8 Kasım Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı?

8 Kasım Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu Neden Yayınlanmadı? Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamları Trt1 ekranlarında yayınlanıyordu. Ancak bu hafta Trt1 de yayınlanmayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi 8 Kasım cuma akşamı yayınlanmayacak ama neden? Yoksa erken final mi yapacak? Bilgileri konumuzun devamında.

8 Kasım Payitaht Abdülhamid Var mı Yok mu?

8 Kasım cuma Payitaht Abdülhamid dizisi var mı yayınlanacak mı? 8 Kasım cuma akşamı Payitaht Abdülhamid dizisi yayınlanacak. Ancak dizi normal saatinde başlamayınca seyirci neden başlamadı diye soracak. İşte bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. Payitaht Abdülhamid dizisi 8 Kasım cuma günü 20:00 da başlaması gerekirken 1 saat gecikmeli olarak başlıyor.

Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamı saat 21:00 da yayınlanacak. Payitaht Abdülhamid dizisi cuma akşamı yayınlanacak ancak gecikmeli yayınlanacak bu yüzden de siz bitti diye düşünmeyin. Çünkü Payitaht Abdülhamid dizisi kaldığı yerden özetsiz olarak saat 21:00 da başlayacak ve yayınlanacak.

Payitaht Abdülhamid 8 Kasımda Neden Geç Başlıyor?

Payitaht Abdülhamid dizisi 8 kasım cuma günü saat 20:00 da yayınlanacak diye beklerken Trt1 izleyicisi Mevlid Kandili Özel programı ile karşılaşacaklar. Mevlid Kandili programı 1 saat sürecek. Sonrasında Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü başlayacak. Payitaht Abdülhamid dizisi bu cuma gününe özel olarak özetsiz yeni bölüm olarak yayınlanacak.

Mevlid Kandili olduğundan dolayı özel bir program yayınlıyor Trt1 kanalı. Mevlid Kandili özel programını izleyerek dinimizin en anlamlı günlerinden olan Mevlid Kandilini yad ettikten sonra Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölümünü izleyebilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümünde neler olacak?

Abdülhamid kimyasal silah sattığını öğrendiği bir tüccarı tutuklatır. Zalman sinsice bir plan yapar ve savaşın yankıları ile Payitaht inlesin ister.. İngiliz sefirini yakalanan tüccar kurtarmak için saraya serbest bıraktırmak için saraya gönderir. Osmanlı ve İngilizleri karşı karşıya getirecek bu olay sonrasında tüccarın serbest bırakılması için kimyasal silahlar patlayacaktır.  Sonunda beklenen savaş başlar.

Sokaklarda üç fıçı barut vardır ve patlamaya hazırdır. Ahmet Paşa bunların peşlerine düşer. Ahmet Paşa’nın bulduğu fıçılar kimsayal olmayan barutlardır. Tehlikeli kimyasal barutlar hala Payitaht’ın sokaklarında gezmektedir. Joris Robina’nın kızını alabilmek için geri döner. Çocuk Darülhayrı Ali’dedir. Onu alabilmek içinde Halil Halid’in iznine muhtaçtır. Halil Halid’i tuzağa düşürüp ele geçirirler. Halil Halid’in adamları okul yolunda önlerini keser.

Silahlar patlamak üzeredir ancak çok yakınlarda küçük çocuklar vardır. Haremde Nureddin veba hastalığına hastalanınca yakalanınca kıyamet kopar. Cemile, Bidar’ı suçlar büyük bir öfkeyle. Naime ise kapalı kaldığı bodrum katında olayların sandığından daha büyük olduğunu anlar ve Bidar Sultan’la birlikte misyonerliğin ardındaki ismi araştırmaya devam eder. Bu arada veba salgını bütün haremi sarar… Ortalıkta panik havası hakimdir. Abdülhamid ve Bidar araştırmaları sonucu Payitaht’ta vebaya dair bir vaka olmadığını öğrenirler, mikrobun saraya kasıtlı sokulduğunu anlarlar… Payitaht Abdülhamid dizisi yeni bölümü 8 kasım cuma akşamı yayınlanıyor. Yeni bölümü sata 21:00 da Trt1 ekranlarında başlayacak. 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 95. BÖLÜM BASIN ÖZETİ 8 KASIM 2019 CUMA

Abdülhamid savaşların seyrini, ülkelerin haritalarını değiştiren en güçlü silahın haberleşme ve istihbarat olduğunu bilmektedir. Bunun için de herkesin peşine düştüğü yeni icat telsizi alma görevini Halil Halid ve adamlarına verir.

Selim Paşa’nın yaşayıp yaşamadığı muamması bu kez de Ahmet Paşa’nın karşısına çıkar, onun elini ayağını bağlar. Bidar, ölüm döşeğindeki Nureddin’e sımsıkı sarılmış, kendisine veba bulaşma ihtimalini önemsememiştir.

Tecrittekilerin durumu daha da kötüye giderken, Ester, Vladmir’le bir plan yapar. Tecritteki vebalı hastaları yakacak ve ailelerine Abdülhamid hastalığı böyle kurutma yolunu seçti, evlatlarınızı yaktırttı diyecektir. Gerçekten de yangını çıkartır… Alevler her yeri sararken, Bidar Sultan’ı da kötü bir sürpriz beklemektedir.

Cemile Sultan ise eline geçen bir pusulayla hayatının şokunu yaşar. Abdülhamid Zülüflü İsmail Paşa’dan silah fuarına dair bilgi beklemektedir. Zalman hala Zülüflü’nün kendi taraflarında olduğundan emin değildir. Zülüflü’yü ateşe atar.

Halil Halid ve adamları nihayet Payitaht’ı Joris ve adamlarının zulmünden kurtarır. Halil Halid herkesi şokta bırakacak beklenmedik bir şey yapar. Abdülhamid, Halid Halid ve Zülüflü hakkında nasıl bir karar verecektir?

Etiketler