8’de Sağlık Programı Sunucuları Aylin Çetinkaya ve Ümit Erdim Kimdir?

8 De Sağlık Programı Sunucuları Aylin Çetinkaya ve Ümit Erdim Kimdir? Tv8 ekranlarında yeni bir sağlık programı başlıyor. Sağlık programının sunucuları da şimdiden merak konusu oldu. 8’de Sağlık programı sunucuları Ümit Erdim ve Aylin Çetinkaya olarak açıklandı. 8’de Sağlık programı detayları ve sunucuları kimdir hepsi konumuzun devamında sizlerle.

8’de Sağlık programı TV8 de yayınlanmaya başlıyor. Programda sağlık estetik güzellik zayıflama her konu işlenecek. Seyircinin beğenisini kazanacağı düşünülen 8’de Sağlık programı hafta içi her gün yayınlanacak ve ev hanımlarına henüz işe gitmemiş olanlara bilgilendirici bir program niteliğinde. 8’de Sağlık programı TV8 ekranlarında yayınlanırken sunuculuğunu ünlü oyuncu Ümit Erdim ve güzellik uzmanı Aylin Çetinkaya üstleniyor. 8’de Sağlık hafta içi her gün 08.30’da TV8’de! yayınlanıyor. 8de Sağlık programı sunucuları Aylin Çetinkaya ve Ümit Erdim kimdir?

Aylin Çetinkaya Kimdir?

Aylin Çetinkaya kendi ismi ile bir internet sitesine sahip. Bu sitede kendi otobiyografisine de yer vermiş. Bizde otobiyografisini sizler için özetleyelim. Aylin Çetinkaya 1981 yılında İstanbul’da doğdu. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Türkiye’nin önde gelen kurumsal şirketlerinde 14 yıl kara yöneticilik yaptı. Makyaj ve bakım konusuna ilgisinden dolayı da seminerlere katıldı ve bu konuda kendini yetiştirdi.

Başlangıçta hobi olarak başlayan güzellik ve bakım sonrasında hayatının merkezine yerleşti. Nişantaşı’ndaki Kalıcı Makyaj Stüdyosu açtı. Bu zamana kadar 2.000’den fazla kişiye kalıcı makyaj uygulamaları yaptı. Aylin Çetinkaya Kalıcı Makyaj ve Güzellik Uzmanı. Aylin Çetinkaya instagram hesabı aylincetinkayacom.

Ümit Erdim Kimdir?

1985 tarihinde Kocaeli’de doğdu. İzmit Şehir Tiyatrosu’nun tiyatro okuluna girdi ve Bir Yaz Gecesi Rüyası’nda oynadı. 1998 ve 2003 yılları arasında Kocaeli Bühir Tiyatrolarında yer aldı. Ümit erdim İstanbul’da bir ajansa kaydoldu. Gani Müjde’yle tanıştı ve ilk dizisi olan Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. 2003 yılında konservatuvarı kazandı. 2011 yılında Pasaport yarışma programını sundu. 

Can Dostum adlı köpek eğitim yarışmasına katıldı, birincilik elde etti. İstanbul Bağdat Caddesi’nde 2 yıl bir lokanta işletti. 2012 yılında Benzemez Kimse Sana yarışma programına katıldı ve birinci oldu. Ümit Erdim 2017 yılında Seda Çınar ile evlendi ve bu evlilikten Ses isimli bir kızı oldu.

8de Sağlık programı 7 ekim pazartesi 2019’dan itibaren hafta içi her gün saat 08:30 da TV8 de yayınlanıyor. Program da bilgilendirici ve merak edilen konular işleniyor. Birbirinden önemli konu ve konukların yer alacağı programı siz de takip ediyor musunuz? Program da Ümit Erdim’in bu kadar zayıflamış olması ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2019