7 Ocak 2021 Kalk Gidelim Var mı Yok mu, Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

7 Ocak 2021 Perşembe günü TRT1 de Kalk Gidelim Var mı Yok mu, 7 Ocak 2021 Kalk Gidelim Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorusuna yanıt verelim bu konumuzda. TRT 1 ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan kalk gidelim dizisi 7 Ocak 2021 Perşembe günü var mı yok mu neden yok niçin yayınlanmıyor ne zaman yeni bölüm ekrana gelecek maçtan önce veya sonra kalk gidelim yayınlanacak mı gibi merak edilen sorulara burada yanıt vermek istiyorum. Öncelikle kalk gidelim dizisi 7 Ocak 2021 Perşembe günü yayınlanacak mı yeni bölüm bağırma kısaca bahsedelim.

7 Ocak 2021 Perşembe Kalk Gidelim Var mı Yok mu?

7 Ocak 2021 Perşembe Kalk Gidelim Var mı Yok muTRT 1 ekranlarının sevilen komedi dizisi kalk gidelim 7 Ocak 2021 Perşembe günü ekrana gelmeyecek. Çünkü bu hafta dizi bitti ve final yaptığı için 2021 de yayınlanmayacak.. 7 Ocak 2021 Perşembe günü Kalk Gidelim Var mı Yok mu, Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularına senenin son günü 135. bölüm ile final yapan Kalk Gidelim artık yayınlanmayacak çünkü bitti diyoruz.

7 Ocak 2021 Kalk Gidelim Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor?

Yukarıda yazdığımız gibi TRT ekranlarında yayınlanacak olan milli maç nedeniyle 7 Ocak 2021 perşembe günü kalk gidelim dizisi ekrana gelmeyecek. Dizinin yayınlanacağı saatinde izleyiciler Kalk Gidelimi bulamadı ve bu nedenle dizi neden yok niçin yayınlanmıyor, Kalk Gidelim 7 Ocak 2021 Var mı Yok mu, Neden Yok Niçin Yayınlanmıyor? sorularına yanıt vermiş olduk.

7 Ocak 2021 2019 Kalk Gidelim Var mı neden yok yayınlanmıyor

Kalk gidelim dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kalk gidelim dizisi 7 Ocak 2021 Cumartesi günü milli maç nedeniyle Türkiye Andorra maçının TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olması nedeniyle 1 haftalık zorunlu ara verdi. Bir haftanın ardından kalk gidelim dizisi yeni bölümüyle 7 Ocak 2021 Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek. Bu sezon boyunca milli maçları ekrana getirecek olan TRT1 zaman zaman dizileri yayınlamayı durduruyor ve milli maça yer veriyor. Bu nedenle kalk gidelim dizisinin ilerleyen haftalarda birkaç defa daha milli maçlar nedeniyle 1 haftalık ara vereceği ve ertelenen kalk gidelim dizisinin yeni bölümünün 1 hafta sonra kaldığı yerden devam edeceğini hatırlatalım.

Kalk Gidelim dizisi 7 Ocak 2021 olacak mı yayınlanacak mı

Kalk gidelim dizisi 3 sezonuyla ekrana geliyor sezon sonuna kadar devam edecek mi?

Bu sezon reytingleri biraz düşük kalan kalk gidelim dizisi 3. sezonuyla yine cumartesi günleri ekrana gelmeye devam ediyor. Ancak yeni sezonla birlikte yeni dizilerde başlayacağı için kalk gidelim dizisinin reytingleri daha da düşebilir. Bu yüzden kalk gidelim dizisi 3. sezonunu yayınladığı 2019-2020 yıllarında sezon sonuna kadar devam edecek mi yoksa erken final yapar mı sorusu oldukça merak ediyor. Ancak TRT1 genellikle dizilerine sonuna kadar sahip çıkan bir kanal olduğu için kalk gidelim dizisinin sezon sonuna kadar devam edeceğini düşünüyorum.

Ancak diğer taraftan TRT1 yeni dizileri için yapımlarla görüşmeye devam ederken bu yeni dizilerin hangi günlerde yayınlanacağı sorusuna en zayıf halka olarak görülen kalk gidelim dizisinin erken final yapma ihtimalini de düşünmüyor değiliz. Büyük ihtimalle sezon ortasına kadar devam edecek olan kalk gidelim dizisi eğer reytingleri düşük olursa erken final yaparak yerine sırada bekleyen dizilere bırakacak. Yok reytingler idare edecek şekilde devam ederse kalk gidelim dizisi sezon sonuna kadar devam edebilir. Kalk Gidelim tekrarı ne zaman? Tıklayın >> Kalk Gidelim Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

7 Ocak 2021 Cumartesi Kalk Gidelim Var mı Yok mu

Bu konumuzda 7 Ocak 2021 günü kalk gidelim dizisi olacak mı olmayacak mı Neden yok Niçin yayınlanmıyor var mı yok mu gibi merak edilen sorulara yanıt verdik. Sizlerde milli maç Dolayısıyla yayınlanmayan kalk gidelim dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar eylül irem

    diziyi çok sesviyodum keşke bitmeseydi bittiğinde çok ağlıyodum şuan da ağlıyorum
    lütfen geri getirsinler

Etiketler