9-10-11 Ekim Yemin 93.-94.-95. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları Yorumları Analizi

Sevilerek izlenen Kanal 7 dizisi Yemin kaldığı yerden yeni bölümleri ile yeni hafta boyunca devam edecek. Yemin dizisi 93. bölümü ile 9 Ekim çarşamba günü ekrana gelecek. Sevilen günlük dizi Yemin 94. bölümü ile 10 Ekim perşembe günü Kanal 7 de yayınlanacak. Hafta boyunca devam edecek olan dizi 11 Ekim cuma 95. bölüm ile bitecek. Yemin 93.-94. ve 95. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları Yorumları ve Analizleri bu sayfada toplamaya çalışacağız.

11 Ekim Cuma Yemin dizisi 95. Bölüm Özeti

11 Ekim Cuma günü yayınlanacak olan Yemin dizisi 95. bölümde Cavidan’ın oyunu sonucunda Emir’le karşı karşıya gelen Reyhan ne tepki verecek? Yemin 95. Bölüm (11 Ekim Cuma) Cavidan’ın oyunu sonucunda Emir’le karşı karşıya gelen Reyhan ne tepki verecek? Hikmet’in itirafıyla şaşkına dönen Cavidan’ı ise bir sürpriz bekler. Öte taraftan Kemal evde karşılaştığı manzaradan sonra ne yapacağını bilemez. Narin de Kemal ile ilgili şok olacağı bir itirafla karşılaşır.

10 Ekim Perşembe Yemin dizisi 94. Bölüm Özeti

Yemin’de 10 Ekim perşembe günü konaktaki herkes Hikmet’in itirafıyla şaşkına döner. Çünkü Hikmet kiralık katili kendisinin tuttuğunu açıklar ama asıl amacı başkadır. Yemin 94. Bölüm özetinde Hikmet’in itirafı konakta bomba etkisi yaratır. Ne yapacağını şaşıran Reyhan, Cavidan’ın kendisine kurduğu tuzaktan habersizdir. Öte yandan Kemal’in Narin hakkındaki kuşkuları artar. Telefonuna gelen mesaj bardağı taşıran son damla olur. Yemin 94. Bölüm özeti 10 Ekim Perşembe Kanal 7 de.. İşte Yemin 94. Bölüm Fragmanı: Emir’in kazası, Kemal’in kuşkuları yeni bölüme damga vuracak..

Yemin dizisi 91.-92.-93. Bölüm Özeti Tüyoları

9 Ekim Çarşamba Yemin 93. Bölüm Özeti

Cavidan’ın hastaneden çıkmasından sonra Emir ve Reyhanın Hikmet beyi karakolda bekleyişi ile devam ederken Cemre olup bitene inanamamış ve Cavidan hanımın bu riski nasıl aldığını sormuştur.
Cavidan ise gecekonduda yaşamaktansa ölüm riskini alıp kurşunun önünde durmayı tercih edecek kadar gözünün döndüğünü anlıyoruz.
Cavidanın Hikmet beye kurduğu bu oyun bakalım nasıl farkedilecek ve bunu kim farkedecek? Ne dersiniz? Bu olayı Emir mi Reyhan mı yoksa Kemal bey mi çözecek sizce?

Yemin dizisi 93.-94.-95. bölüm özetiHikmet bey tutuklandı peki sonra ne olacak? Hikmet beyin Cavidan hanımı kurşunlatmak gibi bir amacı olmadığı kesin, peki Emir ve Kemal bey bunu nasıl anlayacak? Cavidanın kurduğu bu tuzağı kim farkedecek? Cavidan hazırladığı tuzaktaki mesajı bile ayarlamayı becerdiğine göre korkulur bu şirret kadından. Ayrıca Emir ve Reyhana karşı oynadığı rolle oskar adayı bile olur Cavidan.. Bakalım Cavidanın bu büyük oyununu kim çözecek, benim favorim Kemal bey.. 93. bölümde Hikmet bey tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır ama Cavidan’ın yeni bir planı daha vardır..
Oya ise yurt içi ve yurt dışından kendisini arayan alacaklıların pençesinden kurtulmak için Kemal beyi sıkıştırmaya devam edecek. Ancak Oyanın istediği büyük miktardaki parayı Kemal beyin vermesi şimdilik imkansız görünüyor.

9 Ekim Çarşamba Yemin 93. Bölüm Özetiİzleyici Yorumu: Cemre Cavidan ikilisi iğrenç ötesisiniz olmaz olamaz yazılmaz yazılamaz yazılmamalı böyle kötü karakter nazmiş hanım naptınızsiz hadi Cemre dış kapının mandalı silip geçebilirsiniz Cavidanı bir anneyi böyle kötülük abidesi yazarak öldürdünüz gözümüzde yazık ettiniz..

7 Ekim Pazartesi Yemin 91. Bölüm Özeti

Yemin dizisinin 91. bölümü 7 Ekim pazartesi günü ekrana gelecek. En çok merak edilen konu ise Reyhanın başına gelenler oldu. Cavidan’ın öldürmek için kiralık katil tuttuğu ve mutlaka öldürmesini istediği Reyhan bakalım bu hain plandan sağ kurtulacak mı yoksa ölecek mi yaralanacak mı izleyip göreceğiz. Ancak Cavidan o kadar kin ve nefret dolu ki kiralık katil olarak tuttuğu adama bile işini öğretecek kadar öldürme meraklısı.

Aslında konakta işlerinin bozulma nedeni olarak gördüğü Reyhanın gelişinden sonra huzuru bozulan ve her defasında Cemre ile birlikte planlar kuran ve onu konaktan köyüne geri göndermek için yapmadığını bırakmayan Cavidan bu kez öldürüp tamamen kurtulmayı hedeflese de her şey beklediği gibi olmaz. Kiralık katil işini tam yapmak ister ama beklenmedik gelişmeler Reyhanı ölümden kurtarır. Hayata tutunan Reyhan ölümden kurtulmuştur ama artık hiç bir şey eskisi gibi olmaz.

Yemin dizisinin 91. bölümü 7 Ekim pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüm özetinde Hikmet bey olan bitenden sonra artık Cavidan hanımdan kesin boşanmak ve reddi miras yapmak için avukatlarına emir verecek mi? Emir ve Kemal bey olup bitenden sonra konağın etrafına özel önlemler almak için neler yapacaklar. Cavidan bu yaptıklarının bedelini ödeyecek mi? Kiralık katilin Cavidan tarafından tutulduğu anlaşılacak mı? Bu sorular en çok merak edilen ve cevapları merak uyandıran sorular olsa da asıl mesele Emir ve Reyhan arasında olacak.

Hikmet beyin sürpriziyle tekrar evlilik yüzüklerini takan Emir ve Reyhan başlarına gelecekleri nereden bilsinler. Onlar mutluluğun tadını çıkara dursun kötülük peşindeki Cavidan ve Cemre’nin Reyhanı yok etme planı bu kez de başarısız olsa da artık bunlar için kalıcı çözüm bulmak hem Hikmet bey  hem de Emir için zorunlu hale gelmiştir. Tam mutluluk için adım attık derken başlarına gelen bu olaylar ailede bazı taşların yeniden yerine yerleşmesini gerektirecek. Yemin dizisinin 91. bölümü 7 Ekim pazartesi günü Kanal 7 de yayınlanacak.

Diğer yandan Kemal ve Narin arasındaki ilişki her geçen gün daha da samimi bir şekle dönüşecek. Özellikle Oya’nın gelişiyle şirketteki hisselerini ve parasını Kemal beyden istemesi Kemal bey ile Narin arasındaki ilişkinin de samimi olmasına ve kardeşini buna inandırması için oynadıkları oyun onları iyice birbirine yakınlaştırmaya başlamıştır. Bu işin sonunda Kemal ve Narin Oya’nın da etkisiyle artık daha samimi bir hal içinde olacaklar.. Diziye Yeni gelen oyuncular için Tıklayın >>Yemin Dizisine 2. Sezon Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

Yemin dizisi 91. Bölüm Özeti 7 Ekim pazartesi7-8-9-10-11 Ekim Yemin 91.-92.-93.-94.-95. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları Yorumları Analizi

Dizimizin yeni bölümlerindeki gelişmeleri bu sayfada sizlere yazmaya ve yeni özet ve tüyoları sizlere sunmaya devam edeceğiz. 7 Ekim pazartesi günü başlayan Yemin dizisi 91. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları hafta boyunca yeni bölümlerle devam edecek. Yeni bölümlerle ilgili bilgiler özet ve tüyolar yayınlandıkça sizlere buradan duyuracağız.

Sizlerde Yemin dizisi 91. bölüm özeti 7 Ekim pazartesi fragmanı ve tüyoları hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Sizce kiralık katil Reyhanı vuracak mı? Yoksa buna kim engel olacak?

Yemin dizisi 91. bölümü 7 Ekim pazartesi ÖZETİ

Cavidan hanım tutmuş olduğu kiralık katilin kurşunlarıyla kendisini hastanede bulur. Biran evvel ameliyata alınan ve yediği kurşunlara rağmen hayatta kalmayı başaran Cavidan bu hareketinin sonrasında Hikmet beyi ömrünün sonuna kadar hapiste yatırmaya mahkum etmek ister. Herkes Reyhanın vurulacağını düşünürken Cavidan’ın vurulmuş olması dizide herkesi şaşırtmıştır. Ancak Cavidan beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Not: Cavidan her ne kadar hedefindeki isim Reyhan olsa da Hikmet beyden kurtulmadan Reyhana birşey yapamayacağını anlamıştır. Bu nedenle suçu Hikmet beye atarak onu uzun yıllar hapiste çürütmek istemektedir. Hikmet beyin hapse düşmesiyle Reyhan daha kolay bir şekilde Cavidan’ın hedefinde olacak ve onu koruyan birileri kalmayacaktır. Bu amaçla Cavidan kendi vurulup bunu da eşi Hikmet Beyin üstüne atacağına dair tüyolar elimize ulaştı. Bizde yemin dizisinin son tüyolarını sizlerle paylaşalım istedik? Ne dersiniz? Cavidan böyle düşünmüş olabilir mi?

Yemin dizisi 91. bölümü 7 Ekim pazartesi FRAGMANI

Yemin dizisi 92. Bölüm özeti 8 Ekim Salı

Cavidan sonunda yapar yapacağını ve kendini vurdurur. Asıl amacı Hikmet beyi zor duruma düşürüp tutuklanmasını sağlamaktır. Ancak yaptığı bu plan bakalım onun istediği gibi mi yürüyecek? Emir ve Reyhan hastanede Cavidan’ın başında beklerler, ancak korkulan olmaz, Cavidan yaşamaktadır ve ölmeye hiç niyeti yoktur, çünkü kötülük dünya var olduğu müddetçe devam edecek ve onu Cavidan gibi insanlar sürdürecektir. Cavidan’ın vurulması konakta şaşkınlık yaratır. Polis soruşturmasının sonucu ise konağa bomba gibi düşer. Diğer tarafta, Narin’i hiç tanımadığı bir adamın yanında gören Kemal’in tepkisi ne olacaktır? Önceki bölümü merak edenler için videosu:

9 Ekim Çarşamba Yemin 93. Bölüm Özeti

Cavidan’ın hastaneden çıkmasından sonra Emir ve Reyhanın Hikmet beyi karakolda bekleyişi ile devam ederken Cemre olup bitene inanamamış ve Cavidan hanımın bu riski nasıl aldığını sormuştur.
Cavidan ise gecekonduda yaşamaktansa ölüm riskini alıp kurşunun önünde durmayı tercih edecek kadar gözünün döndüğünü anlıyoruz.
Cavidanın Hikmet beye kurduğu bu oyun bakalım nasıl farkedilecek ve bunu kim farkedecek? Ne dersiniz? Bu olayı Emir mi Reyhan mı yoksa Kemal bey mi çözecek sizce?
Hikmet bey tutuklandı peki sonra ne olacak? Hikmet beyin Cavidan hanımı kurşunlatmak gibi bir amacı olmadığı kesin, peki Emir ve Kemal bey bunu nasıl anlayacak? Cavidanın kurduğu bu tuzağı kim farkedecek? Cavidan hazırladığı tuzaktaki mesajı bile ayarlamayı becerdiğine göre korkulur bu şirret kadından. Ayrıca Emir ve Reyhana karşı oynadığı rolle oskar adayı bile olur Cavidan.. Bakalım Cavidanın bu büyük oyununu kim çözecek, benim favorim Kemal bey.. 93. bölümde Hikmet bey tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır ama Cavidan’ın yeni bir planı daha vardır..
Oya ise yurt içi ve yurt dışından kendisini arayan alacaklıların pençesinden kurtulmak için Kemal beyi sıkıştırmaya devam edecek. Ancak Oyanın istediği büyük miktardaki parayı Kemal beyin vermesi şimdilik imkansız görünüyor.

Yorum yaz

36 Yorum

 1. Hikmet bey felçliya doktorla anlaşmış olsa cavidanın ve cemrenin oyunlarını ortaya çıkarmak için felç olmuş taklidi yapıyor olsa bu dizinin ve dizideki ali cengiz oyunlarının ortaya çıkması için başka senaryo yok inanın senaryo böyle ise seyircilerin artık biraz yüzleri güler aksi halde hem hikmet beyin masumiyetini hemde kötülerin oyunlarını açığa çıkarmak mantık kurallarını zorlar. Yemin dizisindeki hep kötülerin yaptırımları ve üstün gelmeleri pes dedirtti iyiler Allaha dua ediyor hiç bir duaları kabul olmuyor lütfen senaryoda bir denge kurun içimiz karardı zaten haberler güncel yaşantı hep olumsuzluk dolu annem elifte olduğu gibi yemininde müptelası anne üzülme bu filim diyorum anlamıyor kadının tansiyon fırlıyor bir gün güp gidecek biraz insaf lütfen.

 2. Avatar Çalıkuşu

  Hayırlı akşamlar herkese nasılsınız napiyonuz site ahalisi. Kayıplardasıniz

  • Hoş geldin çalıkusu nasılsın iyimisin? Biz iyiyiz ölmedik yaşıyoruz 🙂

   • Avatar Çalıkuşu

    Hoşbuldum oğuz hocam bende ölmedim şükür yaşıyorum. İyiyim nolsun asıl sizi sormalı siz nasılsınız napiyonuz yaşıyorsunuz ama sessiz sedasız eski sohbetleri özledim. Diğerleriyle yine devam ediyor sohbetlerimiz bende WhatsApp gruptayim ama sizinle yok

 3. Iyice saçmaladınız ve hergun reytinginiz düşecek. Hep kötülük hep kötülük. Artık gerçekten bu dizinin bitmesini istiyorum.

 4. TÜMMMMM HAFTA AYAKLARINIZ GÜZEL YERLERE GÖTÜRSÜN SİZLERİ… GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ…. SAĞLIK SIHHATLE KALIN…

 5. Avatar Özgür GÜLAY’CIM…

  Hayırlı günler.. Her şey gönlünce olsun haftanın, her günü duygulu kızım.. Sevgimle 😘❤

 6. Hayırlı akşamlar… Gönlünüzce musmutlu zamanlar, sağlık, sıhhatle… GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ…. ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE…. ÂMİNNN…

 7. Avatar Özgür ❤lamazi gogo❤

  Hayırlı akşamlar….
  İstiklâl Marşı.. Benim her dinleyip okuduğımda gözlerinden yaşlar düşer… Allah cc nasıl bir ilham verip.. Mehmet Akif Ersoy… Bu marşı bize nasip etmiş..Ruhu şat olsun…. Tüm yazıları Sefahat’ta iken marşımız yok nedeni ise bu halkıma ait düşüncesi… Allah cc böyle kalbi vatan aşkı ile dolup taşan kullarını sayısını sahildeki kumlar gibi sayısı bol olsun.. İnşaAllah… Sevgimle güzel kızım… Her şey gönlünce olsun 😘❤

 8. Avatar Konyalı Emine

  İyi pazarlar, herkes iyidir inşallah, cavidan kendini vurduruyor mu, yanlış mı anladım,sadece Hikmet Bey’i suçlamak için, gerçekten inanılmaz, kötülükte bu kadar mı ileri gidilir,yazık bize doğru dürüst güzel bir dizi izleyemiyecekmiyiz,

 9. Hikmet bey hapse mi girecek yani bu kadar saçma olamaz artik cavidan hapse girsin artik gercekten hikmet hapse girerse dizi seyirci uzerinden düşer artik cavidan hspse girsin suna artik reyhani sevsin cemre ise konaktan gitsin artik suna yurumeye baslasin artik biz bnlari istiyoruz artik emur reyhana daha cok bağlansın artik

 10. Millet neydiyonuz bizim ev halkı gibi istiklâl marşını sürekli tekrarlayan var mı aranızda milyoner sayesinde hâlâ on kıtasını da ezbere okuyabiliyormuşum….

  • Avatar Çalıkuşu

   Hayırlı geceler Nurbanu Sultan. İyilik napalim yeni geldik eve. Sen nasılsın iyileştin mi Niye okuyorsunuz istiklal marşını hayırdır.

   • Milyonerdeki milyonluk soru İstiklal Marşı ile alakalıydı da o yüzden canım… yalnız biz değil galiba Türkiye’nin yarısı bu akşam okudu… çok şükür daha iyiyim sağolasın

    • Avatar Çalıkuşu

     Hee gördüm milyonluk soruya onu koymuşlar. Daha öncede görmüştüm bi milyonluk kolay görünüyor günlük hayattan ama zor dikkat gerektiren sorular

   • En son ilkokulda okumuş, şimdi tekrar yapıyor 🙂

    • Avatar Çalıkuşu

     Okul haricinde pek okumuyoruz zaten hocam. Okul deyince aklıma geldi . Üçüncü sınıfta istiklal marşını tümünü ezbere okudğum için hediye kazanmıştım. Ama kazandığım gün hediyem çalındı sanırım hiç kullanamadım . Çok üzülmüştüm yazık bana yaa 🙂

 11. Keyifli haftasonları cümleten ahalii…Ee ne yapmayı düşünüyorsunuz bugün bakalım???

 12. Allah rahatlık versin ve… Hayırlı hafta sonu dileklerimle… Ayaklarınız güzel yerlere götürsün sizleri, sevdiklerinizle birlikte…. Musmutlu zamanlar Allah’a emanet olun sağlık, sıhhatle.. GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ… TATLI UYKULAR RÜYALAR..

 13. Yeter srtik ya cavidan ve cemrenin pislikleri irtaya ciksin artik hikmet by bosansin artik cavidandan cemre konaktan gitsin artik duna normel haystina donsun artik reyhan yaralansin ve emir daha cok baglansin reyhana

 14. Kemal Beye bak hele daha dun Leyla icin yanip tutuşuyordu, simdi Narine bakmalara doyamiyor..
  Ee atalarimiz boşuna dememis:VAY GİDENE DİYE !!😏😏😏😏😏 erkek milleti işte. Jet gibi hızlilar..
  Bana garip geliyor bu kadar sürede duygu degisimleri
  Reyhan desen Emirin askerlik arkadasi sanki. Adam bir sürü güzel şey soyluyor oo mutfaga yardima gideyim diyor 🤤🤤 Bir an zannettim ki Reyhan Emire Tamam koçum aslanim diye sırtindan vuracak😁😁🤣🤣🤣😂😂😂
  Pess yani Reyhan ancak bu kadar soguk nevale olunur.. 😕😕 Gercek hayatta olsaydi elli kere boynuzlanmistin kızim sen..🤢
  Pehhhhh…

 15. Avatar Konyalı Emine

  Amin özgür hanımcım, evet bazı kişiler bişeylerin kıymetini kaybedince anlarlar,tabi o zamanda fırsat elden gitmiş olur,rabbim cümlemizi iyilerle karşılaştırsın.

 16. Hayırlı akşamlar ve gönlünüzce musmutlu zamanlar.. Sevgimle.. GÜLAY’CIM, EMİNE’CİM, SEMA KARDEŞİM, LAMAZİ GOGO, GÜNEŞİM, BALDİLLİM, CİCİKIZIM, YORUMUMU OKUYANLAR VE SAYIN YÖNETİCİ…. ALLAH’A EMANET OLUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE 👐👐👐👐👐👐

 17. Artik cemre ve cavidanin yaptiklari irtaya ciksin bu dizi boyle giderse dizi ixleyiciker tsrafindan bstsr yani cemre ve cavidanin pislikleri ortaya ciksin cemre kinsktan gitsinnn artik

 18. Avatar Özgür (Dizi yorumu)

  Hayırlı Günler..
  Ne kadar ağır gitsede alışkanlık olmuş izlemek.. Reyhan’ın saf duru güzelliğidir belki beni çeken…
  Reyhan’a yardım eden Melike diye düşünsem iç sesim Suna…. Cavıdan hanım bu ahlakla asla konağa geri dönemez….
  ((Komşum köyden şehire taşınalı 30yıl oldu ve hayatı giyimi kuşamı her şeyi aynı ve benim için çokkk değerli… Çocukları liseyi okudu biri muhendis kendi işi ve başarılı.. Kız arkadaşı ile yuva kurar… Ailesine düşkün mutavazi iyi ahlaklı olsada eşi.. Bir türlü aileyi benimsemez çocuklar baba zoru ile bayramdan bayrama eh işte… 17yıl evlilik te artık düzelmeyen ailesini kabullenmeyen oğlumuz anneden gizli ayrılırlar.. Ve anne üzülme onunla ben yaşadım… Komşumsa gelmesin gitmesin ben kabul etmiştim sessiz sessiz Naciye… Evet gercekten aaaaaaa demiyenlerden ailece…… Gelin şimdi bizi barıştırın gelip gitmeler tatlı sözler…. Elindekini kaybetmeden kıymet bilmeyenler dizlerdede ki gibi hausttada varlar… Allah güzel ahlaklı kulları ile karşılaştırsın çocuklarımızı. 👐))
  Sevgimle musmutlu zsmanlar..

  • Yaaaa sonlarda kelime aklıma gelmedi.. Doğrusu.. Üzgünüm dikkatli yazmadığım için.. Sevgimle musmutlu zamanlar…

Etiketler