyorsunuz kanlı emeklerinizle.  Aynı konulari islemekten vazgecin.  Biz yaptik oldu anlayisiyla gemi yürümuyor.  Bir kere de farklı konulara yõnelin ve merkeze adaleti koyun. Yine izlenmezseniz eger  Hiç degilse denedik dersiniz.  Ne kaybedersiniz ki?? Biz dizilerden etkilenen bir toplumuz alt tarafi dizi diyip gecemiyoruz.  Bazi şeyleri ornek alıp etkileniyoruz.  Ve bize ornek olacak, iç açıcı kaliteli yapimlar izlemek de sonuna kadar hakkimiz diye düşünüyorum. 🌹🌹🌹

 2. Emir Cavidanin oglu değil miymis aa bunu ilk kez duydum ben şok
  Ama dizide böyle birsey duymadim Ben atladim mi acaba kim dedi bunu 🤔🤔

 3. Günaydınlar olsun hepinize ,benim gibi diziye kızan yok galiba ama kızmamak elde değil ,madem kızıyorsun diziye neden izliyorsun şule dediğinizi duyar gibiyim alışkanlık değin,merak değin ne derseniz değin yinede izliyorum ve cavidanın yaptıklarını dizide olsa bir anne olarak kabullenemiyorum ne yapayım bu benim yapım,evet nurbanunun dediği gibi emir kendi oğlu olmaya bilir,ama olmasa bile bu kadarı yapılmaz ,çok günâh ve çok ayıp ,seviyor reyhanı oğlun bu kadar gözün körmü .neyini anlatmış emirede bunuda anlatsın ,anlatsaydı zaten ilk önce konakta neden yemek yemediğini açıklardı,safmısın bu kadar,o mutfakta melikenin rolü çok pasif hiç bir şeyin farkında değil ne oldu kızım neyin var demekle iş yürümüyor melike hanım.😀😀😀😀😀😀

 4. Çok güzeldi hazırlanan akşam yemeği,gel gör,ki bunu çekemeyen cavidan hanım talaza hapsettirdiği cemreden medet umma peşinde bırak evlâdında hayatına yön versin mutlu kiminle oluyorsa bırak olsun,birde bana dizide olsa beddua etmeyin diyorsun cavidan tarhun,o zaman anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu hatırlatayım ,benim rol gereği dahi olsa buna tahammülüm yok kusura bakma,sen kendini kurtarmak için cemreyide reyhanıda hatta oğlunu bile feda edersin ,hani bunlar bu hafta son bulacaktı,koca bir yalanmı olacak nasıl başladıysa öylece biter ne hikmet bey iyileşir ne reyhan bir şey anlatır ne cavidan yapacaklarından vazgeçer olan emire olur.annesi yalan söyler evlâdına reyhan halâ bu oyun olabilirmi diye düşünür,bu güne kadar ne çözülmüş,ki emir ciddi ciddi reyhanın telefonunu incelerse işte o zaman gerçeği görür yoksa reyhanın hiç bir şey yapacağı yok kısaca özetlersem bu haftada böyle geçer .ümit yo yani.belki cemrenin annesinin sekreterinde cd kopyası varsa birşeyler değişebilir .artık ben reyhanla emirin birlikteliği izlemek istiyorum kötülüklerden prim çıkarmayın yeter artık beş hafta çok geldi .bunaltmayın insanı.

 5. Hayırlı günler ve yeni haftanın her günü sağlık sıhhatle, bolluk bereketle, huzur mutluluk la gönlünüzce olsun Gülay’cım ve değerlilerrim… Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 6. Bi dakka bi dakka😀😀😀emir cd nasıl izler ya onu arkadaşına göndermedimi cd olmadığını söylememişmiydi bu hangi ara olduda emir cd izledi ,yoksa reyhanın anlatması için kurulan bir oyunmu çözemedim ,neyse ne artık bu hafta doğru dürüst bölümler izleyelimde tüm hafta reyhanın koşuşturması narinin kemalin evcilik oyununu izledik,artık farkına varın da sevenlere sevgilerini yaşatın cavidanın planları artık cemrenin üstüne olsun reyhana besleme diyeceğine reyhanı sevmesini öğrensin konakta bir anne yaratın ,canavar yaratmayın zaten yaptıkları affedilir gibi değil ne kocasına ne reyhana yapılan bunu seyirciye gururla sundunuz tüm şimşekleri daha fazla üstünüze çekmeden dizinizi iyi yöne çekin artık söylenenleri okursanızda gücenmeyin yani bize yansıyanlar bunlar.

 7. Aç artık gözünü reyhan gör artık emirin nasıl gerçekleri öğrenmek için yanıp tutuştuğunu çaresizce çözüm aradığını anlat ne varsa içinde kimseden korkmadan çünkü seni seven her kötülükten koruyup kollayan biri var arkanda susmak hiç bir şeyi halletmedi gördün işte reyhan her fırsatta emir hep yanında sen mutfakta papatya çayı yapacağına melike ablana gerçeği söyle anladık gurur meselesi yaptın cavidanın söylediklerini haksızsın denilemez ama unutma,ki senin dayın ne kadar hasta olsada o konağın sahibi sen cavidanın sofrasına değil dayının sofrasına oturuyorsun,bunu bize bile seyirciye dahi bu şekilde gösterilip seyrettirmek bile tuhaf,çok basit fakat çokta ağır ,bunu insanın kapısının önünde yaşayan kedisi bile hak etmiyor,saf nigâr unuttu o cavidanın ne cambaz olduğunu eee sanada müstahak aldın nasibini işte şimdide öde bakalım kocana duyurmadan kredi kartlarının borcunu gelelim kemalle narin cephesine ne oldu narin hanım bu kadar inatlaşmanın sonu kemalin hayatını alt üst etti ,sen sadece gereksiz bal kabağı de neyine güveniyorsun bu kadar sır gibi saklanacak nasıl bir hayatın içinden geldin,gördük babanı gözünün önünde öldürmüşler sadece bu değil bence sen kesinlikle hırs yapıp yüksek okullarda tıp okuyup doktor olmuşsun bunu doktor bile farketti belki o doktor seni bile tanıyor olabilir.evet dönelim reyhanla emire fragmanda bu görüntü emire ait değil dedi reyhan yanlış anlamadım herhalde bu güne kadar niye bakmadın kızım aklın nerde senin bunca suskunluk bu kadar emirin yakarışları çok ama çok can sıkıcı bölümlerdi.ama sizin suçunuz değil suç seni konuşturmayanda seyredeni düşünmeyen seyirciye saygısı olmayanda sende konuşmasıni bilirsin elbet hadi bakalım şimdi yeni bir hafta aklındaki tüm takılı kalan herşeyi emirle paylaşmasan hiç bir şey çözüme ulaşmaz baştan alacaksın cavidandan başlayıp cemrenin kurduğu kumpasa kadar hepsini tek tek anlatmalısın,ki emirde bu karmaşadan boşanma sebebinin sırf cemrenin yüzünden sana söylediklerini emirden uzak durmasan emirin hapse gireceğini bilmeli reyhan konuşursan süper olacak ve seyreden,de😀😀😀😀

 8. Günaydınlar olsun hepinize nedense sabah olupta bu sitemize girmeden tüm arkadaşlara günaydın demen güne başlamak gelmiyor içimden seviyorum hepinizi ben yaaa bu çok güzel bir duygu😀😀😀😀😀😀😀

 9. Avatar Günel 🇦🇿💌🇹🇷

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın OĞUZ Bey Nasılsınız Zaman Hayatınıza Güzel Günler Hefteler Getirsin☀️Oğuz Bey☀️Nasılsınız Melekler Kızlarınızı Korusun 2018-Çi Oçak Ayında Güzel Kızlarınızın Resmin❤️LEYLA Ablanın❤️Analiz Sitesine Hediye Etmişdiniz Güzel Kızlarınız Böyüyüp Rabbim Güzel Egitim Kapıların Kızlarınıza Kismet Etsin🧿🙏🎈🧸🎁🎁🧸🎈Doğum Günleri Kutlu Olsun Rabbim Yuvanıza Mutluluk Sevinçi Getirsin Anenizin Ellerinde Öpürem Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun

 10. Hepimize güzel dileklerimiz için teşekkürler, hepimiz sağolalım…
  Ben baağri deyim nezaketen!!!
  Keyifli pazarlar cümleten 🙂

 11. Allah rahatlık versin.. Tatlı uykular rüyalar değerlilerrim.. Allah’a emanet olun sevdiklerinizle birlikte Âminnn.. ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 12. Şimdi bu tatlı kızlara hediye bir forma ne kadar da yakışırdı şöyle enn bordo mavi olanından 🙂 🙂

 13. Avatar Konyalı Emine

  Hayırlı geceler herkese, maşallah Oğuz Bey kızlarınız çok tatlılar,doğum günleri kutlu olsun,rabbim bahtlarini kaderlerini güzel kılsın,nice mutlu yıllara inşallah

 14. Özgür teyze istemiştin kızların resmini:
  kızlar

  • Maşaallah Allah nazarlardan korusun nice sağlıklı ,huzurlu, mutlu, hayırlı yılları olsun inşaallah…
   Bugünde benim eşimin doğum günüydü ufak bir pastayla mutlu oluyor sağolsun 🙂

   • Nice güzel yıllara yaşlara sevenleri ile.. 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂 Pasta kesenlere… Kızım… Hayırlı geceler…

  • MaşaAllah lã şerikeleh.. Teşekkürler.. Çokkk tatlılar ve büyümüşler. Nice.. Yaşlara.. Yıllara.. Sevdikleri ile birlikte.. Tüm mürvetlerini göstersin Rabb’im.. Sizlere babası… Sağlıklaaaa.. 🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐

  • Ayyy maşallah nazar değmesin .allah iyi hayırlı yazılar yassın site yöneticim,her iki cihanda mutlu olsunlar doğum günlerimiydi,sağlıklı yaşamları olsun nice güzel yaşlara😀😀😀😀

 15. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı akşamlar herkese. Oğuz hocam nasılsın napıyon iyisindir inşallah

  • İyiyim çalıkuşu hoş geldin, ne var ne yok, biz iyiyiz yaramazlık yok kızların doğumgünüsü vardı onlarla felan uğşaştık işte.. Geçen günlerde Özgür teyzem bir resim istemişti onuda burdan paylaşayım bari..

   • Avatar Çalıkuşu

    Hosbuldum oğuz hocam bende iyiyim nolsun herzamanki gibi işte. Doğum günü kutlu olsun kızlarınızın. Nice mutlu senelere inşallah. Ne resmi hayırdır

 16. Hayırlı akşamlar..
  Bazı insanlar mutluluk huzur, vermek için yaratılmışlardır ve özeldirler….. Hoş görü ve anlayışla… Geçip giden hayatta kazanç olarak görürler hak edenin bile, kalbini kırmamayı…. Ben bazan yorumları yadırgamam çünkü bana yabancı değildir…. Şimdi ise.. Ademoğlundan korkar oldum hep veren olunca…..

 17. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💕Yemin💕Reyhan Emir Mutlulukdan Göylere Uçur Bu Mutlulukun Sevinçine Çavidan Dayanamaz Umarım Emir Ve Reyhanın Mutluluk Tablosun Çemreye Çekip Yolayaçağ Çemre Bunlara Dayanamaz Çemrenin Haline İnsan Üzülür 💞Anesin💞Kayıp Etdi Hayatın Güzelikin Kayıp Etdi Çavidandan Ona Sadeçe Kötülük Kaldı Çemre Talazın Esiri Umarım Bir Yol Tapıb Kacaçağ Çavidan Talaz Korkaçağ Çavidanın Sonu Ölüm Olaçağ Talazın Çemreye Yapdığı Kötülük Öz Eseri Talazın Eseri Talaz Çavidandanda Korkulu Hayat Zor Talazın Kötülükü Çoçukluğundan Kalıp Bir Babanın Anenin Çoçuğa Karşı Sevgisi Möhkem Olmalı Çoçuğa Yapılaçağ En İyi Yatırım Ona En Pahalı Egitimi Vermek Değil Zamanınızı Sevginizi Vermek Lazım Talaz Çavidan Çemre Gönçe Bu Kötülerin Son Günleri Nazmiye Hanım Umarım Yeni Kötüler Transfer Edeçek Diziye Kötülük Bitmez Emir Ve Reyhana Üzülürem Emir Obrazın Kahramanı Dizide Mutlu Aile Tablosu İle Karşılaşmadı Bu Üzüçü Kardaşını Kayıp Etdi Suna Ablası Engeli Arabasında Anesi Haste Oldu Sonunda Kayıp Etdi Dizide Hasta Yatağında Babası Hikmet Bey Oyuncu Dizi Setinde Her Gün Hikmet Beyi Hasta Yatağında Görmesi Üzüçü Umarım💞Anesi💞Gözünün Önüne Geleçek Allah Sebir Versin Emir Açıların Hep Yaşayır Hayatda Dizi Setinde💞Narin💞Hekayesi Açı Çoçukluğu Bir Anlığ Göz Yaşı Oldu Baba Ölümün Görmek Zor Katile Üz Üze Gelmek Dahada Zor Talaz Umarım Narinin Babasın Katili Olaçağ Narin Masalın Veliyetin Alınmasında Kemala Yardım Edeçek Narin Çoçukluğu Öksüz Olup Masalı Öksüz Koyamaz Cok Kerip Ane Kayıp Eden Masal Babanın Himayesinde Olmalı Yeni Kanunlar Yaranıp Haberimiz Yok Hukuk Kanunda Ane Yoksa Baba Yaşayırsa Çoçuk Babanın Himayesinde Olmalı Kemal Beyin Yaşayışı Güzel Masal Üçün Bütün Güzelik Yuvasında Var Nazmiye Hanım Hansı Esirde Yaşayırsınız Babası Ne Hakla Masalı Kemaldan Alır Kemal Sakta Evlensede Evlenmesede Çoçuğu Onun Himayesinde Olmalı Narin Umarım Masalın Babası İle Üz Üze Geleçek Masalı Kemaldan Almaması Üçün Yalvaraçağ Kemal Avukat Hukuk Kanunların Anlayır Masalı Alması Üçün Cözüm Özüde Bulmalı💞Yemin💞

 18. Avatar Günel 🇹🇷💌🇦🇿

  Hayırlı Akşamlar❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Hanımları Yorumcuları Sayın Yönetiçi OĞUZ Bey Nasılsınız İyi Olun Mutlu Olun Hefte Sonu Güzel İstirahetler Arzu Ediriz Güzel Haberler Duyasınız Melekler Yanı Başınızda Olsun❤️Özgür Abla❤️Gülay Abla❤️Nasılsınız Her Zaman Mutlu Olun Zaman Yuvanıza Mutluluk Sevinçi Getirsin İstirahetiniz Güzel Kecsin İşlerinizde Yorulmayasınız İyi Gezintiler Arzu Ediriz Sağ Olun Var Olun Mutlu Olun❤️Dizi Ailesin❤️Güzel Melekleri

  • Avatar Özgür Günel’cim

   Hayırlı geceler.. Teşekkürler. Kızım.. Her şey gönlünce olsun.. Anneciğine selam ve sevgiler.. 😘😘❤❤

 19. Hayırlı hafta sonu dileklerimle…
  Her şey gönlünüzce olsun, ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri gönül dostlarım ve yorumumu okuyanlar… Sevgimle… ❤❤💙❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 20. Avatar Sayın Mehmet Oğuz Bey

  Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle.. Başarılar.. Gönlünce zamanlar… ÖZDERE ailesiii.. ((Sayfa için teşekkürler teyzesi))
  Prenseslerinize😘😘

 21. Avatar Özgür GÜLAY’CIM

  Hayırlı günler ve hafta sonu dileklerimle Her şey gönlünüzce olsun ALBASAN ailesi…. Sevgimle Allah’a emanet olun…

 22. Avatar Nurcan oktay

  Reyhanın sukunluğunu acizliği olarak görmeyin karakter insan sevgisiylebirleşmiş günümüzde bulamazsınız

 23. Yeter artik cavidanin pislikleri ortaya ciksin artik reyhan ve emir mutlu olsunlar artik narin ve kemal getcrk evlilik yasasinlar artik emir gercekleri gorsun artik annesinin nekadar kotu birisi oldugunu gorsun artik cavidan hapse girsin artik hikmet by iyilessin artik

 24. Avatar Günel 💞Yemin💞

  💞Yemin💞Hörmetli Senarist Neden Reyhan Obrazının Omuzlarına Şu Kader Açı Yapmısınız Reyhan Öksüz Abi Abla Başında Yok Reyhana Bakdığda Şu Obrazı Çizgi🎥Filiminde Olduğun His Edirsen Reyhanın Geyimi Makiyaçı Sözleri Öksüz Reyhan Obrazı Ne Zaman Aktif Olaçağ Reyhan Emir Baş Kahraman Aşk💞Sevgi Bele Öksüz SADİ ŞİRAZİ Bir Geçe Sevdiğim İçeri Girdi Yerimden Öyle Fırlanmışam Ki👗Eteği Mumu Söndürdü Güzelliği İle Karanlığı Dağıtan Sevgilim Sordu Ben Gelinçe Neden Işığı Söndürdün Dedim Ki Güneş Doğdu Zannettim Reyhan Emirin Hayatına Geldikde Güneş Doğmadı Kötülük Doğdu Çavidan Çemre İki Kötünün Yoları Ayrıldı Talaz Haklı Çavidan Çemreni Nigarı Kötülüklerle Besledi Umarım Çavidan Nigarı Çemreni Öldüreçek Sonunda Yapdığları Üçün Ağlın Kayıp Edeçek Talaz Obrazı Üzüçü Geyimi Hep Eyni Sesi Korkunç🐅Sesi His Olunur Talaz Gönçe Birliki Sonu Hebs Olaçağ Narin Kemal Aşkı Bulmağa Çalışırken Masalı Unutular Narin Umarım Masalı Koruyaçağ Kemal🧖🏻‍♀️Narin Yeniden Evleneçek Onların Evliliki Bağlı Kapı Arkasında Olmuşdu Gönçe Ve Talaz Onları Sonunda Gercekden🏠Yapdı Kemal Narin Birlikine Gönçe Dayanamaz Umarım Kemalın İşlerin Karışdıraçağ Kemalı Hebs Edeçekler Narin Kemalı Hep Koruyaçağ Narin Bu Bütün Kapıları Açır Narin Güzel Obraz🇦🇿Şarkıları Diziye Yaraşığ Onu Bağışlamağ Olarmı Dizisi 1959-Çu İlde Yapılıb Şarkının Sözleri Dizi Obrazlarına Yaraşır🎼Şu Dünyada Hoş Bir Gün Göremedin Ağlaya Ağlaya Karanlıkdayam Gercekdende Reyhanda Narinde Karanlığda Aşk Sevgini Mutlu Bulamılar Aşk Sevgi Kalbde Yaşayan🌞Yemin Açılar Bitmez Yaralar Sağalmaz Kötülerin Oyunların Hebs Edemezler Öksüzler Saysız Hesabsız Reyhan Masal Narin Kötüler Talaz Çemre Çavidan Öksüz Çemreye Bakdığda İnsan Üzülür Kötülükler Ne Hale Getirdi Çemreni Çemrenin Babası Harada Göresen Cok Kerib Çemreden Sonra Babası Yoksa Tapılaçağ Kızına Karısına Kötülük Yapan Çavidanın Ailesinden İntikam Cıkaçağ Kim Bilir Senarist Yeni Kötüleri Haradan Bular Emir Reyhan Hayatı Mutlu Davam Edemez Hele Çoçukları Olanda Neler Olaçak Kim Bilir Hayat Zor Kötülük Hayatımızda Yaşayır Hep Yaşayaçağ Aşk Sevgi Hayatımızın Aynası Rabbim Terefinden Hz.Hava (S.A) Hz.Adem (S.A) Ayrıldığdan Sonra Hava Çiddeye Adem İse Hindistana Sürgün Olur Adem Havanın Sözüne Bakıp Rabbimin Sözünden Cıkdı Tövbesi 300 İlden Sonra Kabul Oldu Hava İse Ademin💞Aşkı💞Sevgisi Üçün Hep Ağladı Çiddede Sıçağ Havaya Mehkum Oldu Aşk Sevgi Güzeliki 💞Adem Ve Havadan💞Elmağan Bizlere Aşkı Sevgini Dizilerde Küçültmeyek Aşk Sevgi Olmayan Kalbde Azan Sesi Duyulmaz

 25. Sihirli değnek bile halledemez. En kestirme bitirsinler bu diziyi herkes kurtulsun. Herkes rahat bir nefes alsın. O kadar saçma sahneler varki nasıl oldu ne zaman oldu anlamıyoruz. Senarist hanımda sanırım acemi biraz. Mucize doktoru örnek alın biraz

Etiketler