7 Nisan Cuma Kızılcık Şerbeti Var Mı Yok Mu?

30.03.2023
7.288
7 Nisan Cuma Kızılcık Şerbeti Var Mı Yok Mu?

Kızılcık Şerbeti 7 Nisan 2023 Cuma Var Mı Yok Mu Neden Yayınlanmadı? Show TV de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisi ekrana mola veriyor. Kızılcık Şerbeti dizisi neden bu hafta yayınlanmayacak? Bu sorunun cevabı konumuzda sizlerle olacaktır. Kızılcık Şerbeti dizisi RTÜK’ün verdiği yayın durdurma cezası sebebiyle yayınlanmayacak.

Kızılcık Şerbeti dizisi 7 Nisan 2023 Cuma Var Mı Yok Mu?

Show Tv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek izlenen Kızılcık Şerbeti dizisi yayın durdurma cezası aldığı için bu hafta yayınlanacak mı? 7 Nisan cuma akşamı Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Bu da seyircinin Kızılcık Şerbeti dizisi gelecek hafta yok mu sorusunu sormasına neden oldu. Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölüm, yani 7 Nisan 2023 fragmanı yayınlanmadı.  kizilcik serbeti yeni dizisi 10 Şubat var mi yok mu

Kızılcık Şerbeti 7 Nisanda Neden Yok Yayınlanmadı?

7 Nisan 2023 Cuma akşamı Kızılcık Şerbeti dizisi yeni bölümü olmayacak. Kızılcık Şerbeti dizisine RTÜK 5 kez ardarda yayın durdurma cezası verdi. Ceza bugün kanala tebliğ edildi. Cezanın 7 Nisan cuma akşamından itibaren uygulanmasıda zorunlu tutuldu.

ShowTv cezaya pazartesi günü itiraz edecek. İtiraz kabul edilmez ise 7 Nisan, 14 Nisan, 21 Nisan, 28 Nisan ve 3 Mayısta Kızılcık Şerbeti dizisi yayınlanmayacak.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kızılcık Şerbeti dizisi 7 Nisan cuma akşamı ekranda olmayacak ve maalesef ki ardarda 5 hafta ekranda olmayacak.

Kanal hemen itirazını yapacak tabi. Ancak cezaya yapılan itiraz kabul edilmezse dizinin yayın saatinde Show Tv de RTÜK’ün gönderdiği belgeseller yayınlanacak. Kızılcık Şerbeti izleyicisi bu durumu kabul etmiyor tabi.

Umarız ki Show Tv nin cezaya itirazı kabul edilir ve Kızılcık Şerbeti seyircisini üzmeden ekrana döner. Yoksa reyting ve izleyici kaybeder. 5 hafta yayınlanmaması demek sezon finali yapmış demek.

Kızılcık Şerbeti dizisi ShowTV nin sevilen dizisi be bu sezonun iddialı dizileri arasında. Doğa ve Fatih aşkının biraraya gelmez iki aileyi nasıl yakınlaştırdığını izliyoruz. Hatta iki ailede de nasıl gizli çatlakların olduğunu, aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını Kızılcık Şerbeti dizisinde izliyoruz. Bu yüzden de Kızılcık Şerbeti dizisinin devamlılığı seyirciyi memnun edecektir. kizilcik serbeti dizisi 10 Şubatta yok

Evrim Alasya, Barış Kılıç, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu ve Doğukan Güngör’ü başrollerinde izlediğimiz dizi. Kızılcık Şerbeti dizisi gerçekten seyirciden olumlu tepkiler alıyor. Bu yüzden dizinin bir hafta bile ekrana ara vermesi seyirciyi üzdü. Kızılcık Şerbeti umarız ki ara vermeden devam eder.

Kızılcık Şerbeti dizisinin böyle bir ceza almasını nasıl yorumlarsınız? Dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Sema dedi ki:

  Çok duygusal ve toplumsal gerçekleri vurgulayan çok başarılı bir dizi.Oyuncular da çok başarılı .Senaryo da çok güzel yazılmış.Tebrik exiyorum

 2. Zeynep dedi ki:

  Dizinin yeni faniyim.cabucak baslarr

 3. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir dizi İnşallah çoooook uzun sürer

  1. Anonim dedi ki:

   Fragman yayınlandı 3 gün önce yanlış haber veriyorsunuz

 4. Anonim dedi ki:

  Neden bu dizinin işitme engelliler için alt yazı olan bölümü gecenin 4 nde yayinliyorsunuz ayıp degilmi siz uyurken ben niye uykusuz kalıyorum bende sabah işe gideceğim bumu sizin işitme engele faydamız neden uygun bir saatte yayınlamıyorsunuz ne olduğunu anlamak için sabaha kadar mecburmuyuz oturmaya saygusizlar ya kendileri uyuyor işitme engelliysen. Sabaha kadar otur hade ve eksik olsun altyaziniz sizi asla izlemeyecegim. TRT ve. Fox hep uygun saate altyazı birde filim koyuyorsunuz ondan sonra saat 4 altyazılı dizi ayıp ayıp

  1. Anonim dedi ki:

   Seni ne ilgilendirir sen işitme engeli olsan anlarsn